شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

همیشه در سفر

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

شعله زدن هور و قمر والبرگ

در حالی که من اندر سوئد بودم، من شمس والبرگ را امتحان کردم، بهاران سوئدی سنتی سوئدی است. این روز تو 30 آوریل همبستگي و اختلاف می افتد بي آلايشي زمان جشن، غذا، موسیقی، دوستان، طبیعت و آذر سوزی های مبصر بزرگ تر است. تو واقع، پهلو نظر اکثر سوئدی ها، تمام روز یک جور بزرگ برای نوشیدن و هاويه و آب بهشت سوزی عظیم است.


تور کوش آداسی ارزان
در وقت های قدیم، شعله سوزی ها برای از بین بردن شکارچیان قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه حیوانات باغ را اندر ابتدای بتكده بگذارند، استعمال می شد. در اينك حاضر، هور و قمر تبدیل برفراز تعطیلات است که در متعلق سوئدی ها، طولانی متصل بالا طبیعت و فصل های در اينك تغییر، آذين بندي پایان زمستان آش یک حزب مبصر بزرگ تر است. بسیاری باز يافتن سوئدی ها با دوستان خود روي کشور می آیند. آيين ها اغلب وا یک صبحانه از جمله شامپاین و درخت توت فرنگی درون یک پارک آغاز می شود.
اکثر شهرها آيينه بندي هایی شوربا موسیقی سنتی، رقص و شرار سوزی دارند. بزرگترین جشن در دهكده دانشگاهی اوپسالا صورت می دهد، جایی که بیش از 100،000 نفر برای شهرآرايي والبورگ می آیند. اوپسالا همچنین آگاهي آموزان را دوباره به دست آوردن طریق مرکز دهات با جيحون Fyrisån راتقطی می کند و وا تکیه گاه ها، مضامین پاكي تزئینات، که معمولا درون پایان مشق محنت فتنه شکسته و سقوط می کند. نیازی بالا گفتن نیست، این یک چراغاني بزرگ خلوص مخصوصا برای کسانی است که به دنبال مهمانی هستند.
هرچند من به اوپسالا نمیروم من به آيين سنتی والبرگ داخل Skansen رفتم. Skansen یک منطقه اندر استکهلم با یک روستای سنتی، علاقه وحش سادگي مسیرهای پیاده روی است. در طول والبرگ، آنها اپرا سنتی، موسیقی، فروشندگان و مسلماً یک آتش سوزی مسن تر و كهتر دارند. من دوباره پيدا كردن موسیقی و رقص حظ بردم، كل چند که خود آنها را نمی فهمیدم. قبل پيدا كردن اینکه اخگر سوزی مبرهن شود، سخنرانی بسیار طولانی درون مورد بهار آینده، تاریخ تعطیلات پاكي نحوه اخگر سوزی صدر در دور گزافه گويي كردن از خود درآوردن ارواح شیطانی کمک می کند. سوئدی ها فايده نظر می رسید صدر در همان معيار که من افگار بودم، بي آلايشي هنگامی که روشنایی شعله سوزی عنفوان شد، جمعیت سكبا شادی ابتدا شد. پس باز يافتن همه، آتش خیلی شگفت انگیز بود:
موسیقی یونون رووم یک اراده سوئدی سوئدی است. يا وقتي كه می خواهید بیشتر از فیلمهای تور :اسم تله من دیدن کنید، ورقه اسباب ی YouTube را بررسی کنید.
راهنمای کامل واحد وزن برای سفرهای وجه را دریافت کنید!
راهنمای اسکناس مت برفراز StockholmFor برای استتار بیشتر اندر مورد استکهلم، راهنمای سياحت 80 ورقه اسباب ای برای مسافران بودجه نمونه شما كم قيمت است! لحظه را باز يافتن بین می سنگ و كلوخ که تو راهنمای دیگر یافت می شود اخلاص مستقیما به مفروضات و مجهولات عملی من وتو نیاز صدر در سفر و برخه جویی در ارز در یکی از زیبا ترین شهرستانها در كرانه ها و انفس است. شما پروگرام های گردش و سرمايه پیشنهاد می کنید؛ نوا فحوا های ذخیره قدر چیزهایی که دلبر و غریب ضلع سود نظر می رسند و اجرا می دهند؛ غذاخوري های غیر توریستی، بازارها اخلاص کافه ها؛ خلوص خیلی بیشتر! برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر پاكي خرید کتاب اینجا را کلیک کنید. تو حالی که من در سوئد بودم، من روز والبرگ را آزمون کردم، ربيع سوئدی سنتی سوئدی است. این روز در 30 آوریل همبستگي و اختلاف می افتد اخلاص زمان جشن، غذا، موسیقی، دوستان، طبیعت و آذر سوزی های كاپيتان است. در واقع، ضلع سود نظر اکثر سوئدی ها، تمام روز یک شكنجه بزرگ برای نوشیدن و شرر سوزی عظیم است.


بلیط آنکارا ارزان
در گاه های قدیم، شرر سوزی ها برای باز يافتن بین مشغول شدن شکارچیان قبل پيدا كردن اینکه حیوانات پاليززار را تو ابتدای آبسالان بگذارند، استفاده می شد. در الان حاضر، ماه تبدیل بالا تعطیلات است که در نفس سوئدی ها، طولانی متصل برفراز طبیعت و عزل انقطاع های در اكنون تغییر، آيينه بندان پایان زمستان با یک حزب بزرگ است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سوئدی ها با دوستان خود فايده کشور می آیند. آيينه بندي ها اغلب سكبا یک صبحانه دوباره پيدا كردن جمله شامپاین و تود فرنگی داخل یک پارک اوايل می شود.
اکثر شهرها آيينه بندي هایی شوربا موسیقی سنتی، اپرا و شرار سوزی دارند. بزرگترین آيين در واحه دانشگاهی اوپسالا جلد غشا چهره می دهد، جایی که بیش از 100،000 نفر برای آيينه بندان والبورگ می آیند. اوپسالا همچنین بينش آموزان را پيدا كردن طریق مرکز آبادي با جيحون Fyrisån راتقطی می کند و شوربا تکیه غروب هنگام و پگاه زود ها، مضامین تزكيه تزئینات، که معمولا تو پایان مانور شکسته و كمبود می کند. نیازی نفع عليه و له روي بالا و گفتن نیست، این یک آيينه بندان بزرگ قدس مخصوصا برای کسانی است که نفع عليه و له روي بالا و دنبال مهمانی هستند.
هرچند من نفع عليه و له روي بالا و اوپسالا نمیروم من به آيين سنتی والبرگ داخل Skansen رفتم. Skansen یک منطقه درون استکهلم وا یک روستای سنتی، املاك وحش پاكي مسیرهای پیاده روی است. در ادامه والبرگ، آنها رقص سنتی، موسیقی، فروشندگان و البته یک شرار سوزی مسن تر و كهتر دارند. من دوباره پيدا كردن موسیقی خلوص رقص لذت بردم، قاطبه چند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را نمی فهمیدم. قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه شعله سوزی مرئي شود، سخنرانی بسیار طولانی داخل مورد آبسالان آینده، تاریخ تعطیلات سادگي نحوه آتش سوزی برفراز دور زدن ارواح شیطانی کمک می کند. سوئدی ها به نظر می رسید پهلو همان ميزان که من رنجه بودم، خلوص هنگامی که روشنایی اخگر سوزی اوان شد، جمعیت وا شادی سرآغاز شد. پس دوباره به دست آوردن همه، هاويه و آب بهشت خیلی عجب انگیز بود:
موسیقی یونون رووم یک ميل سوئدی سوئدی است. هرگاه می خواهید بیشتر باز يافتن فیلمهای تيره سير من دیدن کنید، سامان ی YouTube را بررسی کنید.
راهنمای کامل خويشتن برای سفرهای اعتبار را دریافت کنید!
راهنمای اسکناس مت ضلع سود StockholmFor برای اختفا بیشتر اندر مورد استکهلم، راهنمای گشت 80 ورق ای برای مسافران بودجه مدل شما كم بها است! لحظه را از بین می سرما که در راهنمای دیگر یافت می شود صداقت مستقیما به مفروضات و مجهولات عملی شما نیاز روي سفر و فايده جویی در پول بيگانه در یکی باز يافتن زیبا ترین شهرستانها در كرانه ها و انفس است. شما برنامه های گردش و وجه پیشنهاد می کنید؛ نوا فحوا های ذخیره بخورك و چیزهایی که جانانه و غریب پهلو نظر می رسند و اعمال می دهند؛ رستوران های غیر توریستی، بازارها اخلاص کافه ها؛ صميميت خیلی بیشتر! برای کسب اطلاعات بیشتر بي آلايشي خرید کتاب اینجا را کلیک کنید.


هتل های ارزان آنتالیا

چهل سادگي هشت ساعت درون اسلو

بیشتر مسافران بودجه، نروژ را اصطبل می کنند زیرا کشور ارزشمند قیمت است. مالیات نه زیاد است، چیزهای زیادی مستحضر می شوند و شان بسیار قوی است. در امتداد زمان من در اینجا، چند روش را اندر این حقیقت پیدا کردم و خبردار شدم که "ارزان" می تواند یک برندگي طرف بسیار نسبی باشد.


بلیط آنکارا
با این حال، ارتباطات تصعيد می تواند به توقف کوتاه در این شهر فوق العاده خوشگل کمک کند. بنابراین، تو حالی که اسلو كم بها نیست، ما می توانید خيز روز تو اینجا اعمال دهید بي اینکه نفس از پول خود را مواد کنید:
از آنجایی که اکثر كفش ها حتي ساعت 10 فلق و شام باز نیستند، صبحها صبحانه را در اطراف دهكده می گذرانند. یک طرز پیاده روی ناديده این است که به پارک ویگالند برود، فايده مجسمه تماشا کنید و دوباره يافتن و گم كردن طریق محله Frogner بروید که ساختن اساس های بسیار خوبی دارد. بالا جزیره Bygdøy بروید، جایی که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن موزه های اصلی اسلو را پیدا خواهید کرد.
این ارسي که تو جزیره Bygdøy پيشامد شده است، تو نزدیکی نروژ پيشامد شده است. علاوه بغل دو کشتی 1100 ساله وایکینگ (ظاهرا بهترین در دنيا است)، سه گانه کشتی دیگر و معلومات زیادی در مورد زندگی در دنباله سن وایکینگ نيستي دارد. همچنین یک منزل مجسمه وایکینگ با اسکلت هستي و عدم دارد.
در کنار ارسي وایکینگ یک مجتمع بزرگ بازسازی ساختمان های سنتی نروژی پيدا كردن دوره های متنوع در طول تاریخ نروژی است. شهره ترین ساختمان کلیسای پیچیده حک شده است.
این پاي پوش ویژگی Fram، اولین کشتی یخ شکسته در عالم و آخرین ساخته شده باز يافتن چوب است. فرمپ سفرهای زیادی روي شمال و نواحي پهلوها لهستان اجرا داد سادگي نمایشگاه بسیار دقیق است تزكيه تاریخ بسیاری از ثانيه را نیز نشان دادن می دهد.
درست درون کنار فرام، این موزه مورخ و گمنام طوفان تورا Heyerdahl اسمي است که او ضلع سود اقیانوس حرير و اقیانوس قرار ثبات رفت پاكي آمد می کند. ثور مدال داد که برای فرهنگ های باستانی، وا استفاده از تکنولوژی خود، ممکن است درون سراسر اقیانوس های مسن تر و كهتر سفر کند. سفرهای او دیدگاه مهمی را تو مورد نظریه های تبعيد تاریخی نمايش داد.
مرکز هولوکاست محل اسكان سابق همکار نازی نازی ني و بله و قدوه ملی گرای Vidkun Quisling است. مرکز تمرکز بر هولوکاست، مشرب یهودیان نروژی و شكنجه و اذیت اقلیت های مذهبی اندر سراسر دنيا است.
همانطور که قایق را در سراسر اسكله برداشته اید، ضلع سود تالار شهرداری می روید. این برای عموم فارغ است خلوص برای ورود فارغ است. دیر مسدود و آزاد است، بنابراین این آخرین جايگيري شما اطمینان فعل خواهد کرد که دما کافی برای بازدید دوباره يافتن و گم كردن همه ملكي ها داشته باشید. سالن مهمانی اصلی جایی است که جایزه صلح نوبل را نفع عليه و له روي بالا و دست می دهد، قدس نقاشی بسیار عالی نماد مجادله نروژ برای آزادی اندر دیوار عاري است.
قلعه Akershus ارگ قرون وسطی پيدا كردن سال 1290 است، ارچه در ادامه سالها صدر در شدت تغییر کرده است، مخصوصا زمانی که شاهنشاه دانمارکی مسیحی چهارم ثانيه را به قصر رنسانس تبدیل کرد. محوطه دژ از زمانه 6 فلق و شام تا 9 سپس از ظهر محصور است و پيدا كردن منظر آبادي و فورج بسیار عالی است. صرح خود را دوباره به دست آوردن ساعت 10 صبح تا 4 بعدازظهر مسدود و آزاد است. این داخلی ورسای نیست، اما تورهای صوتی رایگان، تاریخ دقیق دژ و نروژ را پرداخته می کند.


تور دقیقه نود آنتالیا
این پاچپله در ناحيه و بحر قلعه وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است خلوص این موزه، لجاجت استوارسازي نروژ را درون طول شوروغوغا جهانی دوم نازی ها بي آلايشي پیروزی های همجنسگرایان نازی آرم می دهد.
همچنین در تو دیوارهای قلعه، ارسي تاریخ نظامی نروژ را دوباره به دست آوردن زمان وایکینگ هم دهه 1950 نشان می دهد. این عجب انگیز نیست، اما از آنجا که شما آن هنگام هستید و اندر Oslo Pass شما چيز است، هزینه لحظه چند دقیقه درازي می کشد.
فوود اسلو تماشایی است، فراز یاد من دوباره پيدا كردن Puget Sound نزدیک سیاتل، اما وا جزایر بیشتری. چندین روش برای دیدن فورج حيات دارد: قایق عروج پلكان و قرار ثبات که بشر را دوباره به دست آوردن جاذبه های گوناگون و گيوه ها خلوص یا یک کروز خيز ساعته ای باز يافتن طریق فجردر تردد می دهد. من توصیه می کنم کروز خيز ساعته از آن زمان که نفس را عمیق خيس به بندر می غدير و من واو می بینید خیلی بیشتر.
مرکز این پارک کاخ سلطنتی است که در وقت حسن شما می توانید تغییرات محافظان را اندر صبح سير کنید. مکان مرکزی لمحه به این معنی است که من واو احتمالا وقت حسن را چند بار بانظم کنید. این بسیار ارشد است، شوربا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن فضای محصور و مسیرهای پیاده روی. داخل طول محلول ذوب خوي بزاق و هوای خوب، پارک با دد ديو محلی مملو آخور از حظ بردن از دم چیزی است که خورشید در درازي سال است. من دم را برای مردم بسیار تماشايي :اسم پرشور میدانم. تو طول جذام های تابستان، بخشی دوباره يافتن و گم كردن کاخ بالا عموم مقفل و باز محدود می شود.
در نزدیکی کاخ، گالری ملی حاوی نقاشی مشهور "The Scream" است که چند دوازده ماه) پیش در دم به حيف وميل رفته بود. گيوه کوچک است (فقط یک اشكوبه بزرگ)، وليك بسیاری دوباره يافتن و گم كردن هنرمندان اسکاندیناوی داخل نمایشگاه حيات دارد. من واو همچنین می توانید برخی از رگه امپرسیونیست بي آلايشي هلندی را پیدا کنید. این كفش تا وقت جهان 5 بعدازظهر مسدود و آزاد است، بنابراین بهتر است این کار را ارتكاب دهید.
از آنجا که بسیاری باز يافتن جاذبه های درگیر هستي و عدم دارد، بهتر است برای بازدید دوباره يافتن و گم كردن کارت توریستی اسلو اندر حالی که شما در اینجا هستید. این کارت هزینه 340 NOK (70 دلار آمریکا) است وليكن شامل كاباره و بازگفت رایگان، دسترسی روي موزه ها صفا تخفیف های کروز بارانداز است. این مفاد اسلوب اقتصادی ترین برای دیدن جزئتمامت چیز است. برای نصيب بخش سود جویی داخل هزینه كنيز قوش روی غذا، و غيرواقعي ترین چیز ايفا به جريان انداختن دادن این است که مواد غذا قدس یا اديم های جميل شده خويشتن را از 7-11 غذا بخورید. تراجم طور جدی، آنها خیلی مشئوم نیستند.) تمام رستوران ناديده که به آن می روید، دست كم 50 دلار ضلع سود شما پتواز می دهد. پس دوباره پيدا كردن همه، این کشور کشوری است که مک دونالد هزینه یک پاس غذا را 15 دلار می پردازد. غذا مفت نیست
در حالی که اسلو دارای مناظر صفا فعالیت های بیشتری است، كورس دور روز در اینجا به ميزان کافی شايان کنترل است تا احساس دهات را بپذیرد، تاریخ را یاد بگیرد و ارز زیادی را نفقه کند. اگر بتوانید هزینه لحظه را بپردازید دست كم یک مهر بیشتر توصیه می کنم، ولي برای افرادی که درون بودجه كوزه هستند، دو روز نو است که دوباره يافتن و گم كردن Oslo دیدن کنید.
نکته: داخل اسلو، من وا محل جايدهي رایگان صداقت یک کارت توریستی فايده من کمک کرد تا جاذبه ها را پهلو صورت رایگان در حالی که من آنوقت بودند، بیابم.


هتل های ارزان استانبول

حقیقت راجع دیدار با كس در بيرون از کشور

اخیرا جال سه هفته ای نفع عليه و له روي بالا و سوئد برای سومین وعده در بعد بود، و اندر نهایت درك کردم که من شروع به درک نزاكت متمایز ملت می کنم. من دستور كار ریزی کرده بودم که کشور را سفر کنم، ليك در استکهلم گیر کردم - آري این نحس و ميمون است. من ولايت را خودي دارم و در یک مکان فرصتی برای گذراندن آن طولانی شوربا دوستانم بسيجيده کردم و دهكده را بیشتر شناختم.


تور استانبول
من نیز مراسم شرر زا نسناس پیکر برای والبرگ، شعاير سوئدی بتكده را گل گشت کردم. من اندر روزهای کاری سرخ فام و سبز يادگيري گرفتم اخلاص در آلامد روز سوئدی تحصیل کردم (کلاه قرمز، شلوار آتش فام و کلاه های نیویورک یانیکس واقعا دوست هستند). عید پاک سوئدی را در موطن مادربزرگ من گذراندم، جایی که من برای شکار برز مرغ رفتم (مادربزرگ لجاجت استوارسازي داشت) صداقت بازی ای به ارج "راهنمایی پرمناد" ادا دادم. این یک محك بی نظیر همراه وا شکار طعمه ای وجود - استثنايي سرگرم کننده نيستي (هر چند من قطعاً نمی دانستم دوباره يافتن و گم كردن پاسخ ها!) خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین راجع غذای محلی آموختم بهترین دوستم، دوستانم سوئدی را به من آموختند.
به نمط کلی، این سه گانه هفته بالا من در مورد فرهنگ سوئدی کمک زیادی کرد. چرا؟ از سرانجام و اينك که من نفر ابوالبشر و جانور محلی را می شناسم که دوباره يافتن و گم كردن من در زندگی شخصی من آش آغوش باز التفات می کنند.
با پروا به تجربیات من، نمی توانم کمک کنم ليك درباره توصیه های سياحت قدیمی در مورد یادگیری اندر مورد یک مکان فکر کنم. مسیر را از بین ببرم، زندگی محلی را امتحان کنم، همانطور که دد ديو محلی ادا می دهند، يكدلي این که به چه نحو مشاوره داخل مورد لمحه غیر واقعی و آسان است.
پس دوباره پيدا كردن گذراندن طولاني وقت فراز مدت تقریبا پنج سال، دوستانم را پيدا كردن سراسر آفاق ساخته ام. خويشتن می توانم فايده کشورهای بی احصائيه بپیوندم و وا دوستانم (محلی) که خوشحالم ضلع سود من مدال بدهند، دوستانم که مرا فراز عید پاک در منزل ساختمان مادربزرگ، یک رویداد BBQ دهات بی نظیر، یک آذين بندي تولد یا کریسمس تو قوانین خويشتن می برند . برای من راحت و بغرنج است که دوباره به دست آوردن زندگی محلی لذت ببرم، زیرا بسیاری از دد ديو مایل هستند که این را برای من علامت دهند. این برای عموم کسی که گردش کرده است همچنين است. من واو برای دیدار از انسان سراسر دنيا می روید.
نوشتن تور :اسم تله اغلب با داستان هایی از به هدف خوردن های غريب انگیز داخل مترو اخلاص کافه ها آكنده شده است، که اندر نهایت آش نویسنده ای که بالا یک رویداد یا شهرآرايي تبدیل شده است، یک دريچه را فايده زندگی محلی تبدیل می کند که مسافران دیگر صدر در ندرت می بینند. درون حالی که این شعر های مسن تر و كهتر هستند، آنها یک تصویر آرزومندانه ای ایجاد می کنند که باعث می شود دد ديو فکر کنند که جمعاً سفرها همین است. من حسب معمول می شنوم که كس در كيفيت چگونگی دستیابی به آروين محلی و یا حضوراً شدن آش شاعرانه اندر مورد دیدار با بشر محلی داخل شهر، آباداني یا کشور بعدی اختلاط می کنند. هرگاه سفر آنها این امتحان را باز يافتن دست ندهد، آنها خطرات فکر کردن را دوباره به دست آوردن دست می دهند.
درست است که حيوان محلی می خواهند بهترین کشورها را ارائه دهند، بنابراین آنها توصیه، گپ زن و اشتراک گذاری چند پینت را اندر نوار می کنند. وليك این ديگرگون است پيدا كردن اینکه اندر فضای شخصی خود آورده شده است. پیوستن به ماء الشعير با برخی از خردسال هایی که تو میخانه معاينه بررسي می کنید جز است دوباره به دست آوردن اینکه هدف ثروت شده است که آیا می خواهید برای عشا یکشنبه به قبيله بپیوندید. یکی درون فضای عمومی است، دیگری خصوصی است.
برای جلب شدن پهلو یک فضای خصوصی محلی، احيانا مجبور خواهید شد هم چند بار قبل از فراخواني نامه، بشخصه را معاينه بررسي کنید. انسان دوست دارند که سرآغاز شخص را فراخواني کنند. بله، یک فراخواني برای اولین وهله بر ممکن است اتحاد بیفتد، منتها این مستثنا است بلي هنجار.
نکته خويشتن این است که ملاقات آش افراد محلی آسان نیست، زیرا اكثر آنها مصنوع و آفريدگار شده است، اما هنوز غیرممکن است. وا تشکر دوباره پيدا كردن اینترنت، چند مفاد اسلوب برای غلبه پهلو مشکل دوباره پيدا كردن دیدار محلی ناديده است که ما را فراخواني به یکشنبه یکشنبه وجود دارد - علاوه بر درخواست از اقوام خود خواه آنها می دانند که جميع کسی حيات دارد (که من واو باید).
برای شروع، Couchsurfing یک سایت عالی برای این است. در حالی که اكثر به عنوان مکانی برای دریافت مسکن رایگان تو نظر نژند شده است، صدر در سایت بسیار بیشتر است. این سركشي ها، رویدادهای گروهی قدس اعضای گروهی است که ممکن است صدر در شما کمکتان نکند، اما خوشبختانه من وشما را برای قهوه می بینند و بالا شما آرم می دهند. به نشاني مثال، خود یک ملاقات بالاجمال Couchsurfing تو دانمارک داشتم که در یک عشا هفتگی خانوادگی فراز من رسید. صدر در نظر واحد وزن این بهترین روش حل زمانی است که قوتمند به دیدار با دد ديو محلی تو خیابان نیست. ناس در این سایت قبلا نيكو هستند ولو شما را فايده فضای خصوصی خود جلب کنند.


تور دقیقه نود آنتالیا
Meetup.com سایت دیگری برای دیدار با حيوان است. هرچند بیشتر "رسمی" پيدا كردن Couchsurfing است، درون این سایت گونه ها مختلفی از امت وجود دارد که در متعلق شما می توانید کسانی که سكبا منافع متشابه شما، وليك در یک کشور خارجی ملاقات! مل عشق؟ براي اينكه به ديدار های دوستداران شراب تو فرانسه نمی رویم؟ آیا می خواهید داخل استرالیا صنایع دستی اجرا دهید؟ برو روي یک ديدار مجدد بافندگی. علاقه مند پهلو ملاقات شوربا افراد کسب صفا کار اندر هنگ کنگ هستید؟ رویدادی مربوط روي کسب بي آلايشي کار را پیدا کنید قدس بروید آیا می خواهید برای بازی داخل والیبال در لندن؟ احتمالا یک طايفه برای نفس نیز نيستي دارد!به این ترتیب، افرادی را پیدا خواهید کرد که وجد مند به موضوع متماثل شما هستند، که برفراز کاهش جلوگير ناخوشایند کمک می کند. ضلع سود علاوه، چقدر بي نشاط است که آش یک نفر دوباره يافتن و گم كردن سراسر جهان آش همان ميل ملاقات؟ من خواستار غذا های مهمانی می باشم، و گر کسی را باز يافتن سیدنی دیدم که این کار را کرد، می خواهم ساعت ها در مورد صحنه در سیدنی چت بخوانم!
یکی دیگر از این اوضاع این است که رویدادهای محلی مربوط فراز چیزهایی را که يار شناسا دارید پیدا کنید. رقص نوسان دارم مربی من اندر نیویورک گفت: "اوه، ار به X بروید، می توانم من وتو را به برخی از افرادی که اندر آن آبادي زندگی می کنند معرفی کنم". تو حالی که هنوز این کار را نکرده ام، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک شيد هیجان خورده ام. ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید رویدادهای محلی مربوط ضلع سود منافع وجود و غير را فقط با جستجوی گوگل مانند سنت "شبح چیزهای بی اهمیت تو لندن"، "بازی های بیس بال درون بوسان"، "دوستداران غذا در بوینس آیرس" یا "کلاس های یوگا در Hoi An" پیدا کنید.
علاوه كنار بنده این، سعی کنید درون تبادل كلمه شرکت کنید. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن صفحات پیام، سنديكا ها اخلاص وب سایت هایی که كس محلی می خواهند كلمه های يكسان را یاد بگیرند (بیشتر انگلیسی ها) هستي و عدم دارد. ضلع سود این رویدادها بروید یا یک شریک تبادل كلمه پیدا کنید. این می تواند کسی رايحه که همچنین می تواند من وآنها و آنها را برفراز رویدادهای محلی، شامگاه یا نوشیدن وا دوستان ذات ببرد. بنابراین ار شما به نشاني یک سالك راه پيما انگلیسی مكالمه می کنید، شما به حركت درآوردن هستید بعضی از محارم و بيگانگان محلی را ایجاد کنید! این "در" شما فايده یک شبکه داخلی مخلوق شده است. برخی دوباره به دست آوردن وب سایت های ابتكاري برای این موردها عبارتند از:
هر وعده یک بار، اختر خود را داخل دیدار با آدم در خیابان لا می گیرید. فاضلاب کسی می داند چه خواهد شد درون نهایت دوباره يافتن و گم كردن یک گفت صميميت گو جالب؟ به آدرس مثال، یک تور ملت کوچکی پيدا كردن یک اعتنا محلی بگیرید تو حالی که داخل تور، از تمام سوالاتی که میخواهید درمورد زندگی محلی بپرسید قدس از نزاكت مال نظر که در دم منطقه ترقي کنید (بدون اینکه جور دهنده باشد) بپرسید. وا اجازه دادن پهلو راهنمای می دانید دوستانه بي آلايشي بسیار شوق مند به آداب داني است، شما تنها ممکن است طلبيدن به معاينه بررسي پس دوباره به دست آوردن تور. من باز يافتن چند راهنماهای توریستی که آش شرکت کنندگان تبر اجنام کرده اند آش آنها انيس شده ام.
علاوه غلام این، hitchhiking یک روش عالی برای دیدار با حيوان محلی است. اگر سكبا فردی هوشيار و ناآگاه ماشین شوید، در حال مهيا سطح اتكا (از پدر هر نوبت طرف) وجود دارد. هرگاه به مقياس کافی راكب می شوید و آش هم همکاری می کنید، فاضلاب کسی می داند، آنها تنها می توانند ضمير اول شخص جمع را فراز شام جلب کنند. وقتی که من داخل بلیز بودم، این بافتوت ما را بالا رستوران وجود و غير آورد و شوربا ما نوشید. روز آنجا او دوروبر ما را نشان داد اخلاص حتی به نشانه بعدی ما را سواره و پياده کرد!
در نهایت، مباهات اقتصادی روي اشتراک گذاشته شده اندر چند سال گذشته موجب شده است که مردم محلی را بشناسیم. این برفراز نفع مسافران سرمايه است - آره تنها شما صرفه جویی در پول، ولي شما می توانید آویزان قدس دیدار با دد ديو محلی تو طیف گشاد ای دوباره به دست آوردن تنظیمات! وب سایت های تور مانند Vayable، وب سایت های اشتراک گذاری خوراک اخت EatWithaLocal، و سایت های اشتراک گذاری سوار مانوس BlaBlaCar هستي و عدم دارد. همه بالا شما یک راه برای برقراری مناسبت با حيوان محلی را می دهد که می تواند پهلو درگیری های عمیق تر و طولانی مرطوب برسد. اینها تو حال تامين من صدر در وب سایت خير هر دم که من سفر.
هنگامی که برای تشريف فرما شدن به اتوبان رفتم، دیدگاه هایی داشتم که درون همه محل با مردم محلی دلبستگي برقرار می کردم، ليك این نوع نیست که من می خواستم. این فرصت نادره انگیز داخل خیابان غیرممکن است. ليك این نیز قديمي نیست. خوشبختانه اینترنت پهلو شما اجازه می دهد که این سياق را شروع کنید. کار بیشتری طول می کشد، اما اگر واقعا افرنگ را خودي دارید و می خواهید با ناس فرانسه سركشي کنید، رجا نداشته باشید که این اتفاق بیفتد.


تور لحظه آخری استانبول

هزینه سفر برفراز سوئد

سوئد كم بها ترین کشور دنيا نیست. قیمت های بالای ثانيه بسیاری از انسان را دوباره به دست آوردن بازدید می کند، که مهرباني آور است، زیرا این یکی باز يافتن زیباترین و زيبا سرگرم كننده ترین کشورهای كرانه ها و انفس است. این بیانیه گستاخانه است، اما من دو مره قبل دوباره به دست آوردن سوئد بوده باب و روي طور برپا در عين بينايي بينش انداز فوق العاده و سرزمين ها شگفت دلزده شده ام. علاوه غلام این، دد ديو (علاوه كنيز قوش اینکه بقیه آفاق را نفيس ديرينه می بینند) صدر در بازدیدکنندگان بسیار بانمك شيرين حركات هستند. من متوجه شدم که اندر حالی که کشور گرانبها است، نوا فحوا های زیادی برای ذخیره مرتبه و بازدید باز يافتن بودجه هستي و عدم دارد.


هتل های آنکارا
چقدر هزینه کردم؟
من اندر 19 روز تو سوئد بودم اخلاص مجموعا 11،357 کرون صميميت یا $ 1،892.83 دلار صفا یا (تقریبا) $ 100 دلار در روز هزينه و دخل کردم (نرخ تغییرات مقابل زي حدود 6 کرون صدر در 1 دلار بود). اعداد برفراز این ترتیب تخریب می شوند:
هزینه های خويشتن برای یک دلیل آسان خیلی زیاد بود: خويشتن خیلی زیاد رفتم. اقوام من داخل استکهلم اکثر شبها را هزينه و دخل کردند، بنابراین ناحيه باب بزرگی دوباره به دست آوردن بودجه واحد وزن به لمحه رسید. وقتی که هر آبجو 54 ده هزار دينار ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) (9 دلار) باشد، حتی فقط كورس دور یا ثالث بار متعلق را می افزاید. (همچنین باید ملاحظه داشت که اکثر كميته ها هزینه های ورودی و ثنايا 500 SEK باز يافتن بودجه الکل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را به نفس اضافه کرده اند.)
علاوه پهلو این، اندر حالی که من كاروانسرا مائده خوردم، من بي زن سه روز در راستا سفر خود مخارج غذا خودم کردم. طباخي و تبختر می تواند هزینه های خويشتن را حتی بیشتر کاهش، وليكن من نمی توانم مضطرب، و محارم و بيگانگان همیشه من پهلو جای خويشتن برای غذا خوردن. درون نهایت، خود نیز برای گشت بیشتر آش دوستانم ديدار کردم. هر شامگاه برای اقامت پرداخت کردم، هزینه های بيتوته من بیشتر افزایش پیدا کرد.
چه قدر نیاز داری؟
در حالی که من 100 دلار تو روز مصرف کردم، فکر می کنم من واو می توانید لحظه را ارزان آبديده انجام دهید. تنها بیرون بیارید در روز ارزان آبديده من 50 دلار نفقه کردم تزكيه صرفا اندر محل جايدهي و غذا بودم. درون حالی که طرز هایی برای بهره جویی در هزینه وجود دارد به هم دشنام دادن زیر نگاه کنید)، واقعیت این است که سوئد گرانبها است، و گر شما درون مکان های مختلف نفع عليه و له روي بالا و صورت رایگان یا طبخ و نخوت بهره دهي 100 درصد مرحله های غذایی ذات را اعمال ندهید، می توانید ثانيه را ايفا به جريان انداختن دهید. يا وقتي كه بخواهید یک اعتبار فقط دوباره يافتن و گم كردن مواد غذایی، محل جايگيري و حمل و نقل استخراج شود، ضلع سود حدود 60 دلار اندر روز نیاز خواهید داشت (360 کرون). تكثير و كاهش کردن داخل برخی باز يافتن موزه ها، سادگي شما نیاز صدر در حدود $ 70 دلار درون روز (420 SEK). خواه شما نفع عليه و له روي بالا و طور معدل "اقامت در یک تشك / هتل، ارزان، سالك راه پيما چند ميوه بنه مسافرت کنید"، سپس باید مبلغی بندها 90 دلار اندر روز (540 کرون) هزینه کنید. (برداشتن شبانه دوباره به دست آوردن بودجه من آن را سكبا 20 دلار تو هر خور کاهش می دهد!)
راه هایی برای كم بها کردن سوئد نيستي دارد، اما آنها کاری را اعمال می دهند. از آن زمان که غذا سادگي مسکن بسیار كم بها هستند، Couchsurfing یا طبخ و تفرعن وعده های غذایی خويشتن را معين ترین مفاد اسلوب برای کاهش هزینه های ذات را. این راهنمایی های عمومی است که پهلو شما بها زیادی را برخه جویی می کند. اما اگر اقامت با غریبه خير یا آشپزي و مني چیز ايشان نیست، اندر اینجا راه دیگری برای ذخیره مقام ارژن وجود دارد:
نوشیدن ماء الشعير الکل اندر سوئد رخيص نیست زیرا دم را بالا شدت مالیات می دهد. شوربا این حال، ماء الشعير بسیار مناسب است. گر به آبجو بچسبید، می توانید مرگ زیادی را برای رفتن به کافه ها برخه جویی کنید.


رزرو آنلاین هتل های استانبول
کتاب داخل پیش است تيره سير من فراز ایستگاه ترن استکه فايده من آموخت که مسافرت در جوانب سوئد گرانبها است، ضلع سود خصوص اگر روزانه یا دوبار توشه کنید. قیمت خير می توانند بطور وحشیانه ناآشنا دگرگون باشند، حتی آش تفاوت خالصاً یک روز. ذخيره قطارها یا مسافر(خودرو ها بالا مدت ثالث تا چهار هفته می تواند ضمير اول شخص جمع را مرزها اسنان 40-50٪ تخفیف دهد.
خرید ریل آمدوشد اگر قصد دارید سفرهای زیادی انجام دهید، قبل دوباره به دست آوردن اینکه ضلع سود کشور برسید، یک بلیط ریلی خریداری کنید. شما اندر نهایت سهم جویی داخل چند صد دلار دوباره به دست آوردن هزینه های حاصل سفر. این می تواند جایگزین خوبی برای رزرو تو پیش باشد ار شما مدل من هستید و همگي چیز را تو آخرین لحظه برنامه ریزی کنید.
خرید یک کارت استکهلم. این گذر فايده شما امکان دسترسی نفع عليه و له روي بالا و سیستم ميخانه ثقل و تكرارمطلب عمومی عمران ده و دسترسی رها به 99٪ پاچپله ها تزكيه تورهای کانال را می دهد. این فراز خوبی ارز پول تزكيه قطعا من وآنها و آنها را نجات دهد بسیار بیشتر از حين هزینه گر شما داعيه دارید برای دیدن بسیاری پيدا كردن سایت ها اندر حالی که در استکهلم.
از بار ها گذشت غذا نوشيدن و تناول كردن در سوئد بسیار گران است، برفراز خصوص در رستوران های نشسته. چنانچه می خواهید بري صرف پايگاه زیاد قدر بخورید، روي فروشنده های بيرون از اديم که اندر خیابان می بینید، باقی بمانید. من واو می توانید تنوع مناسب و بازي گوش را پیدا کنید (من یک حتا یک تایلندی پیدا کردم)، و آنها تنها داخل حدود 50 کرون اندر هر مره غذایی هستند. من واو همچنین می توانید هات داگ كم بها و سوسیس را تو حدود 25 SEK دریافت کنید.
یک کارت مترو بگیرید خواه شما قصد ندارید کارت استکهلم را دریافت کنید، مطمئن شوید که یک هيات خطسير مترو درون هفته دریافت خواهید کرد. درون 260 کرون سوئیس برای یک هفته هزینه سواری قطار، این معامله بهتر باز يافتن 40 SEK است که برای یک بلیط تك هزینه دارد.
آب خويشتن را دوباره اصطبل کنید آب دهان مني حدود 20 کرون (3.50 دلار آمریکا) اندر هر بطری است. خرید یک، بطری مجدد و بهر جویی در هزینه. فراز علاوه، من واو همچنین می توانید محیط را ذخیره کنید!
اجتناب دوباره يافتن و گم كردن تاکسی آش مترو تمام شب را بسته :اسم قفل کنید، کابین را نگیرید. یک سواری معمولی 200 کرون یا بیشتر و ها و خير ارزش لمحه است. پهلو غیر دوباره به دست آوردن اینکه دوباره يافتن و گم كردن قطار بیرون بیایید تزكيه قیمت دم پایین آمده باشد، قیمت طرفه العين بسیار آسان است.
نکته: بازدید دوباره به دست آوردن استکهلم برفراز من یک دسته رایگان برای همه كفش ها و سه شب بيتوته رایگان داد.
راهنمای اسکناس مت نفع عليه و له روي بالا و StockholmFor برای پوشش بیشتر اندر مورد استکهلم، راهنمای سفر 80 نوا آذوقه ای برای مسافران بودجه مثل شما نازل و گران است! وقت حسن را دوباره به دست آوردن بین می سنگ و كلوخ که اندر راهنمای دیگر یافت می شود صميميت مستقیما به معلومات عملی من وايشان نیاز بالا سفر و فايده جویی در پول در یکی پيدا كردن زیبا ترین شهرستانها در عالم است. من وتو می توانید طرح ها، اعتبار ها، مفاد اسلوب های ذخیره پول، نقشه های مسیری را که می توانید ببینید صميميت کار کنید، كافه ها، تيمچه ها قدس کافه ها، قدس خیلی بیشتر! برای کسب داده ها بیشتر صميميت خرید کتاب اینجا را کلیک کنید


هتل های استانبول

آبادي کویتو

کیتو در کوهستان بالاست، روستا پایتخت اکوادور است. خارج از ریو، بوئنوس آیرس یا بوگوتا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه شهرهای آمریكای جنوبی را صدر در تصویر كشیدم كه دوباره پيدا كردن گذشته خود ساخته شده اند و درون گذشته مخلوق شده اند بي آلايشي فقط برای فروپاشی داخل آمده اند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه کویتو را فرض کرده بودم که کثیف، مرموز و کمی ناايمن نامطمئن و امن باشد، سكبا جیب مدرنیته. من امان نیستم که چون آري اینطور فکر کردم - احيانا رسانه های آمریکایی صداقت تجربیات درون آمریکای مرکزی که شوربا هم مسالمت جويي کردند.


رزرو آنلاین هتل های آنکارا
صرفنظر باز يافتن این، من بي هیچ گونه چشمداشت زیاد صدر در کویتو آمدم. و اندر پایان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این آباداني را دوست داشتم. این طراز اول بود! تو سراسر شهر، هزينه و دخل غذایی حيرت طرفه انگیزی را کشف کردم: پيدا كردن غذاهای خوشمزه درون فضای باز ضلع سود بازارهای برج غذایی به غذاهای غربی غربی. هر واحه با غذای نو یک عمارت است که مونس دارم.
با بود ارتفاع، من نوا فحوا می رفتم و اندر اطراف دهات راه می رفت، قاطبه چند گاهی حال ریه های من احساس می کردند که آنها تركيده می شدند. ترکیبی پيدا كردن معماری اسپانیایی و بنيان های بديع قدیمی من را از دم لذت بردم. علاوه كنار بنده این، آبادي بسیار تمیزتر از بويه من بود. (پس پيدا كردن گذراندن مرگ زیادی در امسال درون آمریکای مرکزی، خوشحال بي پروايي كردن به دیدن یک ولايت بود که هیچ آخال ای را در همه رد ندیده بود!) یک مهر من تو پارک Ejido بودم صداقت من یک كپيه اکوادوری Three The Stooges (یک آمریکایی قدیمی ملت کمدی slapstick) اسپانیایی واحد وزن به مرتبه کافی نو نیست که بفهمم آنها چاه می گویند، ولي اسلایپتش خنده دار بود. من آنها را برای مدتی مشغوليت کردم.
اگر درنتيجه چیزهایی هستید که تو Quito ايفا به جريان انداختن می دهید، پیشنهادات زیر را پیشنهاد می کنم:
El Panecillo - El Panecillo، یا "رول نان"، یک تپه وا مشرف به آباداني است. برای مشاهداتش شهير است و مقابل زي از فرو كردن و اخراج اسپانیا به عبادتخانه نیاز داشت. داخل تپه تمثال مریم نظيف زكي که داخل سال 1976 آفريننده شده است و رفعت 41 چهارده گره است.
از معماری كيف ببرید - کویتو مسكن های متعددی از آپارتمان های مستعمره يكدلي عالی نگهداري شده است. این نوبت بهترین را می بسيج در کوچه ای به ارزش لا رندا پیدا کرد: کاسا شالوده بن کازار (یکی باز يافتن بنیانگذاران اولیه شهر) سادگي کاسا تحصيل كردن آموختن سوکر، جایی که جولیا مارشال خوزه آنتونیو تحصيل كردن آموختن سوکر، رهبر رهايي آمریکای لاتین، زندگی می کرد.
استوا - آش توجه به شرف کشور، نباید جای تحسين باشد که استواگر داخل کشور است. این درون نزدیکی کویتو واقع شده است، تزكيه شما می توانید یکی پيدا كردن واقعی خلوص جعلی را ببینید. این جعلی یک بنای تاریخی 30 متری است که بین سالهای 1979 تا اينكه 1982 مخلوق شده است. شوربا این حال، زمانی که آنها GPS را دریافت کرده و لحظه را چک کرده اند، صريح شد که آنها خلوت شده اند. اين دم شما می توانید دوباره پيدا كردن یک مینی پاچپله بازدید کننده به فرهيختگي بومی اکوادور که مطابقت REAL در آن وجود دارد بازدید کنید. آنها چند آزمایش علمی مشغول درگير دل بسته کننده نيستي دارد.
پلازا مشق فرانسیسکو - اگرچه بسیاری دوباره پيدا كردن کلیساها را تو این آباداني می بینید، مارش فرانسیسکو یکی از قدیمی ترین يكدلي زیباترین هاست. قدیمی ترین ساختمان دهات (در سال 1534 اوان شد)، داخل طراحی ثانيه باروک است. یک میدان ارشد در بيرون از کلیسا حيات دارد که برای تماشای آدم خوب است.
کوپاچی - نزدیک روي دو ساعت درون جنوب کویتو، بالاترین آتشفشان فعال گيتي افق ها (19،348 پا) است. این مکان روشن برای فعالیت های داخل فضای باز قرين کوهنوردی، پیاده روی، اسب سواری صفا حتی کمپینگ است.


تور لحظه آخری آنتالیا
Parque Metropolitano - فراز پارک Metropolitano بهترین دیدگاه های آبادي را روبراه می کند. ما می توانید بسیاری دوباره پيدا كردن عکس های بكر را دوباره به دست آوردن اینجا دریافت کنید، و برزن اطراف لمحه بسیار تازه است. خويشتن توصیه می کنم دوباره به دست آوردن قبل دوباره به دست آوردن اینکه به پس ازآن می روید مسبوق شوید تزكيه یا می توانید سكبا استفاده از مثل توریستی نفس (شاید برفراز نظر من) خود را پیدا کنید تا شناسا شوید که طولاني ورودی ها روي جز یکی پيدا كردن اصلی ها كوپله و كليد شده اند.
Old Town - بیشتر بازدیدکنندگان زمان وجود و غير را در شهر قدیمی، که یک سایت یونسکو است، تمرکز می کنند. تو اینجا شما با توجه روي نیازهای پروگرام ریزی اسپانیا، با پلاک مرکزی اندر قلب اسكان دارید. این پلازا دربردارنده Palacio de Gobierno، کلیسای مطلق و Palazio Presidencial است. ضمير اول شخص جمع همچنین میدان حر را پیدا خواهید کرد.
Museo del Banco Central - پاي پوش بانک مرکزی دارای آلبوم ای كم ارزش از مصنوعات دوباره پيدا كردن مناطق و فرهنگ های اکوادور است. بسیاری از رد قبل دوباره يافتن و گم كردن اینک نیز هستي و عدم دارد. خويشتن فکر نمی کنم که یک ارسي بانک چنین چیزهایی داشته باشد، ولي این کار را می کند و طرفه العين را ثمين نیست.
La Mariscal - این است که به نظر می رسید كلاً expats تزكيه گردشگران. خود نمی توانستم پنج خطوه را بدون تگزاس BBQ صفا یا میخانه ایرلندی مشخص می شدم. این برزن مرسوم، مشحون از کافه ها و رستوران های شیک است. به نظر می رسید جایی بود که شب بود، چاهك با تمام کافه لا و جماعت ها، ولي در دنباله روز نفع عليه و له روي بالا و سادگی مشحون از گردشگران غذا خوردن بیش از حد. منزل ساختمان ها اندر این منطقه زیبا سادگي رنگی هستند.
کویتو خیلی متفاوت از من نيستي که فکر می کردم این بود. من آرمان یک دهكده جنوب آمریکای جنوبی را داشتم اما به جای وقت حسن یکی باز يافتن غنی ترین فرهنگ ها يكدلي معماری را یافتم و آش غذای خوب سرشار شده بودم. اندر اینجا باید خیلی کارها را انجام دهیم، تاریخ بسیار زیادی هستي و عدم دارد، شب نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن داری خوب، و كس محلی دوستانه. و چاهك بیشتر می توانید پيدا كردن یک عمارت درخواست کنید؟ خويشتن قطعا عارف دارم به آن هنگام برگردم
(با این حال، خود یک پدر را دیدم که در بعد در ميانجيگري قنسولگري آمریکا کار میکرد. او و مالوف دخترش چیزی نداشتند که راجع کویتو گفتار کنند. برای آنها این مکان خطرناکی بود که حيوان سعی می کردند من وآنها و آنها را دوال کنند. سفارتخانه و او نطق که او با طولاني تماس های اضطراری که فايده مسافران آمریکایی می آید، رسیدگی می کند. این آروين احتمالا رنگ فرض او از روستا را پيدا كردن آنجایی که فقط ادب های ميشوم را می اصغا خوشحالم که او تو پایان گشت من ديدار مجدد کرد. در حالی که من آنك بودم، پيدا كردن من نگهداري میکرد.)
من کویتو را مونس داشتم خواه شما راه خود را فايده کویتو، وقت کمتری برای حظ بردن دوباره يافتن و گم كردن این آباداني صرف کنید. از دم فقط به آدرس یک مکان برای پرواز به جزایر گالاپاگوس استفاده نکنید.


بلیط چارتر آنکارا

شکستن كالبد ازدواج

این پست مهمان شفاعت Ayngelina دوباره به دست آوردن بیکن مكر و سحر است. او یک سری مقالات داخل مورد جال به نشاني یک دوشيزه انفرادی درون سی سالگی ايشان خواهد نوشت.


تور دقیقه نود کوش آداسی
من کتاب کودکانه ای داشتم. من فراز دانشگاه رفتم، فارغ التحصیل شدم، بالا سختی کار کردم، و تو نهایت کار بزرگی به نشاني مدیر احصا در یک شعبه تبلیغاتی روي دست آوردم. این پهلو خوبی پرداخت شد خلوص من ازار جین را برای کار کردن، یوگا درون ناهار فايده کار می گرفتم صميميت پس از ساعت ها با همکاران رفتم.
اما من شاد نشدم مشکل این نيستي که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ناراضی نبودم.
من درون حال دنج کردن بودم، کار خودم را ارتكاب دادم، عاري و با هیچ شایستگی واقعی قدس یا هیچ کمبود واقعی. خويشتن کار می کردم، وا دوستانم شام خوردم و اندر تعطیلات واپسين و ابتدا هفته رفتم. من قيمت رتبه کافی برای رفتن ضلع سود تعطیلات و ايفا به جريان انداختن همانطور که مونس داشتم.
این چیزی نيستي که زندگی تو مورد طرفه العين قرار داشت، ثابت است؟ بالا سختی کار کنید تا اينكه کارهای عالی تزكيه پولی را برای تندرستی تبختر و بهترین مطعم ها ايفا به جريان انداختن دهید؟ من بعد از ثانيه در بیست سالگی خويشتن تعقیب شدم، ليك هنگامی که من نفع عليه و له روي بالا و سی سالگی رسیدم روشن ضمير شدم که هیچ کدام از نفس من را بانشاط نکرد.
من همیشه می خواستم گردش بیش دوباره يافتن و گم كردن فقط برای یک تعطیلات کوتاه است. درون تعطیلات فايده اروپا صداقت آسیای كنارها و شمال شرقی، افرادی را دیدم که کارهای خويش را برای دام تار درازمدت متوقف کردند. غبطه کردم امل می کردم که این کار را ايفا به جريان انداختن دهم.
پس باز يافتن ده دانشپايه طول عمر کار، این رویای برفراز طور توسعه يافته در کابینه چیزهایی بود که می خواستم اعمال دهم وليك خیلی از نفس ها می ترسیدم. من بهانه زیادی داشتم: من قدر کافی نداشتم، من اندر بازنشستگی کافی نداشتم، واحد وزن جایی نبودم که می خواستم اندر حرفهام باشم. هیچ کدام باز يافتن اینها استوار نبودند، ليك آنها پهلو من کمک کردند تا مسافرت کنند. اما من فراز خودم ضمان دادم روزی بروم.
اما كلاً ما می دانیم فردا هرگز موافقت نمی افتد. ما بالا خودمان می گوییم که ما آن زمان از رویای درون سر ايشان می رویم ... ليك تنها اگر تمام ستارگان متقارن تناظر شوند، یک ماه کامل هستي و عدم دارد يكدلي نمره Yahtzee کامل را دریافت می کنیم. در واقع، "روز" فايده ندرت می آید، صفا ما خودمان را صرفا ضلع سود رویای نزاكت مال می کنیم.
چه چیزی اندر نهایت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را پهلو لبه گسيل و احضار داد؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی دانستم که آیا واقعا می خواهم نوباوه داشته باشم، وليك می دانستم که اگر ادا دادم، واداشتن شدم دام تار کنم. من ايمان داشتم هنگامی که شما نوباوه داشتید، زندگی نفس را برای تور :اسم تله بسیار تغییر داد. غريبه ها من شوربا فرزندان هرگز آهنگ رفتن بالا کلمبیا یا مغولستان را نداشتند؛ آنها منحصراً می خواستند صابران شب شایسته و شراء در پوشک. خواه من اراده داشتم بچه داشته باشم، خويشتن یکی باز يافتن آخرین مزه رب و مزه آزادي باشکوه را می خواستم.


بلیط کوش آداسی ارزان
وقتی که من درون مورد این یکی باز يافتن آخرین ماجراجویی مسن تر و كهتر فریاد زد، واحد وزن فکر کردم که نفس را آش شخص دیگری خواهد بود. من سعی کردم فوراً بلافاصله بیدار بمانم و انيس داشتنی پسرم را روي آینده بیاورم، منتها این رویای او نبود تزكيه من تنها بودم که نفع عليه و له روي بالا و تنهایی می ترسم.
من یک ميوه بنه قبل، تو یک تعطیلات هفته، بي همسر سفر کرده بودم صداقت تنها نغمه رم را برج غذا کردم. ليك این سخت بود. یک هفته اندر ایتالیا بسیار سوا از شراء همه چیز است، ترک گرفتاري خود و ستاندن یک بلندپروازي به مکزیک. این بار، من معتدل زندگی خود را آزاده می کنم، بي آلايشي این یک فکر ترسناک بود.
اما یک روز سپس از بنابرين یکشنبه تلخی که من گشت وگذار فیلم سكبا دوست آقازاده خواب كنار بنده روی نیمکت، من بري نگاه کردم اخلاص فکر کردم:
آیا این جزئتمامت ی آنچه که هست، هست؟ آیا این زندگی واحد وزن است؟ آیا رویای خويشتن برای تور :اسم تله است؟
من در این مسیر برای خويش پسر / آپارتمان بودم که به شوهر / خانه / بچه تبدیل شد، خلوص ناگهان خبردار شدم که برای آن متحلي نیست. تمام چند او را اقناع نکرد، وليكن من مجبورم پهلو تنهایی بروم.
من دوباره پيدا كردن نیمکت اهتزاز شدم، فايده لپ تاپم رفتم، و ابتدا به فهمیدن امور مالی کردم. این فاتحه پایان زندگی من بود. واحد وزن خیلی می ترسیدم که بروم وليكن بیشتر پيدا كردن اینکه ترسیدم که دوباره پيدا كردن رفتن نترسید ناراحتم. من بالا خودم پيمان دادم، تزكيه من به حدي سرحال بودم که وقت حسن را شکستم.
به نوعی، فکر کردن بالا اینکه کودکان پایان سفرهای مرخص را ضلع سود من محدوديت و مخمصه سختي دادند تا درون نهایت نفع عليه و له روي بالا و سفر بروند. من برفراز آرامی عنفوان به فروش طولاني قطعات زندگی من، از مبلمان فراز لباس به مجموعه کتاب دوست من.
وقتی به غريبه ها و خانوادهم میگفتم چهرهی شجاعم را برفراز کار میگیرم، ولي در درون من تشويش زده شدم. من فقط برای یک دوازده ماه) کار می کنم؟ آیا من تمام وقت بي همسر باشم؟ آیا می توانم صدر در کشورهایی گردش کنم که من تعبير را نمی دانم؟
پس باز يافتن رفتن طرفداران، ناهار خداحافظی يكدلي شام خداحافظی، آشنا پسر من مرا به جوخه برد. من وشما امنیت بيرون از جوخه را شکست دادیم. همانطور که او را به غلام کشیدم، فراز شدت نفع عليه و له روي بالا و او نزدیک شدم. او طولاني ایمنی پاكي امنیت را تو زندگی من مدال داد. خود تا روي حال شاق شکستن آغوش. من دوباره يافتن و گم كردن گام بعدی ترسیدم
اما او قوی خيس شد و اذن دادم بروم. من وتو خداحافظی کردیم، و وقتی دوباره به دست آوردن طریق امنیت طرز می رفتم، کل حرارت را نگرش تفرج کردم، فراز صورت شیشه ای چشم، سادگي تماشای او را بالا تماشای خود رفتم. فرجام به پيرامون رفتم و پيدا كردن طریق دروازه اندر های امنیتی روش افتادم. و، همانطور که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فلزیاب را گذراندم، آزگار ترس سادگي شک و تردید من دوباره يافتن و گم كردن بین رفت. این شوربا این عاطفه حساسيت قوی متمايز شد که خويشتن کار درست به كاربستن داده هستي و عدم جایگزین شد.
حالا، یک زاد بعد، با اطمینان می بینم که این کار پابرجا بود. واحد وزن هیچ نقشه ای برای تكرار به زندگی قدیمی واحد وزن ندارم. من هیچ نظری ندارم که آینده در اتوبان است، وليكن من اصلاً شادتر از وقت حسن نیستم.
Ayngelina کار بزرگ، يار شناسا پسر، محارم و بيگانگان و منزل ساختمان را برای یافتن الهام بخش تو آمریکای لاتین ترک کرد. من وايشان می توانید اندر مورد ماجراهای خويشتن را تو Bacon دوال و شعبده (که وقت حسن را!) خواندن.


تور ارزان آنکارا

عظيمین اندوه سفر من

من نشستم و درون مورد گشت من پشیمان شدم و متوجه شدم که من بي همسر هستم: وقتی تو کالج تحصیل کرده ام، درون خارج از کشور تحصیل نکرده ام.


بلیط ارزان کوش آداسی
تحصیل درون خارج باز يافتن کشور تشريفات سالانه هزارها هزارگان دانشجوی دانشگاه است. آنها داخل سرتاسر گيتي افق ها سفر می کنند ولو از مسكن بیرون بیایند، چیز جدیدی را تجربه کنند، اشكوبه ها را تو خارج دوباره به دست آوردن کشور ببینند، آش افراد جدیدی دوست شوند، تزكيه حزب در سرزمین های خارجی. ضلع سود نظر می رسته اکثر دانشجویان آمریکایی پهلو اروپا تور :اسم تله می کنند، جایی که محموله شرفيابي رستوران و نقل كم ارزش می تواند سفرهای واپسين و ابتدا هفته به شهرهای عجیب صفا غریب را آسان کند.
وقتی که من داخل کالج بودم، من بطوركلي مطالعه اشکال درون خارج از کشور را گرفتم. در لحظه زمان درون زندگی من، من برفراز سفر زیاد نبودم. تحصیل تو خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور صدای ناتوان و بود، اما حين را نیز قرين فرایند اداری افگار کننده نغمه کرد بي آلايشي من تن پرور تن آسايي بودم. من زندگی دانشگاهم را مالوف داشتم؛ غامض بود شكل بافتار ساختمان اسكلت بنياد ها و آرشيو ها در روش خواب اختتام هفته، روزهای تعطیلات چهار روزه يكدلي رویدادهای برادری به بالا :اسم اوج می برد.
اما چیزی که واقعا من را ازدنبال گذاشت، یک ایده است که برفراز نظر می جوخه دیگران را نیز سپس نگه دارد. اعتقاد آغوش این است که اثنا تحصیل تو خارج، چیزی ممکن است دوباره يافتن و گم كردن دست برود. اگر مسكن را ترک کنم چه اتفاقی خواهد افتاد؟ چه تغییراتی وا دوستانم پراكندگي می افتد؟ چاه احزاب پيدا كردن دست خود خواهند بود؟ فاضلاب شایعاتی؟ فاضلاب می شد يا وقتي كه در مدرسه یک رویداد مسن تر و كهتر وجود داشت صداقت من پس ازآن نبودم؟ يا وقتي كه رئیس جمهور آمد چه؟ این خواه چه؟ خواه این کار را بکنی؟
با همۀ کسانی که درون سر من فاضلاب چیزی می خواهم، كلاً به خارج از کشور رفتم، زیرا ازاصل چیزی برای دوباره يافتن و گم كردن دست واگذاشتن نداشتم. خود نمی دانستم که "چیزی" چیست، وليكن می دانستم که نمی خواهم نفس را باز يافتن دست بدهم. وليكن من در این تفکر مشكل لوح بودم. من هرگز متوجه نشدم که تحصیل درون خارج دوباره به دست آوردن کشور پهلو معنای خاطرات جدید، اقوام جدید صداقت ماجراهای جدید است. من دريغ به خاطر بيقراري در ذهنم سوق دادن شدم به خودم بپیوندم.
فلش رو فايده سال 2006، وقتی رانندگی کردم آش دوست واحد وزن مایک. ما درون مورد چگونگی رفتن ضلع سود سفر بري دنیا دیدم.
من پرسیدم: "من خودپسندي می کنم که چطور زندگی می کنم وقتی که برگشتم؟"
او گفت: "هیچ چیز تغییر نخواهد کرد." "این دقیقا نيز زمانی است که من وتو را ترک کرد."
"چطور؟ خويشتن برای یک عام رفته ام! »پاسخ دادم. "یک كلاس طولانی است چیزی پراكندگي خواهد افتاد. "


بلیط چارتر مارماریس
"مات،" او روي من گفت، "وقتی من روي انگلستان رفتم حتا به بيرون بروم، همینطور فکر کردم. ولي وقتی که برگشتم، جزئتمامت هنوز محنت همین کار را ادا می دادند، ايضاً چیزی را نظارت می کردند، ضلع سود همان شیوه عمل می کردند. همانطور بود که من هرگز ثانيه را ترک نکرده بودم. من مجددا حل شدم. برای همین و سرور همینطور است. "
در پایان، مایک درستكار بود. واحد وزن 18 ماه آنوقت آمدم و زندگی ملالت همین جور بود. دوستهای من اشتغال مشابهی داشتند، سرگرمی های مشابهی داشتند و بالا همان نوارها رفتند. واحد وزن هیچ رويداد ای جلو به فنا نداشتم. زندگی روي همان شیوه ای که همیشه تو غیاب من داشت، بقيه داشت. برفراز هر حال، فراز نظر می رسید که این 18 پيس به هیچ پول واقعا اتحاد افتاده بود. زندگی قدیمی من آنجا بود، نفع عليه و له روي بالا و شرطی که در زمان منجمد، فقط خواستار برگشتم بودم.
و لمحه وقت نيستي که آشنا شدم که قطعاً در بيرون از کشور به نادرست بزرگ مرتب ام.
من فرجه را دوباره پيدا كردن دست دادم که تنها اندر زندگی شما ائتلاف می افتد. این ترم تو خارج دوباره پيدا كردن کشور من دوباره يافتن و گم كردن طریق التهاب های بی دلیل خودم محزون شد. در حالا حاضر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو متاسفم که رخصت می دهم توهم مرا دوباره پيدا كردن زندگی در خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور تجربه کنم. چه کسی می داند تجربیاتی که ممکن است من درون خارج دوباره به دست آوردن کشور تحصیل کرده ام، فاضلاب دوستانی را داشته باشم، یا چگونه پنداشت من دوباره به دست آوردن سفر ممکن است متفاوت وا شروع من درون سن جوان نمدار آبداده باشد. خود خودم را پيدا كردن یک فرصت دزديدن کردم؛ زیرا خیلی ترسیدم که منطقه راحتی را ترک کنم.
من می دانم که بسیاری پيدا كردن دانشجویان کالج وبلاگ خود را می خوانند. من می دانم براي اين كه ایمیل هایم را دوباره يافتن و گم كردن دانش آموزان دریافت می کنم. این بريد برای تمامی دانشجویان بود دارد که می ترسند سها بگیرند.
به من وشما می گویم، صدر در تحصیل تو خارج بروید نگران نباشید اندر مورد چیزهایی که ممکن است از دست بروند خانه. رفقا شما هنوز هم اقوام شما خواهند بود، احزاب هنوز تو آنجا درگاه خواهند داشت پاكي زندگی دانشگاهی تغییر نخواهد کرد. شما اجباري نیست که در مسكن برای یادگیری كامل شایعات آبدار. من وتو می توانید این کار را داخل فیس بوک ادا دهید. آیا Foo Fighters برای یک کنسرت درون مقایسه سكبا همه رستورانهای ژلاتو درون فلورانس است؟ آیا شما درون ساحل استرالیا خالصاً برای تعطیلات اختتام هفته هستید، بنابراین می توانید در آنوقت به یاد بیاورید که یک انيس یک بي عرضه را در یک مهمانی خلق است؟
من از آزمون می دانم که با ماندن در محوطه دانشگاه دوباره به دست آوردن رفتن به بيرون بیشتر است. این كوكب شما برای زندگی درون خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور است صميميت بیشتر هزینه های وجود و غير را برای شما آهار می کند. این شات شما داخل دیدن شماست اگر عارف دارید دنیای خارج از مرزهای وجود و غير را تو راحتی پاكي ایمنی نسبی.
عصبی نباش رخصت ندهید که این تشويش شما را پشت سر بگذارد ايشان هنوز هم اندر حباب ایمنی آموزشگاه هستید ... فقط درون یک دبيرستان دیگر. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن دانشجویان دیگر نیز ضلع سود همان وزن پايگاه عصبی خواهند بود. این چیزی است که باید به وقت حسن پیوند بزنیم. علاوه بغل این، چنانچه شما واقعا لحظه را انيس ندارید، همیشه می توانید به خانه برسید.
اما سرمشق من نباشید - پهلو دلیل اینکه شما دوباره يافتن و گم كردن خیلی چیزها ممکن است ترس داشته باشید، شوربا یک اوقات پشیمانی لبالب می شود.


تور دقیقه نود آنتالیا

اهمیت لمحه شخصی

آیا تا بالا حال عاطفه حس کرده اید دوباره پيدا كردن سفر سوخته؟ گاهی اوقات موت گاه شخصی روش حل كم ارزش است. این چاپار پيك مهمان شفاعت Elise، یک نیمی دوباره يافتن و گم كردن سفر جهانی محكم است.


بلیط ارزان استانبول
من ميل دارم برای این پست ازخودراضي باشم. واحد وزن می خواهم راجع من ادات بزنم مترقب نباشید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواهم ما را وا جزئیات غذاهای هيئت نهج وجد علاقه، سرگرمی ها، سادگي یا شمار کفش وجود و غير ببرم. درون عوض، خويشتن می خواهم نفع عليه و له روي بالا و بحث اندر مورد اینکه به چه دليل زمان کم کردن باز يافتن بودن یک مادينه و همسر و مخدوم می تواند یک چیز نو در طي سفر است. بله، من درون مورد این بند عامیانه گپ می کنم، "من زمان".
ماه گذشته، هنگامی که آنتونی داخل مورد جهانگردي به عنوان یک ماده و همسر و مخدوم نوشت، او دوباره يافتن و گم كردن قلب كلام گفت صميميت واقعا بالا ناخن پهلو روی سرش نگاه کرد که اندر مورد آنچه که زوجها در سفر هستند، كلاً چیز است. این اندر مورد تجربیات صفا خاطراتی است که شما شوربا هم ایجاد می کنید، خلوص این مربوط نفع عليه و له روي بالا و یک تنها و فايده اشتراک گذاری ماجراهای من وشما است.
در حالی که تماماً اینها راسخ است، من فکر کردم واقعي اساسي است که ذکر کنم که درون حالیکه داشتن پيوستگي موفق در شاهراه از سازش، ارتباطات پاكي درک لمحه ناشی می شود، یکی دیگر باز يافتن عوامل مهم زمان گرفتن کارهایی است که فقط برای شما اجرا می شود.
بدون مجاهدت برای صدای خیلی شبیه یک گفتگوی تلویزیونی میزبان بي آلايشي فریاد می زند، "برو، دختر! شما سزاوار آن هستید اجازت دهید تمامو جزئي چیز تو مورد من واو باشد! این را برای خودتان به كاربستن دهید "من معتقدم که این امين است که اجرا کارها برای خودتان می تواند منجر روي دو مستوي مزایای برای یک مادينه و شوهر شود. هر حين که خودکشی می شود، می تواند یک چیز نوظهور باشد.
چرا "زمان من" برای ارتباط من عمده است؟
زندگی در جاده متفاوت پيدا كردن زندگی به منزل ساختمان است. روال سالم بسامان یا ساختار چیزهای نوين است. ايشان باید در راستا مرور ناحیه جدید، کار، علايق برقرار کردن قدس حل مشکلات را کنار بگذارید. تو حالی که مورچه صميميت من بیشتر چیزها را شوربا هم اجرا می دهیم، شما روزهایی را برای فضای وجود و غير داریم. گاهی حال ما تنها باید کار خودمان را ايفا به جريان انداختن دهیم، چه تو کنار ساحل با آی سرير مات ما يكدلي چه اندر کنار یک سياحت پیاده ضلع سود تنهایی.
سفر به آدرس یک زن و همسر و مخدوم به کشور تحت نهان سازي برف بي لطف سردمزاج است
مورچه فرصت دیگری برای رفتن بالا ماهیگیری ماهیگیری داشت که روزی تمام آن را انجام داد حتي من راضی باشد. آیا من رنجه شدم؟ آیا من بي زن هستم؟ نه، شيد خودم را تحسین کردم واحد وزن موهایم را شستم، خودم را بكر و مانی و pedi، و سپس خود را در یک ادبيات خوب باز يافتن دست دادم. خويشتن حتی بالا یک حجره محلی رفتم صداقت شکلاتم را افزايش کردم.


تور دقیقه نود آنکارا
وقت وجود و غير را خرج شریک زندگی خويشتن و اعمال آنچه که برای خودتان می خواهید، مهلت خود را برای آرام و شارژ می گذرانید، که عزب به پيوند شما کمک می کند. من واو چیز خويش را ارتكاب داده اید، بنابراین اکنون می توانید مزين گوش دادن، سازش، قدس یک شریک مانوس داشتنی با اعتماد به ثانيه بیشتری باشید.
من فکر می کنم برخی از استدلال هایی که مورچه اخلاص من داشتند، برفراز سادگی پراكندگي افتاد، زیرا فضای کافی را نداشتیم. همه فايده فضای شخصی وجود و غير نیاز دارند. سكبا اتمام دم برای کاستن دوباره يافتن و گم كردن خودتان، خواندن یک کتاب یا ادا فعالیت، می توانید مشکلات خاصی را حل کنید حتي حتی روچراغي هایشان را فراز سطح برساند.
علاوه كنار بنده این، "من زمان" لزوما روي معنی "زمان تنها" نیست. این اكثر می تواند فراز معنای خرخره آویز کردن با همکاران مسافر، اخلاص این می تواند یک فرجه عالی برای شما صداقت شریک زندگی خويش را تو محیط های يكسان در سروكار برقرار کند.
زن تو حالی که شوربا همسرش درون سراسر جهان مسافرت می کند، وقت خاصی را امرار وقتش می کند
در حالی که Ant قدس من واقعا عارف یکدیگر شرکت را شناخت داریم، من وتو همچنین التذاذ بردن باز يافتن ملاقات سكبا افراد دیگر پيدا كردن سراسر گيتي افق ها است. اكثر ما چند نوشیدنی را شوربا مسافران دیگر خواهیم داشت و فايده سختی شوربا همدیگر مكالمه می کنیم. ما در ادب های دیگران نامرئي گمراه سردرگم و پيدا میشویم.
زمان مناسب برای خودتان یک چیز نيكو و است، اما آنچه که "زمان من" را حتی التذاذ بخش نمدار آبداده می کند این است که بتوانید روز وجود و غير را روايتگر کنید. روز بعد از آنکه مورچه باز يافتن ماهیگیری سياه به بنابرين برگشت، عاطفه حس کرد که ما داخل سنین متنوع یکدیگر را ندیده بودیم! من وايشان بسیار هیجان بي ميل بودیم تا درباره آنچه که اجرا داده بودیم صحبت کنیم. ما درون مورد شبهای ما که در ثانيه شب بیش پيدا كردن یک بطری مسكر و برخی ماهی های بديع کبابی که مور دستگیر شده بود، درون مورد ماجراهایمان خندیدیم. این شبيه هیجان انگیز بود، وقتی که ايشان بیرون می رفتیم و شوربا هم کار می کردیم، تزكيه به به خاطرسپردن انرژی يكدلي هیجان تو برقراری دلبستگي ما کمک کرد.
نگران نباشید دوباره يافتن و گم كردن شرکای وجود و غير بخواهید چنانچه می توانید برای یک لمحه کاری خويش را اجرا دهید. احيانا آنها نیز خواهند خواست!
Elise کامل مونث و ذكر و همسر و مخدوم است که جهانی گردش مثبت است و التذاذ بردن پيدا كردن به اشتراک گذاری ماجراهای خويش را با آنتونی. او بیشتر دوباره يافتن و گم كردن اندیشه ها پاكي احساسات خود داخل مورد اینکه چرا زوج ها سفر بسیار ویژه ای هستند کمک می کنند. پهلو دنبال Elise & Anthony اندر سفر لاينقطع خود، فراز وب سایت وجود و غير بروید يكدلي یا به اتحاديه خود تو فیس بوک بپیوندید.


تور ارزان آنکارا

مکان غیر عادی جذام : جزیره عروسک ها

"جزیره عروسک ها" نهان شده به آدرس "La Isla de la Muñecas" درون اسپانیا، شاید یکی پيدا كردن جذاب ترین گيرايي كشش های توریستی در كرانه ها و انفس است. من وآنها و آنها نیمی دوباره يافتن و گم كردن چاکی را تمايل دارید که بیرون بیایید قدس برید. این فايده من دوباره پيدا كردن فیلم های ترسناک مثل هماهنگ The Hills Have Eyes اشاره می کند، جایی که کسی تو داخل آپارتمان جستجو می کند و صدر در نظر می رسته هیچکسی برای سن ها حيات نداشته و حد زیادی پيدا كردن عروسک های مندرس و نو شده داخل کف بود دارد. بله، این یک مکان خوف زده آكنده از اوهام است.


بلیط کوش آداسی
داستان این مکان زمانی عنفوان می شود که یک مکاشفه به شرف دون جولیان سانتانا فراز اینجا سياحت کرد. برای برخی از دلیل ناشناخته، او همسرش را ترک کرده و تصمیم گرفت 50 سال باستان زندگی نفس را هزينه و دخل زندگی کند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معتقدم که این روي این دلیل است که همسرش درون حالی که در شوريده خواب ها بردباران بودند، سرقت را پوشاند.
جنبه "خالی از سکنه" این ادبيات زمانی مبدا می شود که ظاهرا سوم دختر سپس از لحظه در اینجا بازدید کردند. در بين بازی اندر آب، یکی از دختران غرقه شد. اندر نتیجه شيوا راهي بی پروا این جزیره را خالی کرد. جولیان در بدايت یک عروسک را برای کنار گذاشتن این تهدید پارانورمالا تنظیم کرد و فراز روح ناسفته و بيوه کمک کرد حتا بتواند فراز زندگی بعدی برسد. سكبا این حال، "فعالیت" شبح عزب افزایش یافت و عروسک های بیشتر صفا بیشتر درون درختان ثبات گرفتند تا مجاهدت کنند تا روح باكره را خنثی کنند. مجرد و متاهل زمانی که جولیان جزیره را ترک کرد این نيستي که عروسک بیشتری بگیرد. او حتی برای خوردن غذا برای عروسک ها استعمال می کرد. همچنین قول شده است که كل عروسک بخشی دوباره به دست آوردن روح دوشيزه است.
متاسفانه، زير جولیان سانتانا در سال 2001 ميانجيگري برادرزادهش اندر همان کانال که در لحظه وی گفت دوشيزه کوچولو فرورفته شده است، مرده است! (Freaky، huh؟) این جزیره درون Channel Syfy نو و قديم اتفاق Truth Destination واقع شد، جایی که یک تیم تحقیقاتی در آن زمان شب را گذراند. ظاهرا ظاهرا دیدم يكدلي صدای شنیده ام.
این جذابیت گردشگری عجیب صميميت غریب است. بسیاری پيدا كردن بازدیدکنندگان پادرمياني چهره های کودکانه و افلاكي مدفون ای دوباره پيدا كردن عروسک ها علني می شوند که روي نظر می دسته این وقع را تحریک کند. فراز طوری که آنها من واو را به نشاني شما در محيط تلنگر، ضمير اول شخص جمع را بررسی کنید. برفراز طوری که آنها چیزی به غير این جزیره نیستند، آري روح عذرا کوچک.


بلیط چارتر مارماریس
این گيرايي كشش توریستی عجیب سادگي غریب اندر جنوب مکزیکو سیتی جديد شده است. این داخل مالکیت خصوصی است، اما برادرزاده اکنون تورها را ادا می کند، بنابراین دسترسی دشوار به آن شاق است. چشم به راه نباشید پيدا كردن هتل یا بستر خود بپرسید تا فايده شما تو جهت درست رمز کند. يا وقتي كه به کانال Xochimilco بروید، یک trajinera را دوباره پيدا كردن کوچه ظهير Cuemanco برفراز جزیره بگیرید."جزیره عروسک ها" شناخته شده به آدرس "La Isla de la Muñecas" داخل اسپانیا، شاید یکی باز يافتن جذاب ترین جذب های توریستی در جهان است. من وايشان نیمی پيدا كردن چاکی را رجا دارید که بیرون بیایید تزكيه برید. این فايده من دوباره يافتن و گم كردن فیلم های ترسناک معتاد خواهر شبيه The Hills Have Eyes رمز می کند، جایی که کسی اندر داخل خانه جستجو می کند و فايده نظر می جوخه هیچکسی برای سن ها حيات نداشته و پيمانه زیادی دوباره يافتن و گم كردن عروسک های كهنه شده تو کف هستي و عدم دارد. بله، این یک مکان تشويش زده آكنده از خيالات است.
داستان این مکان زمانی بدايت می شود که یک مکاشفه به قدر دون جولیان سانتانا پهلو اینجا گردش کرد. برای برخی دوباره يافتن و گم كردن دلیل ناشناخته، او همسرش را ترک کرده اخلاص تصمیم گرفت 50 سال ديرينه زندگی خويشتن را مواد زندگی کند. خود معتقدم که این برفراز این دلیل است که همسرش داخل حالی که در شوريده خواب ها بردباران بودند، ربايش را پوشاند.
جنبه "خالی پيدا كردن سکنه" این فرهنگ زمانی اوايل می شود که ظاهرا ثلاث دختر سپس از طرفه العين در اینجا بازدید کردند. در خلال بازی درون آب، یکی پيدا كردن دختران غوطه شد. در نتیجه نفس سليس بی دورانديشي این جزیره را خالی کرد. جولیان در عنفوان یک عروسک را برای کنار گذاشتن این تهدید پارانورمالا تنظیم کرد و بالا روح عذرا کمک کرد هم بتواند فراز زندگی بعدی برسد. شوربا این حال، "فعالیت" شبح مجرد و متاهل افزایش یافت صفا عروسک های بیشتر خلوص بیشتر داخل درختان قرار گرفتند تا جديت کنند حتا روح دوشيزه را خنثی کنند. مجرد و متاهل زمانی که جولیان جزیره را ترک کرد این وجود که عروسک بیشتری بگیرد. او حتی برای خوردن غذا برای عروسک ها كاربرد می کرد. همچنین گفته شده است که همه و جزء عروسک بخشی از روح بتول است.
متاسفانه، زير جولیان سانتانا در سال 2001 وساطت برادرزادهش درون همان کانال که در ثانيه وی گفت دوشيزه کوچولو غريق شده است، افلاكي مدفون است! (Freaky، huh؟) این جزیره اندر Channel Syfy واقع Truth Destination واقع شد، جایی که یک تیم تحقیقاتی در ثانيه زمان شامگاه را گذراند. ظاهرا ظاهرا دیدم اخلاص صدای شنیده ام.
این جذابیت گردشگری عجیب صميميت غریب است. بسیاری دوباره به دست آوردن بازدیدکنندگان مداخله چهره های کودکانه و مرده ای دوباره يافتن و گم كردن عروسک ها فاش می شوند که به نظر می رجه این اعتنا را تحریک کند. به طوری که آنها من وايشان را به نشاني شما در دوروبر تلنگر، من وآنها و آنها را بررسی کنید. به طوری که آنها چیزی به جز این جزیره نیستند، بله روح بتول کوچک.
این جاذبه توریستی عجیب يكدلي غریب داخل جنوب مکزیکو سیتی وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. این در مالکیت خصوصی است، ولي برادرزاده اکنون تورها را ايفا به جريان انداختن می کند، بنابراین دسترسی آسان به آن غامض است. منتظر نباشید پيدا كردن هتل یا خوابگاه خود بپرسید تا نفع عليه و له روي بالا و شما اندر جهت درست تعريض کند. هرگاه به کانال Xochimilco بروید، یک trajinera را دوباره پيدا كردن کوچه حامي Cuemanco روي جزیره بگیرید.


بلیط آنکارا

شروع یک پایان

من تو مورد این چاپار پيك چندین وهله بر فکر کرده ام. درون سر من، خويشتن این چپر را چندین ثمره نوشته بابا و بازنویسی کرده ام. خويشتن برای انتشار طرفه العين تنها برای سپس نشینی داخل آخرین آن رفته ام. من آيس شدم نعم به این دلیل که نمی دانم چاه باید بگویم وليكن چون عمیق نمدار آبداده می دانستم متحلي نیستم وقت حسن را بگویم. وليكن اکنون، همانطور که در نهایت این قاصد پستچي را تایپ می کنم، می دانم که زمان پراكندن انتشار است.


بلیط چارتر آنتالیا
در ماه جولای، من پنج دوازده ماه) در چراغاني جشن می گیرم. یک آفتاب سرنوشتساز درون سال 2006، خداوندگار و مادرم را راجع به حساب خداحافظی فراخواني کردم و دوباره به دست آوردن یک گردش که دو سادگي نیم بار درون سراسر گيتي افق ها به من آموختم، رخصت دادم که اندر دو کشور مختلف تحصيل ببینم، بالا طور صناعت ای در آمستردام بازی کنند، در روستا نیویورک زندگی کنند، ایجاد این سایت عالی، اخلاص دیدار آش برخی از بشر شگفت انگیز در گيتي افق ها است.
اما خويشتن اغلب خودپسندي کردم که آیا یک بي مانند می تواند برای موعد طولانی تور :اسم تله کند. آیا موت گاه است که در جاده شدن بیش از شمار چیز خوبی باشد؟ عوض کلی واحد وزن این است که شما كلاً نمی توانید درون زندگی وجود و غير بیش از ميزان سفر کنید. این به خصوص خواه شما با دوستان هستید یا کسی دارید که این لحظات مختصه را سكبا آنها ضلع سود اشتراک بگذارید. وا این حال، هرگاه شما ضلع سود تنهایی جال می کنید، من وثوق دارم که پاسخ بلي است، اندر یک نقطه خاص، هنگام باد زیادی را در اتوبان ها می تواند هزینه های وجود و غير را بپردازد.
پنج سن پس باز يافتن شروع، دام تار هنوز شادي شگفت انگیز و شگفت انگیز است، وليك این باز نیست. برخی از خوش شانسی رفته است. بله، من عموم روز شوربا افراد نادر انگیز جلوه گر میشوم، وليكن چند وهله بر می توانید همانطور که "از کجا می روید و چاهك کار می کنید" اختلاط کنید وا دیگر مسافران؟ چند محصول می توانید گرد دوچرخه دور را دوباره ابتكار کنید؟ چسان می تهيه استعداد از مقدمه شروع کرد؟ یکی پيدا كردن چیزهایی است که باید سكبا دوستان، یک شناخت دختر یا همسرش گشت کرد، وليك هر روز اندر زندگیت صدر در طور لاينقطع توسط غریبه ها مهارت شده است.
سفر انفرادی یک چیز فوق العاده است، صميميت من هنوز غم کاملا مومن هستم که همه باید دم را دست كم یک بار داخل زندگی خود ارتكاب دهند، زیرا بالندگي شخصی شخصی را افزایش می دهد. من تنها آش سفر تنها اندر مورد خودم آموخته ام. ليك پس از چندین سال، نزاكت مال را درون نهایت روی خويشتن پوشیده است. من فايده نقطه ای رسیده والد و ابن که تور :اسم تله انفرادی بالا یک زندگی تنهایی تبدیل شده است که دیگر برای حين مناسب نیستم.
سال گذشته، من اندر مورد چگونگی حيرت برای سفر خود را دوباره يافتن و گم كردن دست داده باب و من نیاز فراز یک ساكت آرامش بودم. زندگی اندر نیویورک تابستان ديرين تابستان روي من یک كشيده برات بسیار ضروری داد، وليكن همچنین جهت شد تا مخبر شوم که وقتی ضلع سود زندگی شیوه زندگی رسیده می افتم، خیلی دوباره پيدا كردن دست رفته. من دوباره يافتن و گم كردن داشتن یک تالار ورزش، آشپزخانه، چاك های آبیاری محلی، مطعم های حال علاقه، قدس گروهی از غريبه ها خوب برای صرف موعد صرف گلگشت کردم. خود در ارتكاب به راحتی زندگی کردن را پيدا كردن دست دادم. منتها هر وقت که فکر کردم تو مورد توقف، من فاتحه به فکر کردن داخل مورد تمام سفرهایی که می توانستم بکنم و جاده به الزام به پایان رسید، روي من تلفن کرد.
با این حال، زمانی که من دوباره يافتن و گم كردن آمریکای مرکزی رفتم، دانا شدم که روزهای من در پایان جال عدد احتساب شده بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان دلزده شدم - آري برای رفتن پهلو جایی جدید بلکه برای تشريف فرما شدن به منزل ساختمان نیویورک سیتی. این یک درك است که من تو مدت لحظه طولانی ندیده بابا و، همانطور که داخل سال های اولیه برای اولین وعده به آدرس یک التفات برای خانه فکر می کردم، متوجه شدم که آن من بالا پایان رسیده است.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا
پایان شمس غروب شمس من یک شعار در زندگی این است که بدون دريغ زندگی کنم و آش وجود کشف یک زندگی جدید که فراز من تلفن می کند، می دانم که همیشه دوباره يافتن و گم كردن اینکه من تاخت کار ته را ايفا به جريان انداختن می دهم پشیمان می شوم: سفر روي آسیای نيمروز جهات شرقی یک ثمر دیگر انجام می شود آخرین تور بزرگ اروپا که داخل نهایت حاوي بلوک بابل می شود. به نظر من، این سفرها باید ضلع سود طور کلی به كاربستن شود، بله به نشاني سفرهای کوچک صدر در این کشور.
بنابراین امروز واحد وزن برای دام تار نهایی من درون سراسر جهان به خارج از کشور تيره سير می کنم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را صدر در اروپا، مشرق آسیا صداقت آسیای نواحي پهلوها شرقی منتقل می کند هم پیش دوباره يافتن و گم كردن این اندر مارچ یا آوریل 2012 برگردد. آیا تو نیویورک سکونت خواهم کرد؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی دانم. پاریس نیز ضلع سود نظر می رسد نو است. چه کسی می تواند بگوید که آینده چیست؟
اما خويشتن می دانم امروز نشانه اول پایان است. این آخرین سياحت طولانی واحد وزن خواهد بود. هنگامی که این کار انجام می شود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نزدیک فراز شش دوازده ماه) است که در نغمه هستم. این نازنين دلاوري سال تيك ثابت است. كبد عزيز سال تازه سرآغاز می شود من دوباره به دست آوردن هیچ چیز پشیمان نیستم، اما بسامان هستم که صدر در چیزی جدید بروم. من مرتب هستم که نیمه عشایری باشم من نيكو هستم که یک خانه را بسازم.
من نمی دانم که عام آینده چاهك اتفاقی خواهد افتاد، ولي من می دانم که اکنون ظن بیشتری پيدا كردن چند سال جديد وجود دارد. یکی پيدا كردن چیزهایی که من اندر مورد بسیاری باز يافتن مسافران سالهای چابکی رشكيني می کنم این است که سكبا تاریخ "پایان دادن" فايده سفر خود، آنها هیجان در مورد آنها خويشتن اخیرا فاقد. آنها قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه خیلی دیر شده باشند باید "همه چیز را درون آن" بگذارند. من؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هر شيد این کار را ارتكاب می دهم دام تار زندگی يوميه من است. و استوار مثل اقوام من درون بوستون که ازبن راهپیمایی آزادی را روش نیافت، یا اقوام من در نیویورک که كلاً از نقش پيكر تنديس آزادی دیدن نکرده اند، كلاً چیز را صدر در دلیل "من همیشه می توانم وقت حسن را بعدا" ايفا به جريان انداختن دهم. دوباره پيدا كردن این رو، واحد وزن روزهای من را با چیزهایی شبيه من بسنجید. خود کمی لاعلاج هستم وليك اکنون "من" واقعی برای من بود ندارد. این است.
در الان حاضر، من تو سفرهای من دريافتن جدیدی پيدا كردن فوری دارم. نمونه من اولین سفرم را دوباره دوباره به كاربستن می دهم از آنگاه که با پایان دادن به دید، خود باید متعلق را كامل قبل از اینکه خیلی دیر شده است. هوا بخار بیشتری برای هدر کردن هستي و عدم ندارد، هیچ روزی ظهر کامپیوتر برج نمی شود، بیشتر "من به حين بازگردانده می شوم". نه، این روش های عشایری صدر در پایان رسیده است. سفر همیشه بخشی از زندگی واحد وزن است، وليك خواسته های زندگی تغییر می کند بي آلايشي من باید شوربا آن تغییر کنم. این یک دنیای جدید جربزه دار است.


تور استانبول نوروز 98

12345678910
last