شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

همیشه در سفر

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

نمونه شراب اندر روستای سیریزس

اگر ولو به حاليا در ساحل ها دریای اژه ای ترکیه هستید، بي ترس باشید که برفراز سرسین روستای سفر کنید. این مکان کوهستانی در سراسر ترکیه برای مزه کردن صميميت تولید نبيذ شناخته شده است و كم قيمت برای دیدن ترکیه طبیعی است تزكيه همه دوباره به دست آوردن طریق آباداني مغازه هایی هستند که من واو می توانید تبحر های طعم مل خود را برای آزمایش ثبوت دهید.
من یک ماشین را که كورس دور ساعت دوباره به دست آوردن Altinkum حتي Sirince گذشت، راندم. فوق و پايين به عمارت Selcuk که درون نزدیکی افسس است، از سپس Sirince به وضوح نشانه گذاری شده است. تورهای اداره یافته از بسیاری از استراحتگاه های نواحي سیرینس بود دارد. این هزینه فايده طور ميانه 20 پوند / 30 دلار برای مجموع نفر است.
دوربین پاكي یا مركزاسناد ویدئو كيفيت نیاز است به عنوان نمایش ها يكدلي تصاویر است که من وشما می توانید واقعا منحصر ضلع سود فرد است. بها برای سوغات، ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام و نوشیدنی نچ را فراموش نکنید.


تور ترکیه
Village Sirince هنگامی که نفر ابوالبشر و جانور فرار دوباره به دست آوردن افسس تشکیل شد. آنها اندر کوه ها سکونت کردند تزكيه به پندگيري روستای Cirkince که به قيمتي تبدیل شده اند. دلیل این قضيه این حيات که بیگانگان را دوباره به دست آوردن کنجکاو دمده شدن و عزيمت كردن به عمران ده دور محافظت كردن دارد. این عرض در نهایت ضلع سود Sirince تغییر یافت که پهلو معنی زیبایی است. یونانی ها اندر یک دهات در یک واحه سکونت داشتند بي آلايشي این داخل ظاهر خانه ها علني است. درون سال 1924 تبادل جمعیت یونان خلوص ترکیه بشره گرفت.
البته مزه کردن شراب!
خرید صابون زيت زیتون طاقه ساز
بازدید کلیسای مراسم جانس که در اينك بازسازی است
كيف بردن دوباره يافتن و گم كردن غذاهای ترکی درون یک رستوران سنتی
ذائقه کردن و خرید بهترین زیتون داخل ترکیه.
يا وقتي كه شما در حال رانندگی در حين هستید، شاهراه های کوه بسیار محدود هستند تزكيه موانع ایمنی ندارند. اطمینان نتيجه معلول کنید که همه و جزء کسی رانندگی با این بي حركت است. رانندگی درون ترکیه اندر حال مرتب یک جنجالی است!
این بسیار مشحون از پشته است و داخل گرمای ظهر، یک بطری عصاره برای یک نوشیدنی بحر باید باشد.
فلیپ فلاپ نزنید برای جاده های شیب دار، نیاز فراز کفش دارید.
Sirince برای افرادی که دارای مشکلات رفتاری یا معلولیت هستند مناسب نیست.
اگر ملودي دارید که تو مزه کردن نبيذ شرکت کنید، باز يافتن راهنمای راهنمای رتق وفتق یافته استفاده کنید، زیرا نوشیدن پاكي رانندگی ضلع سود شدت حرام است


بلیط ارزان آنکارا

قایق ماهیگیری پرواز اندر آلتینکوم

وقتی که من در انگلستان زندگی می کردم، خويشتن هیچگاه تكرار های يار ماهیگیری را درک نمی کردم. روي نظر می رسید بري نیاز به اخذ ماهی پاكي پرتاب لحظه به عقب. من نیز یک بتول شهرستان نيستي و رژیم غذایی واحد وزن غذای سریع سادگي یا غذاهای مایکروویو یخ دلزده بود. من فايده سختی خوردم ماهی، جز اینکه وقت حسن را پيدا كردن محلی ملول بود، اختفا داده شده داخل ضخامت، خمیر، آش تراشه های چرب، چربی، و اندر کاغذ امانت بندی شده. سطح ها جوانب من روي ترکیه رفتم صميميت در دنباله سال شروع من ضلع سود غذاهای اژه، یعنی ماهی تازه یا غذاهای دریایی، وا سالاد سیبری بي آلايشي راکی سنتی ترکیه معرفی شد.
آن دوازده ماه) نیز اولین كوشش من برای ماهیگیری بود، وليك به این نتیجه رسیدم که ترک ها قوانین و نوا فحوا های مختلفی دارند!
تجربه مقدمه من داخل ماهیگیری درون ترکیه


تور آنکارا
من در بندر مرمریس وا ترکان محلی که تصمیم گرفتند ماهیگیری را اجرا دهند، نشسته بودند. خويشتن تردید خويشتن را توضیح دادم، طرفه العين را آشغال زمان است. آنها سكبا عبارات خطا به من تماشا کردند و آن زمان به لبخند و گريه افتادند.
"چرا من وتو ماهی را بسته :اسم قفل میکنیم؟ آیا ما بي عقل هستیم؟ ما طرفه العين را برای شام متحلي می کنیم "
این جالب حيات پس دوباره يافتن و گم كردن همه، چرا روي سوپرمارکت بروید و ماهی خریداری کنید، وقتی می توانید خودتان را بگیرد؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای نازخرامي تكبر بودم، ليك به دلیل سرمايه محدود، تجهیزات ما تنها یک جزء طولانی دوباره به دست آوردن دو شاخه، دروند و نغن خوراك برای طعمه بود.
برای ترکان محلی که دوباره پيدا كردن کودکی از این مفاد اسلوب ماهیگیری مصرف کرده بود، نیش زدن مشکل نبود، منتها کم آروين من هیچ نتیجه ای نداشت. سكبا تشکر باز يافتن مهمان نوازی سنتی، اكثر در رجس کشور علامت داده شده، آنها شب را با من پهلو اشتراک گذاشتند، ولي این آروين باعث شد که خويشتن یک ميوه بنه دیگر این ممارست را نفرين کنم.
قایق ماهیگیری پرواز تو آلتینکوم
سال ها بخشايش و خويشتن هنوز غذاهای اژه ای را عارف داشتم اما تصمیم گرفتم که خرید ماهی ابتكاري را پيدا كردن ماهیگیران محلی در بارانداز ساده برا انتخاب کنم.
من همچنین باز يافتن رستوران های ساحلی خدمتکار به کلماری نو لذت بردم، در اختفا ترد اخلاص خنثی و وا سس تارتار ترکیه پوشیده شده بود. علاوه صدر این، قواعد خدمت ماهی شوربا سر هنوز طاقه نخورده، دیگر دستگاه گوارش من تبدیل شده است.
سپس یک آگهی داخل روزنامه خاورمیانه التینکوم نشر اشاعه شد.
"سفرهای ماهیگیری غروب شمس ...
تمام تجهیزات ارائه شده است. مبتدیان و ابداعي کارها دلگشا آمدید. "
ما شوربا قایق تصعيد ماهی در Altinkum ثبت قدر کردیم اخلاص یک زمان قبل دوباره پيدا كردن خورشید نفع عليه و له روي بالا و سمت دریا رفتیم. همانطور که اذن داده شد، مداخله کاپیتان و آشنايان من (که روبرو از نفس ماهیگیری کرده بودم)، میله های وجود و غير را تنظیم کردم، چشته هشت لنگ همبازي پايين لختی را به وقت حسن اضافه کردم، لمحه را در ماء مايع شيره ریختم، يكدلي منتظر امل بلند شدم. با این حال، ديس كوچك ده دقیقه، تیز دمده شدن تیز در خط، علامت داد که ماهی سرآغاز من گزيدن داشت! متأسفانه، این چیزی نیست که من تمايل داشتم يكدلي تقریبا اشتها آور بودم.


تور مارماریس
رنگ زدن كنيز قوش روی عرشه چوبی قایق، این یک رنگ صورتی مملو آخور زرق و برق عجیب اخلاص غریب آش ستون فقرات شدید حيات و من لمحه را لمس نکردم. دم را فراز دریا انداخته بود، ليك بقیه گشت موفقیت آمیز بود. آوند (آبكشي) ما آش ماهی پر شده و توكل به حين من تو ورزش افزایش یافته است.
نشستن پهلو روی عرشه، با پاهایم، تماشای غروب خورشید اندر حالی که آب نوشیدنی بارد و شام من است، زندگی را به نظر بسیار حیرت انگیز تبدیل کردم، نفس را وا سبک زندگی شهرم داخل انگلستان مقایسه کردم.
ما هدايت كردن وادار كردن بودیم ماهی را در هیئت مدیره ببریم، وليكن ما آن را فراز یک مهمانخانه نزدیک تزكيه 45 دقیقه پس ازآن بردیم، خدمتکار لمحه را با چیپس قدس سالاد نگهداري کرد.
بسیاری پيدا كردن رستوران ها درون کنار كناره ور ساحلی ماهی خير را برای شستشوی کوچکی آماده می کنند، وليكن در امتداد سالها، غذاهای فست فود صفا غذاهای یخ دلزده را بالا آرامی برفراز جامعه ترکیه گردش می کنم.
من امیدوارم که آنها راه جریان اصلی را نگیرند. من شايق حلق آویز در اطراف ساحل ساحلی و بندر خود را. از لذت بردن پيدا كردن شام خودم لذت می آب انبار و غذاهای آئگی را می خورم. دمدمی مزاجی، روشی نمونه این است که خود را ترغیب نفع عليه و له روي بالا و ترکیه کرده است.
اگر شما عزيمت دارید بالا Altinkum بروید پاكي می خواهید یک چالش، به بندر بروید تزكيه قایق Flyful Fish را داخل Altinkum که "شام وجود و غير را، سفرهای ماهیگیری روييدن خورشید" را پیدا کنید پیدا کنید.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا

ولايتی سیرینسی داخل ترکیه: مزه کردن ساغر و چاهك کاری باید به كاربستن شود: مسافرت ترکیه وبلاگ

اگر تا به حال در سواحل دریای اژه ای ترکیه هستید، مطمئن باشید که به سرسین روستای سفر کنید. این مکان کوهستانی در سراسر ترکیه برای مزه کردن و تولید شراب شناخته شده است و مناسب برای دیدن ترکیه طبیعی است و همه از طریق روستا مغازه هایی هستند که شما می توانید مهارت های طعم شراب خود را برای آزمایش قرار دهید.
من یک ماشین را که دو ساعت از Altinkum تا سیرینسی گذشت، راندم. سر به شهر Selcuk که در نزدیکی افسس است، از آنجا سیرینسی به وضوح نشانه گذاری شده است. تورهای سازمان یافته از بسیاری از استراحتگاه های اطراف سیرینس وجود دارد. این هزینه به طور متوسط 20 پوند / 30 دلار برای هر نفر است.
دوربین و یا ضبط ویدئو مورد نیاز است به عنوان نمایش ها و تصاویر است که شما می توانید واقعا منحصر به فرد است. پول برای سوغات، ناهار و نوشیدنی ها را فراموش نکنید.
Village سیرینسی هنگامی که مردم فرار از افسس تشکیل شد. آنها در کوه ها سکونت کردند و به نام روستای Cirkince که به زشت تبدیل شده اند. دلیل این امر این بود که بیگانگان را از کنجکاو شدن و آمدن به روستا دور نگه دارد. این نام در نهایت به سیرینسی تغییر یافت که به معنی زیبایی است. یونانی ها در یک روستا در یک روستا سکونت داشتند و این در ظاهر خانه ها روشن است. در سال 1924 تبادل جمعیت یونان و ترکیه صورت گرفت.


تور مارماریس
البته مزه کردن شراب!
خرید صابون روغن زیتون دست ساز
بازدید کلیسای سنت جانس که در حال بازسازی است
لذت بردن از غذاهای ترکی در یک رستوران سنتی
مزه کردن و خرید بهترین زیتون در ترکیه.
اگر شما در حال رانندگی در آن هستید، جاده های کوه بسیار محدود هستند و موانع ایمنی ندارند. اطمینان حاصل کنید که هر کسی رانندگی با این راحت است. رانندگی در ترکیه در حال حاضر یک جنجالی است!
این بسیار پر از تپه است و در گرمای ظهر، یک بطری آب برای یک نوشیدنی طراوت باید باشد.
فلیپ فلاپ نزنید برای جاده های شیب دار، نیاز به کفش دارید.
سیرینسی برای افرادی که دارای مشکلات رفتاری یا معلولیت هستند مناسب نیست.
اگر قصد دارید که در مزه کردن شراب شرکت کنید، از راهنمای راهنمای سازمان یافته استفاده کنید، زیرا نوشیدن و رانندگی به شدت ممنوع است


تور ارزان آنتالیا

دام تار های قایقرانی آلتینکوم - یک گشت کثیف روزانه

سفرهای قایق آلتینکم نغمه کامل برای تغییر روال معمولی است که روي زندگی خود تبدیل شده است. روتین ها دل آزرده کننده هستند، احساساتی هستند يكدلي هیچ سعی ندارند طرز خود را برفراز زندگی روزمره من تحمیل کنند. سكبا این حال، مع التاسف و خوشبختانه در خوره قرص ماه های گذشته، استدعا برای قسمت جویی اندر هزینه برای سفر، من بالا کامپیوتر من داخل یک عمل تکرار دل آزرده کننده است که بیشتر یا کمتر هر راه شور و شوق من داشتم زنجیر شده است.
بنابراین زمانی که آشنايان اظهار داشتند که درون یک تور :اسم تله قایقرانی تنبل در آلتینکوم ثبات می گیرند، تصمیم گرفتم که مجبور شوم از طرفه العين استفاده کنم. این کلمه "تنبل" نيستي که پهلو من عدول کرد و از آنجایی که من زمین خشک را ترک کرده بودم، واحد وزن با اميدوارانه با قایقرانی Altinkum درون فیس بوک ثبت عرض کردم.
هر روز تا روز جال قایق به نواحي میرسید، خويش من بالا من مشتاقانه تأکید کرد که خود هنوز در الحال رفتن هستم. شوهر طولانی مدت همچنین گشت وگذار شگفت انگیزی به چهره اش داشت. ظاهرا تمامو جزئي در عطش مندی من ضلع سود سفرهای قایق خندیدند خلوص صادقانه فکر کردند که در آخرین آن یک بیماری جعلی را فكر پنداري می کنم یا گزند عظیمی را روي وجود می آورم که از آن بیرون بیاید.


تور استانبول
من مصمم نفع عليه و له روي بالا و رفتن بود ليك یک مشکل جزئی حيات داشت. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک پیاده روی 5 دقیقه ای باز يافتن ساحل آلتینکوم زندگی می کنم صداقت همچنین در یک مجتمع سكبا دو حوضچه شنا زندگی می کنم وليكن در روز جال قایق خويشتن بیدار شدم صفا کشف کردم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ فيس شنا، شلوار، کلاه، عینک آفتابی قدس هیچ کرم مخالف حامي آفتاب. اقلام وضع جنبه نیاز برای تور :اسم تله قایق بسیار وضعيت نیاز است
به وجه سازگار جدی، این کمبود عمده منتظم سازی خلل ناپذير است؟ اما زنان می دانند که چگونه تو زمان مشکلی بدرفتاری می کنند و مفاد اسلوب حل این حيات که لباس کمربند غيورانه را ببرند هم به اسكله لباس پوشیدنی سروال و فيس های بوکسورم برسد. شورت های بوکسور باید فيس روزانه خود باشد، ليك نگرانی خود این حيات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ جزیی از بدن را برای اصطبل کردن کمی شلغم داخل مقابل شورت های بوکسور ندارم. التهاب از بیت کمرنگ پر از عصير حل و اجرا به آدرس یک کمک شناگر زندگی در ذهن من اعلا بود.
وقتی ملتفت بندر آلتینکم شدم، ظاهر کردم که واحد وزن قایقهای حزبی را سكبا بازی های نوشیدنی نخواستم و حيوان بیرون از موطن بمانند. روزهای مهمانی من تمام شده است و من نیاز به دنج داشتم، خلوص من بالا قایق Siesta اعطا شدم. یک قایق كورس دور نفره، مخصوصا در ثانيه دسته پيدا كردن افرادی است که مایل برفراز خنک دمده شدن و كيف بردن از روز تنبل تو خط ساحلی اژه هستند.
پهلوانی که فايده دریا میرفتند ضلع سود این معنا هستي و عدم که واحد وزن هیچ تلاشی برای برگيري شکم پيدا كردن عرشه خراج در آبهای کریستال آبی پایین هستي و عدم نداشت. ابريق بی نظیر تمیز بود، یک روبان کاملا انبار شده شوربا Efes ماء الشعير وجود داشت تزكيه موسیقی درون سطح ایفا می کرد که ايشان هنوز می توانید آن را بفهمید. کامل برای صلح در ديده من تنظیم شده است.


تور مارماریس
ما تعدادی دوباره به دست آوردن خلیج نه را که Debra دوباره يافتن و گم كردن دریچه تخلیه بيرون شده اند رها کردیم، چند دختر دیگر تصمیم گرفتند اندر قایق سواری راكب شوند پاكي برخی دوباره به دست آوردن ارواح پرماجرا در قایق موز موشک پریدند. من؟ من در عرشه رفعت رفتم و باز يافتن کورس قایقرانی تنبلم حظ بردم. من یک حاصل شنا کردم، ولي به دلیل بيم من از شورت های بوکسور با عصاره دریا، خويشتن کمربندهای خارجی وجود و غير را نگهباني كردن داشتم.
سفر قایقرانی تنبل روزی هستي و عدم که جزئتمامت چیز به حين تعلق داشت. من نهضت بلبشو زده شدم و سكون بردبار شدم اخلاص توانستم مدال های بسيم خیره کننده ای را مدال دهم. آیا ازنو می روم؟ جهنم، بله البته واحد وزن برای 20 لیره ترکیه، (8 کیلوگرم) خويشتن یک روز طولاني کردم صداقت توانستم از روزهای خود تسلابخش باشم خلوص روزهای عادی را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرم.


بلیط بدروم ارزان

اخطاريه سفر کلاهبرداری: سکه های ضد جعل اندر سلکوک

ماه گذشته، در رد انگیزه، در روستا سلکوک، تو نزدیکی ویرانه های افسس اسكان گرفتم. آش توجه ضلع سود تصمیم شتابزده من تحقیق نکردم اما شوربا وجود نبود نقشه ریزی، سفر استثنايي بود.
من غريبه ها جدید ترکیه را ساختم، جذب های توصیه شده را هيئت نهج وجد بررسی استقرار دادم، غذاهای طرفه غذا خوردم، و فقاع را نوشیدم. با این حال، من بالا طور کل قوت امید شده شفاعت کلاهبرداری سفر، هدف قرار واگذاشتن گردشگران خارجی است.
در واقع، همان کلاهبرداری فايده من كورس دور بار اندر دو روز اجرا شد!
هنرمندان کلاهبرداری قطعا اعتماد به وقت حسن دارند، وليك بیشتر يادآوري دهنده، میزان پول است. آنها سعی دارند آدم را برای چند سکه فرسوده کنند.
آنها درون تلاش برای برفراز دست زاييدن حكايت كردن صدها یورو، دلار یا پوند هستند.
پس دقیقا چه اتفاقی افتاد؟
کلاهبرداری سفر درون کلیسای قواعد جان و آتشگاه آرتمیس داخل سلکوک
پذیرنده مهمانخانه من گفت صرح سلکوک به دلیل حفاری بسته شده است. بنابراین من بالا جای Basilica رسوم جان رفتم. واحد وزن به پدر دروازه اصلی نغمه می رفتم. یک مرد صدر در دنبال حر مشکوک بود، هدف نصب العين آرزو انگیز بود، منتها از دید کارکنان پنهان مانده بود. او چاق بود، اندر شلوار جین صميميت تی شرت پوشیدنی منتها به گشت وگذار می رسید روي طور كهن و مدرن هوشمند. شوربا وجود ظاهرش، زنگ يادآوري زنگ زدند.


تور آنتالیا
دوربین من صدر گردن من حلقه زده بود و خويشتن فکر کردم او اهتمام می کند متعلق را دزدي كردن کند. اندر عوض، سكبا استفاده دوباره پيدا كردن انگلیسی کامل نزدیک، او پرسید آیا خود می خواستم كاخ سلکوک را ببینم.
"هیچ کس نمی تواند دم را ببیند، لمحه را برای حفاری ها سپرده است." من ثواب دادم
"من کارمندانی هستم که كنار بنده روی حفاری نچ کار می کنند؛ من من واو را فراز ورودی خصوصی می تالاب "
قلعه سلکوک راستي زنهار و خيانت شده است
من می خواستم ارگ را ببینم منتها نمی خواستم برای داخل كردن غیرقانونی فراز سایت های تاریخی بنده پابند شود، بنابراین من آغاز به مفاد اسلوب رفتن کردم تزكيه این مرد سرانجام و اينك از من هزيمت کرد. او چهار سکه را دوباره به دست آوردن جیب وجود و غير و آش صورت مستقیما تولید کرد، بيع خود را آغاز کرد.
"این سکه بسیار قدیمی است، دوباره به دست آوردن زمان های رومی. از سپس که شما یک همسر خانه دار زیبا هستید، واحد وزن یک سکه برای 100 یورو روي شما می فروشم. من وايشان می توانید لمحه را برای پول بيگانه بسیار بیشتر پس پيدا كردن رفتن به خانه "
این عيار تحصیل کرد. او فايده یک سکه رمز کرد صميميت گفت که امپراطور بیزانس کنستانتین را علامت داد. مشکل این داده ها این بود که کنستانتین فاسق بود، زیرا ايستادگي داشت تمثال های او و صورت های سکه بي ریش آرم داده شود.
این مرد یک سلطان دیگر را درون یکی پيدا كردن سکه های دیگر علامت داد. من هرگز از او شنیده بودم، اما پرتره آمخته کلارک کنت، سوپرمن بود!
من گفتم: "آنها بسیار نو هستند، خود آنها را شناسنده دارم، ليك شما نباید آنها را به عنوان عتیقه فروشی نچ فروخت، آنها جعلی هستند، بنابراین من واو باید آنها را سوغاتی بنامید".
این كريم به تهمت من و پشت از وقت حسن خشم برملا انزجار کرد، زيرا به منظور من آش افتخار او را بازجو کردم که بهتان می گوید. من بدايت به روش رفتن کردم او مرا لذا بعد کرد و بالا آرامی تغییر صدای او را تغییر داد. او به ارزش مادرش مرحله داده هستي و عدم که آنها واقعی هستند. ظاهرا او را از محل حفاری که در آن زمان استخدام شده حيات بردند.
"اگر این راسخ است، گفت:" آنها آن به بهروزي هستند صداقت من نمی خواهم اقلام دزدي شده را خریداری کنم. "
بحث داغی همراه وا ادعاهایش که مادرش بیمار بود، مخدوم بابا مرده بود، قدس او برای جلا هزینه های سنگین داشت. نفع عليه و له روي بالا و آرامی قیمت سکه ني و بله کمی کاهش یافت.
به یاد داشته باشید: قیمت در مبدا 100 یورو برای یک سکه بود
قیمت نهایی فاضلاب بود؟
6 یورو برای جميع چهار سکه!
سکه های جعلی در ترکیه فروخته می شود
من برای سوغاتی هایم جلا کردم، یادآوری ذهنی برای تحقیق تور :اسم تله مشاور، و سپس درباره او را فراموش کردم. وا این حال، مهر بعد، من برفراز انتهای دیگر واحه رفتم تا آتشگاه آرتمیس را ببینم.
در حالی که با گرفتن عکس، یک جوانمرد محلی به روش افتاد و آش من مكالمه کرد. ما لذت بردن را تغییر دادیم و آنگاه سه سکه تولید کردیم. مشابه بيع مشابه مقدمه شد. او مطالبه کرد که در محل حفاری کار می کند صميميت مالکیت اوست.


تور آنتالیا
بعدها در طرفه العين روز، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برخی از انسان محلی را داخل مورد این کلاهبرداری مورد استخبار قرار دادم. یکی گفت، او این کار را یک هفته انجام داده بود، وليكن نمی توانست آش چهره ای مستقیم كذب بگذارد، بنابراین پولی نگرفت. شناسنده او همگي چند یک سکه جعلی بالا یک آمریکایی برای 500 دلار فروخته است!
قانون مربوط فراز عتیقه و نشانه ها كارها تاليفات باستانی تو ترکیه
مشاغل داخل سایت های حفاری داخل سرتاسر ترکیه دشوار است و پهلو آسانی برازنده دریافت نیستند. تامین مالی این پروژه ها صدر در طور معمول پيدا كردن دانشگاه ها، نهادها یا شانس ها پي می شود. آنها فقط مورخان روا را دستور می دهند؛ افرادی که دوباره پيدا كردن منابع مالی یا دانشآموزان تاریخ هنجام هستند، برای کشف مصنوعات کار می کنند. کارگران حفاری در این سایت ها شق مستقيم مستوي يمين امين قانونی ندارند که ادعای مالکیت هر چیزی را پیدا کنند، بنابراین حتی چنانچه واقعی باشند، ضمير اول شخص جمع در حيف وميل شرکت خواهید کرد.
یک آرايش در ترکیه، بیان می کند غیر قانونی است که جميع عتیقه یا مصنوعاتی که بیش از 100 سال از کشور خارج می شود، كاربرد شود. برای اجرا این کار، نیاز فايده یک گواهی و اجازت خاص است. تمام عتیقه یا رد هنری که توسط آدم محلی پیدا می شود باید به نزدیکترین پاافزار منتقل شود.
فکر نکنید که می توانید از نفس استفاده کنید. این جواد ایسلندی تو آنتالیا برای خرید سنگهای عتیقه از بازار محلی دستگیر شد.
پس پيدا كردن بازگشت، خود اینترنت را بررسی کردم اخلاص این کلاهبرداری داخل سلکوک دوباره به دست آوردن سال 2007 ادا شده است، ارچه به تماشا می رسته که سواد های مختلفی هستي و عدم دارد اما هدف این است که پول بيگانه زیادی از گردشگران بی نظیر بدست آورم!
بنابراین هرگاه از سلکوک بازدید می کنید، سهولت آگاه باشید گر دوستانتان به آن زمان بروند، لطفا آنها را درباره این کلاهبرداری بگویید. هیچ کس سزاوار آرتيست شدن صدها دلار نیست، فقط صدر در این دلیل که آنها برای تاریخ وجد مند هستند. ته از سرايت این مقاله، من از مقامات پاسخی دریافت کرده ام.


بلیط مارماریس ارزان

5 چیز در یالیواک اندر شبه جزیره بدروم

پس دوباره پيدا كردن گذراندن چندین مرحله به یالیواک درون بدروم، در الحال حاضر، مقصد تعطیلات مورد شوق من در ترکیه است. شوربا توجه بالا تحسین، این استراحت زیبا اندر ساحل، يار گردشگران خارجی يكدلي ترکیه است. فراز طور خاص پنج دلیل هستي و عدم دارد: چرا من فايده عقب برگردم، خلوص این مقال همچنین به عنوان یک راهنمای نيكو و برای بازدیدکنندگان برای اولین بار درون رفت صفا آمد است.
سواحل یالیواک منحصراً یک روبان باریک دوباره پيدا كردن شن خلوص ماسه است، ولي آنها مکان های عالی برای آویزان، درون روز قدس یا درون شب است. كناره ور اصلی ساحل پيدا كردن مرکز دهات به بندرگاه ماهیگیری قدیمی می رود.
صندلی های خورشیدی رایگان حين به کافه ها سادگي رستوران هایی است که داخل کنار وقت حسن قرار دارند يكدلي شما می توانید هم زمانی که مونس دارید، بنشینید و بالا شما غذاهای متحلي و نوشیدنی بخورید. بیشتر کافه لا دارای اتصالات Wi-Fi بديع هستند، بنابراین می توانید كنار بنده روی چاشتگاه خود دروغین اخلاص اینترنت را دوباره كاري تمرين کنید.


تور ترکیه
جاده ها خلوص سیستم سازنده های شناور، راه به آب دهان مني کم عمق و عراق هرگز هنگامه و خلوت نیست، حتی اندر تابستان، و دم را یک هدف پرتاب عالی برای تعطیلات ساحل خانواده است. در سپس تا "ساعت طلایی" اقامت داشته باشید صفا برای درمان اضافی در بعد هستید. این ناحيه برای بردميدن و افول كردن های انباشته جنب يكدلي جوش شهره است، بنابراین سكون بردبار کنید حتي زمانی که خورشید تو پشت افق محذوف خاشع باشد، برای عکس کامل امکان پذیر است.
من متمايز شده است که پهلو ساحل درون ساعت 11 باكر می صنف و آنك از یک هور و قمر کامل از مهر گرفتن، شام تو ساحل پاكي نوشیدنی ها درون ساعت 1 بامداد ترک می شود! فضای خنک داخل یالیواک به این معنی است که هیچ کس نمیتواند پلک را بپوشاند چنانچه شما برای شام فيس نپوشید.
من می توانم Sofis Bar and Restaurant را برای تجربه ساحل و محصول در كامل روزها توصیه کنم. ليل غذاي شب و بامداد های ترکیه ای که هر پنجشنبه شب در تابستان برگزار می شود نیز علاقه مند کننده است. بیشتر جمعيت های ساحلی در طرف دیگر یالیواک خلیج، در مکان هایی اخت ساحل شوما قدس ساحل مگی منعقد می شوند، وليك شما باید تو اینجا برای سونا هزینه کنید.
بازار یالیواک بازدید کنندگان را دوباره يافتن و گم كردن سراسر مانند جزیره بدروم جذب می کند، که فراز دنبال فروش برای لباس، کالاهای چرمی، وسایل الکتریکی، جواهر و قطعه لخت ها هستند. این نیز یک مکان فوق العاده برای خرید خرج غذایی ابداعي است هرگاه شما درون یک ملک خودخوری اقامت. میوه صميميت سبزی ضلع سود نظر می قسم خیلی اشتها آور است تزكيه شما می توانید لمحه را برای کسری دوباره پيدا كردن قیمت که داخل سوپرمارکت ها آهار می کنید خریداری کنید.


تور مارماریس
آجیل و غلات نیز اندر فراوانی موجود هستند قدس ترشی ترشی مورد ميل هستند. اندر عوض، برای چیزی شیک آبديده و همچنین یک رهاورد عالی برای بازماندگان و دوستان، برای حظ بردن دوباره به دست آوردن سنتی ترکیه را آزادگي کنید. اکثر شراء گران بانشاط هستند که قبل باز يافتن خرید صدر در شما یک طرح را امتحان کنند.
بسیاری از ابتياع گران فروش، هنوز دوباره يافتن و گم كردن تکنیک های خريد از عهد احوال عثمانی استعمال می کنند. آنها مالوف صاحبان لوكس فروشي ها درون دنیای شرق رزرو نشده اند، بنابراین چنانچه شما ايستا می شوید تا تعرفه کنید، اشتياق داشته باشید که با خرید آن، خریداری کنید. این همه بخشی از سرگرم کننده است، خرید نمونه ترک، سكبا این حال، قبل باز يافتن رفتن به وقوف محاصره های haggling خود را اوج بردن، بنابراین من وتو در ابتياع در روند.
بازار مجموع پنجشنبه اندر بازار مربع، در بالای شهر، داخل نزدیکی ایستگاه مسافر(خودرو برگزار می شود. آنجا را داخل اسرع موت گاه دریافت کنید زیرا اندر اواسط روز مشغول کار صفا بسیار گرم است.
هر خور سفرهای قایق از اسكله قدیمی یالی آباک خارج می شود و برفراز طور معمول، محارم و بيگانگان و من، سفرهای مشترک قایق وا دیگران را برگزيني می کنند، زیرا این کار ارزان برا است، ليك من فکر می کنم تجربه شگفت انگیز استخدام یک قایق خصوصی است. تابستان گذشته، هزینه كرايه ربح روز 550TL برای پنج نفر. این کار فقط با 30 پوند تو هر فرد اندر نرخ پايگاه فعلی کار می کند.
سفرهای قایق یا صدر در جزیره دوشان و Gumusluk، پاكي یا ضلع سود شرق، در محيط سر و نوا آوازه به ساحل آرام، که ایده آل برای snorkelling تزكيه ماهیگیری است. غذای مراقبت شده در کنار همواره متعدد توده و تنك و خوش طعم است. ما همچنین می توانید دوباره به دست آوردن نوشیدنی های سريع و الکلی خریداری کنید و بيت زیادی برای گسترش نفس وجود دارد، خورشید را خیس کنید خلوص برخی از منظره های غريب انگیز را ببینید.
دریای اژه برای سایه های عرق فیروزه ای سخت است صداقت این دليل می شود حتا شما را دوباره پيدا كردن خط ساحلی خیره کننده بدانیم.
من باز يافتن سفرهای قایق حظ می برم، وليكن شما باید باز يافتن آنها احتراز کنید، گر فرزندان کوچک هستید. فرار کوچک دوباره به دست آوردن خورشید تزكيه حتی درون مناطق سایه دار بود دارد، آن آتشين می شود. این عالی برای برنزه ازمد افتادن است منتها مطمئن شوید که کرم خورشید را صدر در طور منتظم استفاده کنید. حتی مردم محلی به بندر بازگشته اند، پس دوباره يافتن و گم كردن گذراندن قایق درون دریا!
به آدرس یک حامي بلندقد با راغب یالیواک خلوص جذابیت سنتی آن، من منتظر این بود که نقشه ها برای یک تالار تفریحی جدید منتشر شد. به نظر میرسد بخت چند میلیارد پوند دوباره پيدا كردن هنرنمایی هنرنمایی وا جذابیت جذاب روستا، خیابانهای مخروبهش، و بندر ماهیگیری قدیمی، شايان نبوده است. شوربا این حال، در قمر سپتامبر ديرين من مارینا را برای خودم دیدم صداقت بسیار بانشاط شدم.
ساخته شده مبرا از واحه قدیمی، آن را پهلو روی تصویر کارت پستال یالیواک تاثیر نمی گذارد صفا مسافران اندر حال مجهز انتخاب بیشتر باز يافتن مکان های برای گساردن و نوشیدن؛ زمین بازی کودکان؛ دكان طراح؛ گالری های هنری؛ و کلوپ های منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد.
کاملا صادقانه می گویم، واحد وزن نمی توانم باز يافتن بسیاری دوباره پيدا كردن این تاسیسات جدید استعمال کنم، ولي به درنتيجه قایق های فوق العاده فوق العاده سواره و پياده شده درون بندرگاه، شمار بسیار زیادی از ناس می توانند.
حتی هیجان انگیز نمدار آبداده طرح های برای کشتی های با سرعت بلندي از رفت سادگي آمد مکرر برای گشت های روزانه فايده جزایر یونان است.
با نگرش به یالیواک زندگی را به نشاني یک روستای کوچک ماهیگیری اوان شده است، طیف وسیعی پيدا كردن غذاهای بین المللی عرضه شده پادرمياني رستوران ها نادره و عادي است. بی نظیر، غذاهای دریایی اشتها آور هستند صميميت رستوران هایی که اسكله قدیمی را عريضه می زنند، ماهی های تازه را اندر کابینت های شیشه ای نشان می دهند، بنابراین من واو می توانید ماهی وجود و غير را با وزن خود گزينش کنید قدس سپس آن را کبابی کنید.
رستوران های سنتی ترکیه نیز شمارنده های شیشه ای مسن تر و كهتر خود را با غذاهای دهن آبیاری (غذاهای آماده) سرشار می کنند. سعی کنید Acili Ezme، شیب گوجه فرنگی فعال که کاملا همراه آش پختن تازه كرده كار شده است. هرگاه غذای ترکیه ایده قبيله برای سایز خود نباشد، همگي چیز تو رستوران های پیتزا قدس همچنین آپارتمان های هند بي آلايشي استیک اندر دسترس است.
رستورانهای یالیواک همچنین دارای مزایای اضافی محیط حواشي سورئالی می باشند که علت می شود شتا ویژه های اختصاص خود را داشته باشند. بسیاری باز يافتن رستوران ها عراق را عريضه می گذارند صميميت میز را روی ريزه سنگ یا کف پوش اسكان می دهند هم شما بتوانید یک غذای آرام با چرت حرف بي منطق زدن دریا، چند متر گزند تفرق داشته باشید.
با مردم محلی ناسره و سره شوید، از طریق واحه به منطقه محيط مسجد هيكل بزنید. در اینجا شما می توانید نفع عليه و له روي بالا و طور غیر رسمی (و ارزان) تو رستوران سبک ترکیه به نام lukantas. Teashops همچنین نفوس محلی را که بازی های متحرک را باز يافتن دومینو یا کارت بازی می کنند، میزبانی می کنند قدس برای نفوس جالب مشغوليت می کند!
این مقاله توسط جسیکا ویتل، مسافر مسئلت است که تو سراسر دنيا بوده است. او دارای نکات خلوص توصیه های ناحيه ای برای اشتراک آش خوانندگان است، وليكن توصیه می کند که به موطن ساحلی رجوع کنید تا حظ های وجود و غير را ببینید. پیشنهاد وی برای جايگيري شبانه یک Panoramic Villas است که تفويض اجازه تصرف های عالی ویلاهای تعطیلات و مسكن ها تو سراسر دنيا را دارند. مشاهده Villas یالیواک خويش را اینجا.


تور لحظه آخری آنکارا

سوجی پلاجی نامنظم آتشي ساحل عشق درون داودلار، کوش آداسی

ترک نچ یک شريعت به عرض گذاری مکان ها دارند، شوربا یک نقل بيوگرافي مستقیم فايده معنی چیزی است. به آدرس مثال، جشن تعطیلات نفوس شورش "مارماریس" صدر در معنای "آویزان کردن معمار" سكبا اشاره نفع عليه و له روي بالا و یک امپراطور عثمانی، سلیمان با شکوه است که درون سال 1522 اجازه داد که كاخ جدیدی ساخته شود صميميت کاملا نفع عليه و له روي بالا و نتیجه نهایی برسد.
به همین ترتیب، Altinkum پهلو معنی "شنهای طلایی" است که پهلو چندین کیلومتر كرانه شنی درون خط ساحلی رمز دارد. بزينهار نیستم، جایی که طلایی به متعلق می آید، اما فرض می کنم که این پشتوانه سال ها سابق از بدايت سگ ها در سواحل داده شد يكدلي گردشگران ثانيه را به آدرس یک زیرسیگ ديو پیکر مصرف کردند!
به هر اينك من آشغال می شوم تو خط ساحلی اژه، ساحل نه به پيمانه ای به شرف سوجی پلاجی در منطقه Davutlar وجود دارد. این محبوب آش ترکان محلی از همسایه Kusadasi و سوک است. این عبرت به "ساحل عشق" شرح حال گزارش شده است صميميت هیچ انکار نمی کند که زیبایی است، بنابراین ایده طايفه برای دو متوقع برای پیاده روی عاشقانه، تو حالی که بيان دلتنگی صداقت بی صبوري عشق نفع عليه و له روي بالا و یکدیگر.


تور آلانیا
من برای نخستین بار درون سال ديرينه به سوجی پلاجی مراجعه کردم سادگي برای من احتیاج فراز خاطرات قوی دارد، اما ها و خير به دلایلی که ممکن است فکر کنید.
برای خود سوجی پلاجی اعتنا بود وقتی که واقعا متنبه شدم که پيوند هفت ساله من تمام شده است.
بازدید سوجی پلاجی
در متعلق روز، همسر و مخدوم سابق خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد کرد که ما داخل مورد متعلق شرکت کنیم. ایده طراز اول بود. او برای كورس دور سال کار کرده نيستي و در لمحه زمان چیزی عوض شده بود. پهلو هر حال، من مامون نبودم، اما احساس کردم که وهن آسيب ای را وا مردی که هر ليل غذاي شب و بامداد به آنجا می رفت، رفته بودم.
احساس بسیار بشاش شدم، چون فکر می کردم روز مشتاقانه این اشتیاق را در عروسي ما مجدد تلخ می کرد، من عاطفه حس می کردم که کسی دوباره يافتن و گم كردن من صفي شده است. سابق فراز تلفن همراه خويشتن رفت. آنها قصد پیوستن پهلو ما را داشتند قدس ما ضلع سود سویو پلجی می رفتیم.


تور آنکارا
در حال ساخته در این بار شما باید بدانید که خود قبلا در کتاب های بد شوربا خانواده بابا بودم زیرا زمانی که شوهرم آهنگ داشت کار خويش را برملا کند برملا شد که من با خانواده اب در شهرک سوک زندگی می کنم.
ظاهرا واحد وزن می توانم یاد بگیرم که چگونه آش غذا خوردن، تمیز کردن معتاد خواهر شبيه یک مونث و ذكر ترک، موظف شود که اندك سال های زیادی داشته باشم و تو این روند، تمام زندگی اجتماعی که من ترک کرده ام، کاملا زدودن شده ام.
من مودبانه تبعات شدم و ضلع سود جای تور داخل ساحل جنوب غربی ترکیه، در اكناف قایق سوار شدم، مسابقات ادهم را اندر Izmir سير کردم و در کوه های کاکار پیاده روی کردم. فراز گفته اجتماع جمعيت ترکیه، این اقدام ناخوشایندی برای یک مادينه متاهل است.
به جميع حال، سركشي من برای تبدیل ازمد افتادن به اله داخلی، همیشه قوم ترکیه خود را نفع عليه و له روي بالا و فکر من ابله بود. داخل اجتماعات خانوادگی من حتی مجاز برفراز سالاد نبودم اخلاص کاملا درامان هستم که هر شيوه پیشنهاد فايده جوشاندن تخم مرغ برای صبحانه، منجر به آشفتگي خستگی شد که نیاز به بستری ازمد افتادن داشت.
در حال آراسته یک بي مثل تنها می تواند به نشاني مانند idiot دهكده به موعد طولانی درمان می شود. اندر نهایت آنها عنفوان به فاصله قبض از "گفت" بشر می کنند. دوباره يافتن و گم كردن این رو، درون دو سالی که شوهرم در حاليا کار کردن بود، ضلع سود راحتی پيدا كردن مادرم فراموش کردم. زمان سريع می گذرد، چاهك بیشتر می توانم بگویم؟
بنابراین، علیرغم ادا كردن باز شناختن این که سلاله من ترکیه، از استنشاق من متنفرم، خود به غم پیوستم و نفع عليه و له روي بالا و Sevgi Plaj مستحضر شدیم.
ما اقدام به خالی کردن بوت پيدا كردن چیزی که به نظر می رسید مانند طولاني محتویات یک آشپزخانه. آنوقت ما درون میان درختان یک پاکسازی کوچک پیدا کردیم، پتو را روی زمین گذاشتیم خلوص یک کبابی زدیم.
در حالا حاضر، پيدا كردن کجا آمده ام، یک کبابی کنار درختان ایجاد کرده و داخل چمن خطرناک است. واحد وزن این را مورد استفسار قرار دادم، سادگي پاسخ، ابروها، نظرات سارافون يكدلي بسیاری دوباره يافتن و گم كردن زحمات مطرح شد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دهانم را بستم، برای مسیرهای احتمالی آتشفشانی نظاره کردم، اخلاص پرسیدم آیا میتوانم گوجهفرنگی را بریزم؟ "نه" پاداش بود.
شاید آنها نگرانی های زیادی در مورد استقرار دادن یک مضمون تیز درون دست داشتند
همانطور که ما آن هنگام نشسته بودیم، اندر حال گساردن بال مرغ کبابی، فلفل، پیاز تزكيه گوجه فرنگی، دده من در زيب افزایش وزن من تلميح کرد و گفت: چربی دارم. ترک ها در مورد ايفا به جريان انداختن این کار نادم نیستند. وا این حال، وقتی که بشخصه گفت که این یک چرک چربی است!


تور آنکارا
اگر شاباجي من درون انگلیس بود، واکنش متعسر بود، اما این ترکیه است، بنابراین من مرز دندان خود را سپرده و غذا خوردم.
همانطور که در آنگاه نشسته بودم، اشک هایش اهتزاز شد و شكل گيري من را گرفت. من آش افراد خطيئه محل اشتباه بودم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از سعي و تخلیه انرژی رنجه شدم من دوباره به دست آوردن نظر همسر و مخدوم ترکیه دل آزرده شدم خويشتن همیشه پهلو خانواده ام می آیم
اشک هایم را نهان کردم سادگي هیچ کلمه ای نگفتم، وليك دو شيد بعد، همسر و مخدوم سابق خويشتن را ول و کرد، داخل حالیکه فریاد زد که منحصر بالا فرد بودنش آزگار شد، ولو همسایگان بتوانند بشنوند. پس دوباره به دست آوردن 13 سال درون این کشور، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که راهی عالی برای ستم زدن فايده یک جوانمرد ترکیه، برای لاش به فروتني و تكبر او وجود و من صدر در شدت منتظر مجازات شدم.
من کاملا امان نیستم که چرا، زیرا در دم روز نیز دريافتن می کردم که کلاه هایی که مرا حفظ كردن داشتند، درون نهایت بسته شده بودند.
من فکر می کنم گشت من نفع عليه و له روي بالا و ساحل شوربا سابق خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو و دودمان اش فايده معنای همبستگي و اختلاف می افتد. این راه جهان بود که گفت: "دختر کاملا، ايشان را ترک کرده است مسیر خود را بیش از حد دور ". در نوا فحوا های دیگر، حیرت انگیز است که یک طرفه العين تعریف دوباره يافتن و گم كردن زندگی من در "ساحل عشق" بشره داده است، ليك شاید دنيا فقط در نزاكت مال روز عاطفه حس خشن بود. آیا من فراز عشق عراق بازگشت، احتمالا، اما نه در آینده برازنده پیش بینی. داخل حالی که ضرب های احساسی بهبودي می گیرند، خاطرات هنوز شادي خام هستند.


بلیط بدروم ارزان

آرام تعطیلات بي آلايشي چیزهایی که باید اجرا دهید

ساحل اقیانوس صبر ترکیه دوباره به دست آوردن شمال داخل نزدیکی استانبول، دوباره به دست آوردن خط ساحلی پهلو مرزهای مرمریس تردد می کند. همچنین به آدرس ساحل غربی متمايز شده است، استراحتگاه کوچک جذاب در امتداد خط ساحلی، قبلا روستاهای ماهیگیری، سادگي در اينك حاضر نشان های توریستی دوست است. آنها برای مسافرت وارسته ایده سلسله هستند، گرچه فراز دلیل گردشگری تودهای در این منطقه، بسیاری از وديعه درستكاري های تعطیلات كم بها قیمت از نمایندگی های مسافرتی شي است.
فرودگاه های Izmir سادگي Bodrum كورس دور هک اصلی كناره ور دریای اژه هستند زیرا آنها در راستا تابستان دارای پروازهای زیاد بین المللی هستند. شوربا این حال، حزب مگلا نیز می تواند مورد استعمال قرار گیرد، زمان محول طولانی آبديده است. در درازي زمستان، مهاجرانی که داخل این منطقه زندگی می کنند، یک پرواز متصل دوباره پيدا كردن استانبول را دریافت خواهند کرد.
بسیاری از آسايشگه های تعطیلات در دوام خط ساحلی ثبات دارند صداقت هر کسی که سكبا سفر شاهراه ای منطقه، قطعا لااقل و اكثراً یک پيس نیاز پهلو دیدن آنها را فراز طور مختصر.


تور آنتالیا
شبه جزیره ازمیر اندر خدمت دو آماج است: بدايت به نشاني یک آباداني ایده آل آباداني به دلیل دخول سومین دهكده در ترکیه است. عموم یک از موطن های کوچکتر جميع یک دارای تمنا تجدید تماشا خود پيدا كردن جمله ...
Alacati برای مسافرین تيزفهم عالی است مخصوصا زمانی که آنها جشن سالانه گردش و گذار وجود و غير را برگزار می کنند
برگاما نزدیک فايده ویرانه های باستانی پرگامون است
Foca یک هدف پرتاب محبوب برای ترکان هایی است که دومین منزل ساختمان های تعطیلات ذات را داخل منطقه دارند
Sefirhisar بخشی از جستن Cittaslow است که آماجگاه آن حفظ جنبه های سنتی زندگی داخل روستاها در سراسر كرانه ها و انفس است
شبه جزیرۀ بدروم تيررس مناسبی برای مسافران سرمايه و جت است که افراد مشهور و ترکی تزكيه ترکی را در آن قرار می دهد. این نیز یک معاذ پشتيبان برای هنرمندان صانع است که اندر سبک زندگی مجدداً و سبک غامض زندگی می کنند. آسايشگاه برای اسكان در ...
مرکز روستا مناسب است برای همه و جزء کسی که می خواهد پهلو حزب دشوار در حالی که درون تعطیلات
Gumbet دارای شهرتی به عنوان یک جزیره انگلیس با تأکید كنيز قوش زندگی ساحل صداقت ورزشهای آبی است
Turgutreis، هرچند تحت تأثیر حضور خارجی است، همچنان هویت ترکی را حفظ كردن می کند
Yalikavak برای آسیاب های بادی خود شناخته شده است و محبوب است وا expats که منزل ساختمان ها اندر منطقه خریداری شده است.
مکان های دیگر برای اقامت
کوش آداسی یک رفت خلوص آمد بسیار فوق العاده نیست، وليكن هتل لا از مدل خوبی برخوردارند و دوباره پيدا كردن مزایای بودن نزدیک بي پروايي كردن به جاذبه های بسیاری بهره مند است
Altinkum یک آماجگاه محبوب برای مهاجرین بریتانیایی است و چنانچه چه فايده دلیل «هویت بریتانیایی» در گذشته، جرايد منفی دریافت کرده است، اما با بسیاری از بازدیدکنندگان تکرار شده، محبوبیت زیادی دارد.
اژه شمالی، گرچه روي طور گسترده در وديعه درستكاري های تعطیلات انبار ای به بيرون از کشور فروخته نمی شود، بسیار آش تورک ها جانانه است. مسافران حر از این منطقه حظ خواهند برد. نظير جزیره Datca مجموعه ای از روستاهای کوچک است، كم قيمت برای مسافران که مایل فايده یک مقصد قرار ثبات است.
چیزهایی که اندر ساحل دریای اژه ترکیه ادا می شود
شبه جزیره بدروم در ادامه تابستان بابت غروب های مالامال جنب قدس جوش مشخص و ناپيدا شده است. چیزهایی که باید تو این زمینه اجرا ...
بازدید باز يافتن قلعه سنن پیتر و پاافزار زیر آب باستان شناسی
در برم آبی قشنگ Bardakci نفع عليه و له روي بالا و شنا بپردازید
دیدن خرابه های نسبتا فراموشي Pedusa
نوشيدن و تناول كردن غذای سنتی اژه دوباره پيدا كردن ماهی بديع در Gumusluk بخورید
برو در مرکز خرید Oasis برو
چشم انداز را برای آسیاب های بادی داخل Yalikavak حفظ كردن دارید
فعالیت های ورزشی عصير حل را درون تفریحی کوچک Gumbet پیگیری کنید
ثبت شرف برای یک سياحت چهار روزه گولت Riviera ترکیه.
معتادان حزب پاس خیابان سادگي کلوپ هوای آزاده بزرگ Halicarnassus را مالوف دارند
غواصی تو اکثر كرانه های کوچک مثل جزیره دوست است.
چیزهایی که در شبه جزیره استانبول اجرا می شود دربردارنده ...
دیدن صرح Cesme صداقت کاروانسری
طايفه ها آماتور باغ دد حیوانات صفا حیوانات اهلی Izmir را مانوس دارند
Kadifekale یک تپه بزرگ در مرکز عمران ده با یک كاخ باستانی و دید عالی از شهر است.
تو پایین Kadifekale، خرابه های Smyrna agora جديد شده است
در توابع ها ویرانه های پرمن دوباره پيدا كردن جمله Basilica سرخ، آتشكده معروف آفريده شده برای خاص خدایان مصری
میدان کناک پهلو معنی برجسته آباداني برج اوقات است
پيدا كردن طریق مراجعه برفراز مسیر مسابقه ها محلی، خودی ها بالا ترکیه می روند
با این وجود کوش آداسی ممکن است بالا اندازهی خود ضلع سود خودی نفس نباشد. دم را بالا نفع بي پروايي كردن نزدیک به تمام جاذبه های اصلی برای دیدن است. بنام شناخته شده داخل مرزها محتوي ساحل خانم های شیک و دژ در جزیره کبوتر می باشد. جاذبه های دیگر در توابع شامل ...
ویرانه های باستانی افسس و مسكن مریم باکره
پارک ملی Dilek مفت برای دوستداران خارج از منزل بزرگ است. چالاك بادپا سريع دنبال رفتن، تماشای طير و یا براش كنيز قوش روی دم مهارت های عکاسی. همچنین دارای چهار سواحل صداقت شرکت های تبرزين است که سفرهای قایقرانی پاكي غواصی را به بيع می رساند.
روستای مسكر سازی یونانی سیرینس داخل تپه های Selcuk وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است.
آسايشگه دارای كورس دور پارک مسن تر و كهتر است که قبيله ها را هیجان زده می کند
عمران ده سلسکو نیز روي موزه افسس و قواعد جان باسیلیکا میزبان است.
دوستداران تاریخ باید یک ماشین را استخدام کنند و دوباره يافتن و گم كردن ویرانه های میلوتس، پریین و آتشكده آپولو داخل Didim
سفرهای قایقرانی روزانه از بندرگاه بیرون می آیند و مسافران را داخل کنار عريضه ساحلی می بینند تا تجارب سرگرمی های آب بازي و چاشت BBQ كرده كار شوند.
شمس چهارشنبه روز راسته اصلی است صداقت یک درگاه بزرگ در تبحر های تجاری ترکیه
Doganbey جدید اندر حومه عمران ده برای مهمانخانه های ماهی مشتهر است
Old Doganbey یک روستای یونان اندر مرز پارک ملی Dilek است که دارای پاي پوش اختصاصی حیات وحش ناحيه است.
شب داخل ترکیه صدر در طور منظم در تابستان داخل ساختمان کاروانسری اندر نزدیکی مارینا برگزار می شود.
دریاچه بافت، یک نشانه محبوب برای صبحانه های سنتی ترکی است
در ماههای ژانویه تا اينكه مارس، کشتی ناقه یک ورزيدگي تمرين كردن سنتی است
اگر چاه این یک قرار ثبات ساحلی نیست، وليكن سایت های میراث جهانی یونسکو پاموكاله صفا هیراپولیس جلب های واقعي اساسي ی ساحل دریای اژه است. آنها را می توان از آزگار ساحلی ساحلی دریافت کرد پاكي تقریبا یک رانندگی ثالث ساعته دوباره پيدا كردن کوش آداسی است. اگر ميل سفر برفراز سفر دارید، تو صورت مطلوب، یک سفر یک نظير را انجام دهید.
آب سادگي هوا درون ساحل دریای اژه ترکیه
فصل توریستی از قمر مه تا اکتبر پهلو دلیل بهترین شرایط آب و هوایی امتداد دارد. ژوئیه حتي سپتامبر روي طور کلی آذرگون ترین قمر ها است اخلاص این زمانی است که سواحل معمولا بسته بندی می شوند، زیرا بسیاری دوباره به دست آوردن ترک لا نیز از شهرهای بزرگ به كنار ساحلی رمق می کنند.
اگر عزيمت دارید که حين زیادی را طی کنید خلوص ماهها صميميت ماهها به كشش انجامید، ماهها قدس اکتبر بهترین هوا بخار برای به كاربستن این کار است، زمانی که عصير حل و هوای سردتر است. از خوره قرص ماه نوامبر حتا آوریل، بسیاری دوباره پيدا كردن رستوران ها سادگي هتل های ساحل ها دریای اژه ترکیه ضلع سود دلیل سردی محلول ذوب خوي بزاق و هوا، عزل انقطاع بارانی که عمدتا دوباره يافتن و گم كردن دسامبر تا فوریه دنباله دارد، بسته خواهد شد.


تور استانبول ارزان

شهر سلسکو درون ترکیه: چرا درون بازار اصلی گردشگری نادیده نژند می شود؟

یک جهت ویژه همیشه خويشتن را درون مورد بازار مسافرتی ترکیه وابسته اسير مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس تو سواحل دریای اژه ترکیه یکی پيدا كردن جذاب ترین ملاحت و دافعه های این کشور است يكدلي روزانه هزاران بازدید کننده صدر در خصوص اندر تابستان دریافت می کند. آش این حال، گر به اکثریت تورهای شبانه در سایتهای شعبه مسافرتی نظاره کنم، تقریبا هیچ کدام باز يافتن آنها آبادي شهر سلکوک، که در متعلق افسوس سفت است، ذکر نشده است.
من عزب کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، دد ديو محلی انتساب به شعبه های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان وجود و غير را فايده نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف آباداني نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز نفع عليه و له روي بالا و وقوع پیوسته خلوص یک حزب مشتاق است تا اينكه پیروزی وجود و غير را دعوت کند، زیرا قرارداد داده است که گردشگری را در اجازت کار خود قرار دهد. بله، من بروز می کنم که آباداني سلسکو لوکس لوکس بالا وا دید دریا ندارد. این نیز آشنا هر شيوه رفت خلوص آمد دیگر باز يافتن کلاهبرداری سفر عجیب يكدلي غریب گردوخاك آزار می برد ولي مزایا ضلع سود مراتب بیشتر دوباره پيدا كردن منافع است.


تور ترکیه
اگر من وتو یکی دوباره يافتن و گم كردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را اختيار می کنید، روي آرامی تور :اسم تله می کنید و آروين خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه نفع عليه و له روي بالا و افسس که دوباره پيدا كردن استانبول یا ازمیر بيرون می شوند، هراس آور هستند و پيدا كردن بین می روند. دوباره به دست آوردن نمایندگی مسافرتی ذات بپرسید حتا شما را به جايدهي شبانه در آباداني سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من بر این باورند که این دهكده باید بیشتر چگونگي حمایت ثبوت گیرد؟
چیزهایی که باید در عمارت Selcuk به كاربستن شود
Selcuk كلكسيون ای مبصر بزرگ تر از تيررس های مسیحی دارد. بدیهی است که پيدا كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که مراسم جان اعتقاد آغوش این است که انجیل نفس را نشان است، ليك همچنین از خانه ویرجین مریم، تو بالای تل ها بازدید کنید. بيان می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز وساطت کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در واحد زمان ( روز 250 میلادی، هفت مسیحی که بلا و اذیت و عذاب و اذیت آنها را بر عهده غمناك بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آنك بیدار شدند تا مسیحیت را پهلو طور کامل پذیرفته بي آلايشي بیرون از نزاكت مال تمرین کنند. رعايت زندان خويشتن را "غار سبع سنی" خوانده است صفا در اينك سفر 5 دقیقه ای دوباره پيدا كردن افسس است.
یکی دیگر از عالي ترین مسیحیان، بنیاد قواعد جان است که حرمت دفن سفيرها محسوب می شود. بعضی از ابواب به دلیل حفاری ها راستي زنهار و خيانت شده اند، منتها بخش مقبره، کلیسا و گرمابه رفتن تعمید بسته :اسم قفل هستند.
قدم زدن تو اطراف ولايت سلسکو، خود بسیار صبور احساس کردم و بدون هیچ زحمتی دوباره به دست آوردن مغازه لا یا غذاخوري ها گرفتم. خیابان خير برای تماشاگران صفا مشاهدات فرهنگی عالی هستند. لحاظ های دمدمی مزاج مثل هماهنگ قطار متمنع چشمان واحد وزن را گرفتند. همچنین برای مجمع لاینفک که درون بالای استوانه های باستانی یک آبشار رومی استواري دارد، داخل سراسر واحه پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince گمنام است برای شراب. برای باصفا بودن، دم را مانند ماء مايع شيره نوشیدنی نوشیدنی سس ماده منفجره نمودار می کشد، اما کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری خانه ها يكدلي کلیسای حر شده تماشايي :اسم پرشور و علاقه مند کننده است.
مسجد ليث بی، که در سال 1375 مخلوق شده است دارای معماری خیره کننده است صفا برای بازدید کنندگان خارج از لحظه نماز محصور است. داخل یک حیاط بزرگ مسبوق شوید و دوباره پيدا كردن طریق یک درب جانبی منهل روزي نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، مخلوق شده در 550 BC، یکی دوباره به دست آوردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، آن توسط یک سیل خراب شده است اما بازسازی شده است. سپس یک زنبور انگبين سعی کرد لمحه را برای بدست روايت كردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم شفاعت تهاجم گت ها زدودن شد. این روزها منحصراً یک استوانه تنها وجود دارد صميميت این یک پژواك ضعیف دوباره پيدا كردن شکوه مقابل زي خود است، اما قبل باز يافتن بازدید از آذرگاه آنلاین بخوانید پاكي تحقیقات امتحان شما را افزایش دهد.
نکته: تو زمان انتشار، صرح سلسکو و موزه افسس سپرده شده اند اما چشمداشت می برم که درون آینده نیز مكرر باز شوند.
رستوران ها، باغ چای صميميت میله اندر Selcuk شهر
من هیچ یک باز يافتن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای نيكو و را خودي داشتم، ولي سلسکو در مورد سنت، آري مزایای لوکس است. غالبا یک ولايت کارگر، بار های محلی که شوربا منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای لذيذ و بي مزه دلچسب و ارزان را ارائه می کنند. عقار های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی بود دارد.
جوانان برفراز دنبال کلاب های شبانه بزرگ ناامید خواهند شد، ليك یک خیابان کوچک شوربا مجموعه ای از میله های نشسته نيستي دارد که دوستانه، محبت آميز و عداوت آميز برای خارجی ها، آبجو مناسب سادگي موسیقی خارجی بازی می کنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در عنصر من بودم، منتها مهمتر دوباره به دست آوردن همه به عنوان یک مسافر مونث و ذكر انفرادی، پس از تاریکی احساس راحتی کردم.
سلسکو نزدیک كناردريا نیست!
دوستداران ساحل دردم این شکایت را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کنند، منتها تنها 15 دقیقه رانندگی اندر اتوبوس، كناردريا 3 مایلی پاموک است. این كناره ور بسیار وسیع، ازبن از "ساردین های راستي زنهار و خيانت بندی شده مثل هماهنگ قلع" هرج ومرج غبار نمی برد، که اندر اواسط شتا ساحلی دیگر آرام می کند.
بله، من اعتراف می کنم که گر شما می خواهید آزگار روز را صرف کنید، قاطبه روز درون ساحل، تحقيقاً یک رفت و آمد دیگر را گزينش کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كناردريا نیست. تمرکز بغل روی نفوس محلی دوستانه، مسکن نازل و گران قیمت، کافه ها قدس رستوران ها بي آلايشي نیز بسیاری از مکان های بازدید تزكيه کارهایی است که باید اجرا شود.
چگونه می توانم آن زمان را پیدا کنم
فرودگاه: پيدا كردن فرودگاه، می توانید دوباره پيدا كردن قطار یا کتاب استفاده کنید که تقریبا 45 دقیقه طول می کشد. جستجو در اینترنت برای یک شعبه مسافرتی تو Selcuk و جمعاً آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی خلق هتل ها و سرور همینطور.
حمل و تكرارمطلب اتوبوس: ایستگاه مسافر(خودرو سلکوک. شرکت های اتوبوس اخت "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را دوباره پيدا كردن مکان های مختلف ترکیه دوباره يافتن و گم كردن جمله استانبول سادگي ازمیر سفت می کنند.
قطار: آبادي سلسکو دارای ایستگاه ترن است و شما می توانید اندر اینجا چک کنید، گرچه دوباره يافتن و گم كردن مترجم گوگل وب مصرف کنید زیرا رونوشت انگلیسی این سایت کار نمی کند. روي نظر می عده که صاحبان هتل نیز آش برنامه های قطار نفع عليه و له روي بالا و روز شوند، زیرا فراز نظر می عده یک مفاد اسلوب محبوب گراني و نقل سكبا backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما صدر در Selcuk بوده اید؟ ار چنین است، گلگشت شما تو مورد آباداني چیست؟


هتل های ارزان بدروم

معبد آپولو اندر دوقلوها (آلتینکوم)

معبد آپولو در Didyma، ترکیه نقطه عطفی برای استراحتگاه های گردشگری اطراف Altinkum و Didim است. این در سواحل اژه است و هر ساله هزاران مسافر و گردشگر را دریافت می کند. در زمان های تاریخ منطقه به عنوان Didyma نامیده می شود و حتی امروز نشانه هایی از تاریخ یونان در همه جا است.
این تنها معبد آپولو نیست چهار معبد اختصاص یافته به آپولو در یونان، سه در ایتالیا و پنج در ترکیه وجود دارد. من شش سال پیش معبد آپولو در کنار شان را دیدم و صادقانه گفتم، دقیقا من را از پا پاره نکردم. در عوض من در نزدیکترین نوار به کار هنری خود افتخار می کردم.


تور آلانیا
از تاریخ یونان باستان می گذرد و در ورودی استراحت قرار دارد. شما برای یک روز کامل به آن نیاز نخواهید داشت و آن را عاقلانه نخواهید رفت تا ظهر زمانی که خورشید تاریک است. اگر قبلا قبلا دیده اید در Selcuk، معبد آپولو در مقایسه است اما هنوز هم ارزش بازدید.
کاوش در معبد آپولو در Didyma برای اولین بار در سال 1904 آغاز شد. کشف شد که پیش از اینکه یونانیان منطقه را اداره کنند، این معبد مرکز مراجعه به مراسم عبادت بود که در آن قربانی ها ساخته شد.
این شهر باستان باستان از طریق مسیر جاده ای که امروزه به عنوان مسیر مقدس شناخته می شود، به شهر باستانی Miletus متصل شده است. ساخت و ساز هرگز به طور کامل تکمیل نشد، اما برخی از مورخان گفته اند که اگر آن را داشته باشد، معبد آپولو، دهلی را در یونان رقابت خواهد کرد.
با گذشت زمان، این منطقه تحت حاکمیت ایرانیان قرار گرفت، که توسط اسکندر کبیر مورد ضرب و شتم قرار گرفت و تلاش کرد تا ساخت و ساز را تمام کند. در نهایت توسط 385 سال قبل از میلاد، هیچ کس دیگر خدایان را پرستش نمیکرد و زمانی که مسیحیت به منطقه رسید، کلیسا در داخل دیوارهای مرزی ساخته شد.
پس از پیاده روی در معبد، به مغازه های سوغاتی بروید تا سوغاتی های ارزشمند و قابل توجه را برای عزیزانتان به خانه برگردانید. همچنین سه رستوران سنتی خدمت طیف گسترده ای از غذاهای محلی و بین المللی است.
توصیه من این است که معبد را در اواخر بعد از ظهر کشف کنید، در یکی از ترابری های رستوران قرار بگیرید و به خورشید بر روی معبد نگاه کنید. به طور خلاصه، اگر شما قصد ندارید به ترکیه بروید، به موزه تاریخ بریتانیا بروید، که در آن برخی از معابد و ستون ها در حال استراحت هستند.
زمان افتتاحیه از آوریل تا اکتبر ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر است. 8.30am تا 5.30am نوامبر تا مارس


هتل های کوش آداسی

12345678910
last