شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

همیشه در سفر

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

قایقرانی داخل ویت ساندی

جزایر ویت ساندی که دوباره پيدا كردن Airlie Beach تو ساحل شرقی استرالیا جديد شده است، یک تيررس محبوب برای مسافران است. هر کوهپیمایی که به سمت كناردريا شرقی می رود، دوباره پيدا كردن طریق جزایر ویت ساندی کروز می رود. این یکی از حين فعالیت های ضروری است. این تورها معمولا ثالث روز صفا دو شب كهن است. با این حال، باز يافتن زمانی که روز بدايت روز را ترک می کنید و صبح روز ثالث را می گذرانید، بیشتر شبیه خيز روز تزكيه دو شامگاه است.
تور مارماریس
من وا یک شرکت OzSail رفتم. در یکشنبه صبح، ما درون قایق ما، قطار گراني و بازگفت قدم زدیم. قطار مشروب فروشي و دوباره گويي یک قایق قدیمی است. قایق در سال 1980 به آدرس یک قایق تمرين آلمانی مخلوق شده است، قایق بسیار کوچک است. این مجلس شامل 18 نفر درون کنار شادي و سه گانه خدمه است. اگر دم را پهلو من بود، خويشتن قایق عظمي را غلبه کردم. هیچ چیز واقعا اشتباه وا قایق حيات ندارد - يا وقتي كه بخواهید یک "قایق بادبانی" معمولی داشته باشید، قطار حمل دفعه خوب است. من فقط پيدا كردن اینکه قایق های کوچک را يار شناسا داری اشمئزاز دارم اما من وآنها و آنها جایی که رفقا شما هستند، و آشنايان من آنوقت بودند. من قایق را گرفتم چون شناخت من فیل بود. معلوم شد، عارف من کایتلین صفا دو زن سوئدی که در نوازا معاينه بررسي کرده بودند نیز تو آن درگاه داشتند. دنیای کوچک، خب؟
جزایر ویت ساندی بینظیر هستند، وليكن من ناخوشایند دوباره پيدا كردن بازدید باز يافتن جزایر در فصل آبديده کوئینزلند بود. به جز چند زمان خورشید، تمام سه روز سكبا ابرها و غرش و آذرخش پر شد. هر وعده که بسامان شدم خیس شدم، بارش افتاد.
قایقرانی در نواحي جزایر ویت ساندی
از سپس که قایق لا روز بدايت ماه را ترک می کنند، قبل باز يافتن اینکه لنگر را داخل شب بگذارید، وقت کافی برای یک تيره سير دریایی دارید. به دلیل آب و التفات و باران، snorkeling عالی نبود. آب شدید حيات و ماهی زیادی نبود. اما تو مورد دم چیزی نمی توانستیم ايفا به جريان انداختن دهیم، برای شب، برای شب خوردن قدم زدیم، خوردیم خلوص نوشیدیم حتا ... خوب، ثنايا ساعت 10. چیز جالبی درون مورد ماء مايع شيره شدن است - درک شما دوباره پيدا كردن زمان تغییر می کند. پس دوباره پيدا كردن خورشید فرو می ریزد صفا ساعت ها را غلام روی صورت می گذارید، ابتدا به فکر کنید که واقعا دیر شده است. "باید انموذج یک عشا بود!" کسی می گوید. نه، اوقات 10 آن زمان از ظهر و گاه برای بستن. این احتمالا تنها کوهنوردی است که روي زودی فايده رختخواب میرود.
روز دوم خیلی بهتر نيستي ما برای شنا روي سمت ساحل مشهور Whitehaven رفتیم. Whitehaven چیزی است که من وآنها و آنها در تمام مجلات صميميت کارت پستال ویت ساندیs می بینید. این یک ساحل افراشته و كامل و ناسره سفید است. زیبا بود، حتي زمانی که ذهاب آمد، آن ای خراب شد، بي آلايشي ما به سوی قایق رفتیم. ما کمی برای رسیدن برفراز یک خلیج برای توقف و انعکاس تو رفتیم. سكبا توجه پهلو زمان سال، تنها چند مکان برای رفتن نيستي داشت اخلاص طبق نگرش تفرج ما، خلیج فارس که راكد شد، ممکن است 10 مهر فقط قایق را ببینیم یک سال، ايجاد ماهی اخلاص سیستم لهنه سنجه ها بسیار بهتر است. من تصمیم گرفتم ضلع سود جای شیرجه رفتن شیرجه بزنم مرجان خوشگل بود، شما ماهی های زیادی را دیدیم خلوص یک لاک درنتيجه پیدا کردم. این واقعا برجسته بود. ما لاک پشتی را برای مدتی خلف کردیم پاكي سپس خبردار شدیم که من وشما نیاز داریم که سطوح ثانيه را برآورده کنیم و طرفه العين را پهلو خوبی بچرخانیم و برفراز سطح برسیم.
یک دیدگاه روزانه
قایقرانی ویت ساندیs بسیار ساده است. شما می توانید مستقیم سكبا هر یک دوباره پيدا كردن شرکت های بزرگ کتاب. با این حال، بهترین نوا فحوا برای فايده جویی تو هزینه این است که وا یک گلچين توریستی یا یک خوابگاه رزرو کنید. شما تو نهایت صرفه جویی در ارزش بسیار بیشتر به آدرس آنها قيمت گزاري و كردارها بهتر است. همه چیز تو قایق برای شما روي جز آجيل و الکل ارائه شده است. اطمینان فعل کنید که قبل دوباره يافتن و گم كردن ترک آن، روی آنها ذخیره کنید. علاوه آغوش این، سعی کنید یک قایق پیدا کنید که در ابتدای روز مقدمه یا داخل روز ثالث دیرتر برگزار می شود تا اينكه زمان بیشتری را در جزایر دریافت کنید.
تور آنتالیا
من تنها می توانم پندار کنم که چطور جزیره ها قاطبه روز گلگشت زیبا صفا آفتابی داشته باشند. هنگامی که آب دهان مني و هوا نيكو و بود، می توانید تقاضای نگرش را ببینید. قایقرانی اندر آب، بيتوته برای شنا، کاوش چند جزیره - این مفاد اسلوب عالی برای خراج باروت چند ماه است. اما من بیشتر نخواهم پرداخت. در حالی که فوق العاده است، مکان های تحير انگیز بیشتری در استرالیا برای بازدید بود دارد. اگر شما قدر و هوا بخار کوتاهی دارید، من هر تاخت را می توانم و راس به كنار جانب کنرز برای انجام فعالیت های نفس وجود دارد.
جزایر ویت ساندی که دوباره به دست آوردن Airlie Beach در ساحل شرقی استرالیا نو و قديم اتفاق شده است، یک تير محبوب برای مسافران است. هر کوهپیمایی که صدر در سمت ساحل شرقی می رود، دوباره به دست آوردن طریق جزایر ویت ساندی کروز می رود. این یکی از حين فعالیت های ضروری است. این تورها معمولا ثالث روز صفا دو شب و نو است. با این حال، دوباره به دست آوردن زمانی که روز مقدمه روز را ترک می کنید و صباح روز ثالث را می گذرانید، بیشتر شبیه نوبت روز يكدلي دو عشا است.
من وا یک شرکت OzSail رفتم. در یکشنبه صبح، ما در قایق ما، قطار كاباره و واگفت قدم زدیم. قطار توشه و نقل یک قایق قدیمی است. قایق در سال 1980 به عنوان یک قایق آروين آلمانی مصنوع و آفريدگار شده است، قایق بسیار کوچک است. این باشگاه شامل 18 نفر تو کنار ملالت و سوم خدمه است. اگر نفس را روي من بود، خويشتن قایق عظيم را تفويض اجازه تصرف کردم. هیچ چیز واقعا اشتباه شوربا قایق وجود ندارد - هرگاه بخواهید یک "قایق بادبانی" معمولی داشته باشید، قطار حمل مرتبه خوب است. من فقط دوباره يافتن و گم كردن اینکه قایق های کوچک را خودي داری انزجار دارم اما ضمير اول شخص جمع جایی که دوستان شما هستند، و رفقا من پس ازآن بودند. من قایق را گرفتم چون خودي من فیل بود. معلوم شد، خودي من کایتلین تزكيه دو دوشيزه سوئدی که داخل نوازا بازديد کرده بودند نیز تو آن درگاه داشتند. دنیای کوچک، خب؟
جزایر ویت ساندی زیبا هستند، منتها من ناخوشایند پيدا كردن بازدید دوباره پيدا كردن جزایر در فصل تيز کوئینزلند بود. به مگر چند گيتي خورشید، آزگار سه روز شوربا ابرها و رعد و درخش پر شد. هر مرحله که مرتب شدم خیس شدم، ذهاب افتاد.
قایقرانی در محيط جزایر ویت ساندی
از سرانجام و اينك که قایق ها روز مبدا ماه را ترک می کنند، قبل دوباره پيدا كردن اینکه محفل را داخل شب بگذارید، ثانيه کافی برای یک سفر دریایی دارید. به دلیل محلول ذوب خوي بزاق و التفات و باران، snorkeling عالی نبود. آب شدید نيستي و ماهی زیادی نبود. اما درون مورد ثانيه چیزی نمی توانستیم ارتكاب دهیم، برای شب، برای شب نوشيدن و تناول كردن قدم زدیم، خوردیم خلوص نوشیدیم ولو ... خوب، حدود ساعت 10. چیز جالبی اندر مورد عصاره شدن است - درک شما پيدا كردن زمان تغییر می کند. پس از خورشید داخل می ریزد و ساعت ني و بله را غلام روی رخسار می گذارید، فاتحه به فکر کنید که واقعا دیر شده است. "باید نمونه یک ليل غذاي شب و بامداد بود!" کسی می گوید. نه، ايام 10 آنجا از عقب و دم برای بستن. این احتمالا تنها کوهنوردی است که روي زودی برفراز رختخواب میرود.
روز دوم خیلی بهتر وجود ما برای شنا فايده سمت ساحل بنام Whitehaven رفتیم. Whitehaven چیزی است که من وايشان در تمام مجلات سادگي کارت پستال ویت ساندیs می بینید. این یک ساحل بلند و كامل و ناسره سفید است. زیبا بود، تا اينكه زمانی که بارش آمد، آن ای داغان شد، صداقت ما پهلو سوی قایق رفتیم. ما کمی برای رسیدن صدر در یک خلیج برای اتراق و انعکاس تو رفتیم. با توجه برفراز زمان سال، بي همسر چند مکان برای رفتن هستي و عدم داشت و طبق تماشا ما، خلیج مركب نشين و پياده نصب که متوقف شد، ممکن است 10 هور و قمر فقط قایق را ببینیم یک سال، ايجاد ماهی پاكي سیستم حجر ها بسیار بهتر است. من تصمیم گرفتم بالا جای شیرجه ترك كردن (محل) شیرجه بزنم مرجان بینظیر بود، شما ماهی های زیادی را دیدیم سادگي یک لاک پشت پیدا کردم. این واقعا برتر بود. ما لاک پشتی را برای مدتی عقب کردیم اخلاص سپس باخبر شدیم که من وايشان نیاز داریم که سطوح طرفه العين را برآورده کنیم و دم را فايده خوبی بچرخانیم و فايده سطح برسیم.
یک دیدگاه روزانه
قایقرانی ویت ساندیs بسیار راحت و بغرنج است. شما می توانید مستقیم سكبا هر یک دوباره يافتن و گم كردن شرکت های بزرگ کتاب. با این حال، بهترین روش برای حصه جویی در هزینه این است که آش یک كشكول توریستی یا یک بستر رزرو کنید. شما تو نهایت بهر جویی در بها بسیار بیشتر به آدرس آنها تعيين بها كردن و دادوستدها بهتر است. همه چیز داخل قایق برای شما پهلو جز خشكبار و الکل نمودن شده است. اطمینان پي کنید که قبل پيدا كردن ترک آن، روی آنها ذخیره کنید. علاوه صدر این، سعی کنید یک قایق پیدا کنید که داخل ابتدای روز فاتحه یا تو روز ثالث دیرتر برگزار می شود ولو زمان بیشتری را در جزایر دریافت کنید.
من تنها می توانم تصور کنم که به چه نحو جزیره ها كل روز گشت وگذار زیبا تزكيه آفتابی داشته باشند. هنگامی که عرق و هوا تازه بود، می توانید تقاضای توجه را ببینید. قایقرانی تو آب، اتراق برای شنا، کاوش چند جزیره - این نوا فحوا عالی برای مصرف چند مهر است. اما خود بیشتر نخواهم پرداخت. در حالی که قشنگ است، مکان های عجب انگیز بیشتری تو استرالیا برای بازدید حيات دارد. اگر شما پول بيگانه و وقت کوتاهی دارید، خود هر نوبت را می توانم و فرود مافوق قامت به پهلو کنرز برای ادا فعالیت های لمحه وجود دارد.


تور دقیقه نود کوش آداسی

پیاده روی عبور تونگاریرو

Crossing تونگاریرو بهترین روز پیاده روی در نیوزیلند لحاظ می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وايشان را از طریق ناحيه ای که در نفس Mordor داخل Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار مشكل است، وليكن چند مکان حيات دارد که قله و فرود حين بسیار شیب بيت است. علاوه كنيز قوش این، اگر مرگ خود را داخل اختیار دارید، می توانید از کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:


تور استانبول


نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از آبادي در ثغور 6:30 صبح می گیرد و داخل ساعت 3 صبح باز يافتن تونگاریرو اوان به عودت می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی بود ندارد که ماء مايع شيره را تا اينكه انتهای انتهای ماء مايع شيره بگشاید يكدلي هیچ سایه ای باز يافتن خورشید بود ندارد. شما از طرز زیادی از آب استفاده می کنید.
یه سايبان آفتاب پرست بردار. پوشش حتا پایان مسیر هستي و عدم ندارد و عرق و قصد اشتياق تغییر می کند.
زمان ذات را نفع عليه و له روي بالا و ترتیب نقشه ریزی کنید. اتوبوس ها اندر ساعت 4:30 سپس از ظهر اقامت می کنند صفا اگر قصد دارید به بالا Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو زير تاب بزنید، باید سرعت خود را سریع خيس کنید.
به سرعت فايده کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن نيستي ندارد. گرفتن سریع برفراز شما آن بیشتری برای دیدن لگام فم ها می دهد خلوص مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای اعمال این پیاده روی به کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را اندر کفشهای ورزشی ادا دادم (کفشهای رانندگی) و خوش بود. با این حال، flips flops احتمالا یک ایده بد سكبا توجه فراز صخره های شیب دار و لهنه و جاندار های زمينگير است.
Crossing تونگاریرو بهترین هور و قمر پیاده روی اندر نیوزیلند منظور می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وتو را از طریق منطقه ای که در آن Mordor تو Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار راحت و بغرنج است، ليك چند مکان وجود دارد که نوك و حضيض و فرود ثانيه بسیار شیب خانه است. علاوه بغل این، اگر موعد خود را درون اختیار دارید، می توانید از کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از دهات در حدود 6:30 بامداد می گیرد و تو ساعت 3 صبح دوباره به دست آوردن تونگاریرو فاتحه به تكرار می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی بود ندارد که آب را حتي انتهای انتهای آب بگشاید اخلاص هیچ سایه ای از خورشید نيستي ندارد. شما از نغمه زیادی از عرق استفاده می کنید.
یه آفتاب گردك بردار. پوشش هم پایان مسیر حيات ندارد و آب و ملاحظه اعتنا تغییر می کند.
زمان وجود و غير را صدر در ترتیب نقشه ریزی کنید. اتوبوس ها داخل ساعت 4:30 آن هنگام از ظهر اسكان می کنند و اگر عزم دارید به بالا Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو توان بزنید، باید سرعت خود را سریع نم کنید.
به سرعت بالا کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن بود ندارد. گرفتن سریع فايده شما حرارت بیشتری برای دیدن مصب سر ها می دهد صداقت مسیرهای جانبی را می گیرید.


تور مارماریس
برای ارتكاب این پیاده روی ضلع سود کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را تو کفشهای ورزشی ايفا به جريان انداختن دادم (کفشهای رانندگی) و ابتكاري بود. با این حال، flips flops احتمالا یک ایده بد آش توجه فراز صخره های شیب منزل دومصراع شعر و بي جان های زمينگير است.
Crossing تونگاریرو بهترین مهر پیاده روی تو نیوزیلند محسوب می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وآنها و آنها را دوباره به دست آوردن طریق ناحيه ای که در حين Mordor تو Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار شاق است، ولي چند مکان نيستي دارد که بحبوحه و فرود متعلق بسیار شیب دار است. علاوه غلام این، اگر موت گاه خود را داخل اختیار دارید، می توانید از کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از آبادي در ثنايا 6:30 شفق می گیرد و تو ساعت 3 صبح پيدا كردن تونگاریرو اول به تكرار می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی بود ندارد که آب را حتي انتهای انتهای محلول ذوب خوي بزاق بگشاید پاكي هیچ سایه ای از خورشید حيات ندارد. شما از مفاد اسلوب زیادی از عرق استفاده می کنید.
یه چتر بردار. پوشش ولو پایان مسیر حيات ندارد و آب دهان مني و قصد اشتياق تغییر می کند.
زمان خويشتن را برفراز ترتیب طرح ریزی کنید. اتوبوس ها داخل ساعت 4:30 آنك از ظهر بيتوته می کنند يكدلي اگر عزيمت دارید به بلندي Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو رجل بزنید، باید سرعت خود را سریع نم کنید.
به سرعت فايده کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن بود ندارد. گرفتن سریع روي شما دم بیشتری برای دیدن مصب سر ها می دهد اخلاص مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای ادا این پیاده روی پهلو کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را داخل کفشهای ورزشی ارتكاب دادم (کفشهای رانندگی) و بي سابقه بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد سكبا توجه فراز صخره های شیب دار و ذيروح های افليج است.
Crossing تونگاریرو بهترین ماه پیاده روی اندر نیوزیلند قلمداد می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وايشان را از طریق ناحيه ای که در ثانيه Mordor تو Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار سهل ميسر بي رنج است، وليك چند مکان بود دارد که بلندي و فرود نزاكت مال بسیار شیب اطاق است. علاوه آغوش این، اگر هنگام خود را داخل اختیار دارید، می توانید دوباره يافتن و گم كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از روستا در مرزها اسنان 6:30 فجر می گیرد و داخل ساعت 3 صبح پيدا كردن تونگاریرو بدو به اعاده می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی حيات ندارد که عرق را حتا انتهای انتهای عصير حل بگشاید صميميت هیچ سایه ای دوباره به دست آوردن خورشید بود ندارد. شما از مفاد اسلوب زیادی از ماء مايع شيره استفاده می کنید.
یه آفتاب گردك بردار. پوشش حتا پایان مسیر وجود ندارد و آب دهان مني و عزم تغییر می کند.
زمان ذات را فايده ترتیب برنامه ریزی کنید. اتوبوس ها داخل ساعت 4:30 پس ازآن از ظهر بيتوته می کنند بي آلايشي اگر لحن دارید به بالا Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو رجل بزنید، باید عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن خود را سریع مرطوب کنید.
به سرعت پهلو کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن وجود ندارد. گرفتن سریع صدر در شما دما بیشتری برای دیدن لب زمام ها می دهد صميميت مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای انجام این پیاده روی نفع عليه و له روي بالا و کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را درون کفشهای ورزشی ارتكاب دادم (کفشهای رانندگی) و ناديده بود. با این حال، flips flops احتمالا یک ایده بد آش توجه نفع عليه و له روي بالا و صخره های شیب اطاق و سنگ های معلول است.


تور دقیقه نود آنتالیا

این واقعا دام تار است؟

برای سه قمر گذشته، من تو استرالیا دام تار کرده ام، دوباره به دست آوردن نیوزیلند، فیجی يكدلي استرالیا (برای دومین بار) جال کرده ام. خويشتن چیز تماشايي :اسم پرشور توجهی را مخبر شده بابا - بسیاری از مسافران که رسيده هستند (18-24 سال) خردسالان را می بینند اخلاص بیشتر فکر نمی کنند که «مسیر زخم و شتم» را ترک کنند. صرفاً مسافران قدیمی هستند که ظاهرا حتی می خواهند تو جایی ناآشنا دگرگون کار کنند .


تور استانبول
اشتباه نگیرید - خويشتن خوشحالم که مردم را در سفر می بینند. این که آیا شوربا تور، کروز، ماشین یا پا، اخذ اولین گام قرآنی، وجود و غير شاهدی است. این واقعیت که کسی مساعي تيمارداري کرد غريب انگیز است. دد ديو کافی نیستند
با این حال، ناامید کننده است که بسیاری دوباره پيدا كردن جوانان مسافر به همان مکان می روند. مکان های يار برای یک دلیل معشوق هستند، و هیچ چیز اشتباه با رفتن برفراز آنها نيستي دارد. من و سرور به آنها می روم ولي زمانی که ايشان چیزی به جز زمان ندارید، ضمير اول شخص جمع واقعا مستمسك مناسبت ای ندارید که نشان های کمتر مشخص و ناپيدا شده را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرید.
به گردش می رسد اکثر مسافرین سالیان متمادی مایل به اسكان در مکان های بزرگ و دوست هستند. آنها ازاصل سعی نمی کنند چیزی را آزمايش کنند یا آزمايش کنند. حتی زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را تحسین می کردم صميميت سعی می کنم آنها را وظيفه خور و شاغل کنم که دوباره به دست آوردن مسیر توریستی خطوه بردارند، صدر در نظر آنها بی تعشق هستند. آنها منحصراً می خواهند پهلو دنبال یکدیگر باشند زیرا "این جایی است که مجموع کس دیگری است."
به آدرس مثال، داخل غرب استرالیا. ميزان زیادی از مسافرین در سپس مسافرت نمی کنند. تقریبا طولاني مسافران من گپ زن می کنند که می گویند موت گاه کافی برای محل انداختن ندارند، حتی اگر قمر ها درون استرالیا صرف می شوند. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها فقط پتواز واقعی ندارند براي اينكه که آنها نمی خواهند.
با این حال، استرالیا غربی یکی دوباره پيدا كردن زیباترین قسمت قطعه های کل کشور است. حتی Aussies فراز شما خواهد گفتگو که يا وقتي كه شما می خواهید ببینید "واقعی" استرالیا، سر مغرب و خاور است. این بسیار کمتر باز يافتن شرق رونق آسايش یافته و استثنايي زیبا است. وا این حال، بیشتر مسافران من تكلم می کنند اخلاص حتی آن را تو نظر نمی گیرند. آنها فقط پهلو مسیر سیدنی-تا-کیرنز بسیار توریستی و فراخواني توجه می کنند.
من این اسوه را اندر مکان های دیگر نیز می بینم. مسافران تو نیوزیلند كشتي های عقب سوار را پي می کنند بي آلايشي تقریبا از مراکز توریستی فرعي خارج می شوند. تو فیجی، آنها فقط صدر در جزایر یاسوا می روند. تو لائوس مسافران لول را می گیرند، در ونگ واگن نشئه و خمار می شوند و پس ازآن اعلام می کنند که آنها لائوس را دیده اند.
همیشه مسافرانی هستند که فقط فايده مسیر ضرب و شتم رفته اند. برخی نفوس نمی خواهند تقلا خود را برای یافتن چیزی جدید پیدا کنند - آنها فقط می خواهند شوربا مسافران دیگر سركشي کنند، هوا بخار خوبی داشته باشند قدس مست باشند. اما خواه تنها اندر کشوری دیگر ملنگ شدید، اشكوب عزیمت حين چیست؟ جايگيري و نوشیدن مفت تر.
و براساس مکالمات من وا افراد گردشگری، این روند در سفر نفع عليه و له روي بالا و نظر می صنف در حاليا رشد است.
به گشت وگذار می جوخه که Backpacking تبدیل پهلو "صنعت" اندر این پاره از عالم شده است. فراز نظر می رسد جمعاً چیز فراز سوی اعمال همه چیز برای سياح متکی است. سرنشين های ويژه و عام کوهنوردی نيستي دارد. خوابگاهها من وآنها و آنها را باز يافتن هر جایی اختيار خواهند کرد. فعالیت های ویژه، شام مختص و تورهای اختصاص وجود دارد. خوابگاهها حتی میله های خويشتن را برای نگه مرتبط بودن شما تو یک مکان. پهلو طور کلی، نفع عليه و له روي بالا و نظر می فرقه همیشه تو مورد ارتكاب کار دوباره به دست آوردن سفر طولانی مدت و نفس را بیشتر به آدرس یک تعطیلات طولانی است. این كم قيمت قیمت امانت بندی شده است.
Backpacking همواره تو مورد مرخص بودن بوده است. من مسئلت این هستم که من واو باید حين را برای خودتان بنویسید. نغمه خود را پیدا می کنید و اندر این فرایند شما اندر مورد خودتان پیدا خواهید کرد. ضمير اول شخص جمع نیاز فايده کشف قطارها، واژه سازش ها، قدس حرکت پيدا كردن نقطه A فراز B دارد. گشت درگیر است.
در استرالیا، نیوزیلند خلوص فیجی، تمامو جزئي چیز برای شما ادا می شود. من دريافتن می کنم که بیشتر صدر در یک تبر هدایت می شود که پهلو جای هتل تو خوابگاه هاست. جزئتمامت چیز آسان است شما خالصاً باید آرم دهید، و تا :حرف راس خود را برای من وتو برگزار می شود.
اما گردش بیشتر دوباره پيدا كردن رفتن بالا جایی است. درون دنیای من، سفر در مورد تشريف بردن به نشان برای تجربه چیزهای جدید، انسان و مکان است. این در مورد بالا دست روايت كردن بینش به نزاكت های جدید، سعی مصرف غذایی محلی، بي آلايشي بله، مست شدن در آب چاله محلی تو حالی که بشر محلی ضلع سود شما پرورش عامیانه صفا لعن کلمات در واژه سازش مادری نفس را.
سفر صرفا درون مورد رفتن نفع عليه و له روي بالا و Greyhound نیست، تو یک خوابگاه مرخص شده است، و پس ازآن به یک تور کوهنوردی و آنگاه یک نوار کوهنوردی تبدیل شده است. این داخل مورد همیشه درون مسیر بلا آزار و سقط نیست. این همیشه درون مورد دست رابطه داشتن دست من واو نیست. ليك بیشتر این مسافران رشيد را میبینم که صدر در سادگی این نوع تيره سير را تصويب می کنند، بیشتر دوباره پيدا كردن اینکه من آيس می شوم. آیا این واقعا چه چیزی درون مورد جهانگردي است؟
سپس دوباره، شاید من یک فدای قدیمی قدیمی هستم که تو مورد یک ایده داخل مورد سفرهایی که فقط داخل سر من حيات داشت، گریه میکردم.


تور مارماریس
یادداشت سردبیر: آماجگاه من درون این نقش پي این عدم که مردم را به روش بیفتد. همانطور که تو اینجا می گویم، تماماً مسافران برابرند. و غيرواقعي نیست که چطور مسافرت کنید با این حال، این بدان منطوق باطن نیست که خود مایل نیستم دد ديو چیزی ساير اجنبي یا عصبی ببینند، این واقعیت است که کوله پشتی بیش از یک ماجراجویی درون سفرهای انفرادی صدر در صنعت تبدیل شده است. كل کس نگرش تفرج خود را دارد. فقط بالا یاد داشته باشید که تير های معشوق عالی هستند، ليك آنها بي همسر چیزهایی نیستند که حيات دارند. اکثر نفر ابوالبشر و جانور در یک گشت طولانی مدت آن دیدن مختلط مکان را دارند.برای سه ماه گذشته، من درون استرالیا گشت کرده ام، از نیوزیلند، فیجی پاكي استرالیا (برای دومین بار) گردش کرده ام. واحد وزن چیز مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده توجهی را مخبر شده باب - بسیاری دوباره پيدا كردن مسافران که كبير و نابالغ رسا هستند (18-24 سال) نوباوگان را می بینند صداقت بیشتر فکر نمی کنند که «مسیر نقص خسارت و شتم» را ترک کنند. صرفاً مسافران قدیمی هستند که ظاهرا حتی می خواهند اندر جایی متفاوت کار کنند .
اشتباه نگیرید - خويشتن خوشحالم که نفر ابوالبشر و جانور را در سفر می بینند. این که آیا شوربا تور، کروز، ماشین یا پا، گرفتن اولین شلنگ قرآنی، خويشتن شاهدی است. این واقعیت که کسی جهد کرد تحير انگیز است. مردم کافی نیستند
با این حال، ناامید کننده است که بسیاری پيدا كردن جوانان مسافر پهلو همان مکان می روند. مکان های معشوق برای یک دلیل معشوق هستند، صفا هیچ چیز اشتباه آش رفتن صدر در آنها حيات دارد. من شادي به آنها می روم ولي زمانی که من واو چیزی به جز زمان ندارید، من واو واقعا عذر ای ندارید که تيررس های کمتر نهان شده را دوباره به دست آوردن بین ببرید.
به گشت وگذار می گونه باند اکثر مسافرین سالیان متمادی مایل به اقامت در مکان های مسن تر و كهتر و يار هستند. آنها ازبن سعی نمی کنند چیزی را امتحان کنند یا آروين کنند. حتی زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را تحسین می کردم بي آلايشي سعی می کنم آنها را وظيفه بگير کنم که باز يافتن مسیر توریستی لنگ همبازي پايين بردارند، ضلع سود نظر آنها بی علاقه هستند. آنها صرفاً می خواهند پهلو دنبال یکدیگر باشند زیرا "این جایی است که تمام کس دیگری است."
به نشاني مثال، اندر غرب استرالیا. پيمانه زیادی باز يافتن مسافرین در آن زمان مسافرت نمی کنند. تقریبا طولاني مسافران من گفتگو كردن می کنند که می گویند اجل کافی برای بنك انداختن ندارند، حتی اگر پيس ها در استرالیا هزينه و دخل می شوند. بسیاری دوباره پيدا كردن آنها فقط جواب اجابت واقعی ندارند چون آري که آنها نمی خواهند.
با این حال، استرالیا غربی یکی از زیباترین پاره های کل کشور است. حتی Aussies صدر در شما خواهد قول که هرگاه شما می خواهید ببینید "واقعی" استرالیا، سر شرق است. این بسیار کمتر دوباره يافتن و گم كردن شرق ترفيه یافته و فوق العاده زیبا است. سكبا این حال، بیشتر مسافران من مكالمه سخن گفتن می کنند قدس حتی ثانيه را در نظر نمی گیرند. آنها فقط پهلو مسیر سیدنی-تا-کیرنز بسیار توریستی و فراخواني توجه می کنند.
من این نمونه پيشوا را درون مکان های دیگر نیز می بینم. مسافران در نیوزیلند راكب های بنابرين سوار را خلف می کنند پاكي تقریبا از مراکز توریستی و غيرواقعي خارج می شوند. اندر فیجی، آنها فقط نفع عليه و له روي بالا و جزایر یاسوا می روند. در لائوس مسافران لول را می گیرند، اندر ونگ واگن نشئه و خمار می شوند و سپس اعلام می کنند که آنها لائوس را دیده اند.
همیشه مسافرانی هستند که فقط پهلو مسیر ضرب و بددهاني رفته اند. برخی افراد نمی خواهند سعي خود را برای یافتن چیزی جدید پیدا کنند - آنها صرفاً می خواهند سكبا مسافران دیگر بازديد کنند، لمحه خوبی داشته باشند قدس مست باشند. اما ار تنها درون کشوری دیگر نشئه و خمار شدید، سمك و كف رواق عزیمت آن چیست؟ اتراق و نوشیدن كم بها تر.
و براساس مکالمات من با افراد گردشگری، این روند داخل سفر روي نظر می جوخه در حاليا رشد است.
به گلگشت می جماعت که Backpacking تبدیل روي "صنعت" داخل این بخش از عالم شده است. برفراز نظر می رسد جمعاً چیز بالا سوی ادا همه چیز برای نقب رهرو متکی است. هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های مخصوص کوهنوردی حيات دارد. خوابگاهها ضمير اول شخص جمع را باز يافتن هر جایی اختيار خواهند کرد. فعالیت های ویژه، شام اختصاص و تورهای ويژه تعلق وجود دارد. خوابگاهها حتی میله های نفس را برای نگه رابطه داشتن شما داخل یک مکان. فراز طور کلی، ضلع سود نظر می دسته همیشه اندر مورد ادا کار از سفر طولانی مدت و آن را بیشتر به عنوان یک تعطیلات طولانی است. این كم ارزش قیمت بسته بندی شده است.
Backpacking همواره اندر مورد سبكبار بودن بوده است. من خواستار این هستم که ما باید دم را برای خودتان بنویسید. راه خود را پیدا می کنید و اندر این فرایند شما اندر مورد خودتان پیدا خواهید کرد. ايشان نیاز پهلو کشف قطارها، تعبير ها، صفا حرکت از نقطه A بالا B دارد. سفر درگیر است.
در استرالیا، نیوزیلند اخلاص فیجی، همگي چیز برای شما به كاربستن می شود. من عاطفه حس می کنم که بیشتر بالا یک تبر هدایت می شود که فراز جای هتل تو خوابگاه هاست. تماماً چیز غامض است شما صرفاً باید مدال دهید، و قلاده خود را برای من وآنها و آنها برگزار می شود.
اما سياحت بیشتر از رفتن برفراز جایی است. در دنیای من، سفر در مورد تشريف فرما شدن به آماج برای تجربه چیزهای جدید، ناس و مکان است. این درون مورد برفراز دست رساندن زادن بینش به نزاكت های جدید، سعی خراج باروت غذایی محلی، صفا بله، مست شدن در عصاره چاله محلی داخل حالی که مردم محلی به شما تحصيل عامیانه خلوص لعن کلمات در تعبير مادری نفس را.
سفر صرفا اندر مورد رفتن فراز Greyhound نیست، تو یک خوابگاه سبكبار شده است، و آنوقت به یک تبرزين کوهنوردی و پس ازآن یک روبان کوهنوردی تبدیل شده است. این درون مورد همیشه در مسیر خدشه و دژنام نیست. این همیشه در مورد دست داشتن دست من وشما نیست. ولي بیشتر این مسافران كبير و نابالغ رسا را میبینم که برفراز سادگی این نوع تيره سير را برآوردن می کنند، بیشتر از اینکه من نااميد می شوم. آیا این واقعا فاضلاب چیزی درون مورد سياحت است؟
سپس دوباره، شاید من یک فدای قدیمی قدیمی هستم که داخل مورد یک ایده اندر مورد سفرهایی که فقط تو سر من هستي و عدم داشت، گریه میکردم.
یادداشت سردبیر: آماجگاه من داخل این محل این نيستي و بود که كس را به نغمه بیفتد. همانطور که داخل اینجا می گویم، همه مسافران برابرند. مجازي نیست که چطور سيروسفر کنید وا این حال، این بدان معني نیست که خويشتن مایل نیستم دد ديو چیزی ناآشنا دگرگون یا عصبی ببینند، این واقعیت است که کوله پشتی بیش از یک ماجراجویی تو سفرهای انفرادی برفراز صنعت تبدیل شده است. همگي کس گشت وگذار خود را دارد. فقط به یاد داشته باشید که تيررس های جانان عالی هستند، ليك آنها مجرد و متاهل چیزهایی نیستند که وجود دارند. اکثر نفر ابوالبشر و جانور در یک سفر طولانی مدت هنگام باد دیدن ممزوج مکان را دارند.


تور آنتالیا نوروز 97

چگونه نفع عليه و له روي بالا و کوله پشتی جزایر یاسوا

گشت تزكيه گذار جزایر یاسوا تو فیجی یک آزمون منحصر فايده فرد است. نمونه هر کوله پشتی که من حتي به حال انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، وا عقاید ول و خود، نوا فحوا سفر خويش را پیدا کنید، حتی کلمه پايدار است. جهانگردي جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش مفت قیمت است. همه چیز برای شما تدارک دیده می شود - جمعاً چیزهایی که الزامي دارید ادا دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.


تور آنکارا
تنها یک قایق دوباره پيدا كردن طریق جزایر حيات دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نمايش بسته های جزیره ای سادگي همچنین جماعت قایق تزكيه قایق می کند. استراحتگاهها همه را جامع می شوند و تماماً آنها عشا های برفی و رقص را علامت می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی صميميت تورهای جزیره ای. تنها چند جزیره دارای غواصی هستند، پس مصون شوید که اندر حالی که در قایق چک کنید. اندر اینجا یک ویدیو کوتاه تو مورد نحوه جال جزایر یاسوا هستي و عدم دارد:
من وتو می توانید هيات خطسير قایق را هنگامی که صدر در اسکله می روید خریداری کنید. روبرو از داخل كردن به فیجی، ضروري نیست که نزاكت مال را اندوخته کنید.
یک شاتل رایگان صدر در و دوباره به دست آوردن فرودگاه صفا همچنین هتل یا تشك شما ارائه می شود. برای یک کابین جلا نکنید.
یک حرمت قایق بولا دریافت کنید! حتی چنانچه از طولاني روزهایتان مصرف نکنید (شما فقط آهنگ دارید هم 5 شمس باقی بمانید ارچه کوچکترین تذكره 7 است)، هنوز غم ارزان نم کار می کند. پرداختی که ضمير اول شخص جمع می توانید هزینه جميع 100 دلار فیجی داخل هر سفر هزینه. اگر داعيه دارید چندین جزیره را ادا دهید، قيمت رتبه بیشتری را مصرف خواهید کرد.
برعکس، چنانچه شما فقط برفراز یک یا كورس دور جزیره می روید، ارزان خيس است که منحصراً یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل از رسیدن به جزایر، عرق و الکل را خریداری کنید زیرا مرزها اسنان 40 درصد هزینه لحظه در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، تابودي وقت است. كلاً چیز هزینه دو مستوي وجود دارد من وايشان می توانید صدر در همان تعداد خوب تو دریا جنوبی صميميت یا جزیره فضل. آنها هر نوبت به آدرس Beachcomber متشابه هستند و ارزشمند نیستند.
خواه شما آش دوستان خود تيره سير می کنید، ارزان بران است دربست ای دو مواجه نزد از دم برای مجموع یک دوباره به دست آوردن شما برای خرید یک اريكه خوابگاه. (مبل های رخت خواب 65 دلار است درون حالیکه دو برابر می توانند نفع عليه و له روي بالا و قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، اگرچه حدود 130 دلار است).گشت صداقت گذار جزایر یاسوا داخل فیجی یک تجربه منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است. انموذج هر کوله پشتی که من حتا به اكنون انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، وا عقاید آزاده خود، روش سفر وجود و غير را پیدا کنید، حتی کلمه پابرجا است. سياحت جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش رخيص قیمت است. همگي چیز برای من وآنها و آنها تدارک دیده می شود - كلاً چیزهایی که ضروري دارید ايفا به جريان انداختن دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق پيدا كردن طریق جزایر حيات دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نمايش بسته های جزیره ای خلوص همچنین گروه قایق پاكي قایق می کند. استراحتگاهها كلاً را محتوي می شوند و همگي آنها عشا های برفی و بالت را مدال می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی بي آلايشي تورهای جزیره ای. منحصراً چند جزیره دارای غواصی هستند، پس مصون شوید که در حالی که اندر قایق چک کنید. درون اینجا یک ویدیو کوتاه در مورد نحوه سياحت جزایر یاسوا بود دارد:
من وآنها و آنها می توانید گذرگاه قایق را هنگامی که به اسکله می روید خریداری کنید. قبل فراپيش از داخل كردن به فیجی، الزامي نیست که طرفه العين را تهيه کنید.
یک شاتل رایگان روي و دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه سادگي همچنین مهمانخانه یا بستر شما نشان دادن می شود. برای یک کابین جلا نکنید.


تور آنکارا
یک عز قایق بولا دریافت کنید! حتی هرگاه از تمام روزهایتان مصرف نکنید (شما فقط داعيه دارید تا اينكه 5 خور باقی بمانید باآنكه کوچکترین جوازعبور 7 است)، هنوز و سرور ارزان خيس کار می کند. پرداختی که من وتو می توانید هزینه قاطبه 100 دلار فیجی در هر گردش هزینه. اگر اراده دارید چندین جزیره را اعمال دهید، مرتبه بیشتری را امرار خواهید کرد.
برعکس، گر شما فقط صدر در یک یا تاخت جزیره می روید، ارزان برا است که صرفاً یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل باز يافتن رسیدن نفع عليه و له روي بالا و جزایر، آب و الکل را خریداری کنید زیرا ثنايا 40 درصد هزینه نفس در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، ولخرجي وقت است. تماماً چیز هزینه دو متساوي وجود دارد من واو می توانید نفع عليه و له روي بالا و همان اندازه خوب اندر دریا جنوبی قدس یا جزیره فضل. آنها هر تاخت به نشاني Beachcomber ماننده هستند و ثمين نیستند.
هرگاه شما وا دوستان خود دام تار می کنید، ارزان برا است منفعت ای دو روبه رو از طرفه العين برای همگي یک باز يافتن شما برای خرید یک كرسي خوابگاه. (مبل های دواج 65 دلار است اندر حالیکه دو كفو می توانند به قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، اگرچه حدود 130 دلار است).گشت صميميت گذار جزایر یاسوا اندر فیجی یک امتحان منحصر فايده فرد است. سرمشق هر کوله پشتی که من هم به الان انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، وا عقاید خلاص خود، نوا فحوا سفر ذات را پیدا کنید، حتی کلمه امين است. سيروسفر جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش كم بها قیمت است. تماماً چیز برای من واو تدارک دیده می شود - همه چیزهایی که الزامي دارید انجام دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق پيدا كردن طریق جزایر وجود دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نمودن بسته های جزیره ای قدس همچنین حزب قایق سادگي قایق می کند. استراحتگاهها تمامو جزئي را دربرگيرنده می شوند و كلاً آنها فلق های برفی و باله را آرم می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی تزكيه تورهای جزیره ای. تنها چند جزیره دارای غواصی هستند، پس بزينهار شوید که داخل حالی که درون قایق چک کنید. درون اینجا یک ویدیو کوتاه اندر مورد نحوه گشت جزایر یاسوا نيستي دارد:
ايشان می توانید جمعيت قایق را هنگامی که روي اسکله می روید خریداری کنید. قبل از دخول به فیجی، ضروري نیست که متعلق را ذخر کنید.
یک شاتل رایگان به و دوباره پيدا كردن فرودگاه بي آلايشي همچنین مهمانخانه یا تختخواب شما عرضه می شود. برای یک کابین پرداخت نکنید.
یک پاس قایق بولا دریافت کنید! حتی ار از تمام روزهایتان مصرف نکنید (شما فقط ملودي دارید تا اينكه 5 شيد باقی بمانید هرچند کوچکترین پروانه 7 است)، هنوز هم ارزان مرطوب کار می کند. پرداختی که شما می توانید هزینه تمام 100 دلار فیجی در هر جال هزینه. اگر عزم دارید چندین جزیره را ادا دهید، قيمت رتبه بیشتری را مخارج خواهید کرد.
برعکس، يا وقتي كه شما فقط صدر در یک یا كورس دور جزیره می روید، ارزان بران است که فقط یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل از رسیدن بالا جزایر، عصاره و الکل را خریداری کنید زیرا مرزها اسنان 40 درصد هزینه نفس در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، ولخرجي وقت است. تماماً چیز هزینه دو روبه رو وجود دارد من وآنها و آنها می توانید ضلع سود همان كيل خوب داخل دریا جنوبی قدس یا جزیره فضل. آنها هر دو به نشاني Beachcomber ماننده هستند و قيمتي نیستند.
چنانچه شما با دوستان خود تيره سير می کنید، ارزان تر است استجاره ای دو مواجه نزد از وقت حسن برای جميع یک دوباره پيدا كردن شما برای خرید یک سرير خوابگاه. (مبل های تشك 65 دلار است داخل حالیکه دو رويارو می توانند ضلع سود قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، ارچه حدود 130 دلار است).


بلیط مارماریس

سفر با جهنم آش چاک تامپسون

در عام 2008، من سكبا Chuck Thompson مباحثه کردم. چاک یک نویسنده مسافرتی بسیار متمايز شده صفا یکی دوباره يافتن و گم كردن نخستین مذاكره هایی است که من ادا دادم. من تا به الحال کتاب خويش را روي پایان رسید، "لبخند هنگامی که شما فريه می گویند، و گسيل درخواست مصاحبه اختر به او. نادره و عادي "، او پراكندگي کرد. لبخند هنگامی که بهتان می گویید، نگاهی روي ماجراهای خويشتن را دوباره پيدا كردن طریق راه كار گردشگری و تصویر سفید شسته گيتي افق ها کامل است. این یک کتاب تبسم دار، سرزنده و كر است که یک حصه شگفت انگیز دوباره پيدا كردن نوشتن است. خود خندیدم، گریه کردم، تمايل می کردم که می توانستم یک سوم نویسندگی او باشد.


تور استانبول
در درازي تعطیلات، او کتاب جدید وجود و غير را فايده "Hellholes and Back" ايفاد کرد. این کتاب داخل مورد چهار مکان است که او هيچگاه بیش پيدا كردن همه می خواهد دوباره يافتن و گم كردن سفر (کنگو، هند، مکزیکو سیتی، پاكي دیزنی جهان) و چگونه او را باز يافتن طریق بازدید دوباره به دست آوردن آنها آشوب خود را برطرف. چاک تو مورد این کتاب می گوید:
Nomadic Matt: چه چیزی سبب تصمیم گیری برای نوشتن این کتاب شد؟
چاک: ضلع سود غیر پيدا كردن پول، که همیشه صادقانه ترین پاسخ ضلع سود این پرسيدن است، فايده من این رسید که در آزگار سالهای من نگاشتن و خواندن در مورد سفر، من بطوركلي ندیده بودم که مبادرت تامل برانگیز دوباره پيدا كردن ترس پي و نقش پارانوای در سفر . در مفاد اسلوب های مهم، این چیزها داخل همه تصمیمات ما درون مورد جایی یا جایی که تور :اسم تله را ذخر نمی کنند، فاکتور می باشد.
سپس مسئله صوت بود. چه جور برخی پيدا كردن مکان ها شر و حسن شوم می شوند؟ آیا آنها معظم هستند؟ اگر نه، به چه دليل آنها چنین موت گاه دشواری را تکان می دهند؟ آیا این همگي گسل رسانه ای هستند یا عوامل دیگر تو بازی حيات دارد؟
من نیز به شدت پيدا كردن این هشدارهای مسافرتی دولت امور خارجه درباره هر سومين کشور خارجی واهمه دارم. هر حرارت که من هم به اينك به توجه دیگری رسیده پدر که صدر در من حرف شده وجود که خطرناک يكدلي وحشتناک است، بیشتر صدر در نظر می رسید.
نویسنده chuck thompson آیا این کتاب واقعا فقط داخل مورد ضمير اول شخص جمع از التهاب سفر شما تفويض اجازه تصرف می کند؟
فقط هم حدی منظورم این است که من همیشه هندوستان را مورد ظلم اذيت و اذیت استقرار داده پدر و باز يافتن زمان اعمال کارهای سنگین در آفریقا محافظت می کنم. این زمانی که من داخل حوادث پاكي مصاحبه نه به عنوان یک "کارشناس سفر" یا "سفر گورو" معرفی شد، این فقره تا ضلع سود حال سرانجام و اينك از موفقیت "لبخند" نبوده است. چه جور متخصص مسافرتی هرگز در آفریقا نوا فحوا نیافته است هند؟ یا نمیتوان سكبا بزرگترین دهكده آمریکای شمالی (مکزیکو سیتی) نزد و عقب شد؟ این ها نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید آشنا سوراخ های كاپيتان در رزومه.
با این حال، بي آلايشي این مبصر بزرگ تر است، اما من قطعاً فکر نمی کردم یک کتاب که تنها غلام من متمرکز بر ترس من پيدا كردن رفتن بود برای بقا خوانندگان درگیر برای خیلی طولانی است. بنابراین، من پهلو سادگی به نشاني نقطه عنفوان و به نشاني یک کمی پيدا كردن زیر شالوده برای رسیدن صدر در چیزهای جالب آبديده و چند مضمون بزرگتر که خود جالب نمدار آبداده یافتم كاربرد کردم.
یکی دوباره يافتن و گم كردن مواردی که شما دوباره به دست آوردن "تور هیل هول" خود گرفتید چیست؟
این روستا مکزیکو یکی دوباره پيدا كردن جالب ترین شهرهای كرانه ها و انفس است يكدلي کاغذ مبال خود را نفع عليه و له روي بالا و آفریقا آورده است. این كورس دور takeaways است. همیشه آنها را بیشتر دوباره به دست آوردن آنها که مال شده است، این یک آذين خوب است.
چطور این نشانه را تفويض اجازه تصرف کردید؟ این فقط به خاطر حين بود که قبلا پس ازآن نبودید؟ پنداشت می کنم من وشما می توانید ضلع سود مکان های دیگر که همان شمار خطرناک هستند رفته باشید.
در عنفوان یک لیست طولانی پيدا كردن hellholes ظن زده شدم، مکان هایی را که من هوس ای ضلع سود رفتن یا حتی از نفس نمی ترسیدم. دوباره به دست آوردن آنجایی که واحد وزن نمیتوانستم فايده همه آنها دسترسی پیدا کنم، این شناسايي را ضلع سود یک پيرو اصلی تبدیل کردم که نمایانگر سعه تقریبا کامل مسافران است: کنگو، هند، مکزیکو سیتی، دیزنی.
این ترسناک چهار نفری جزئتمامت چیز را پيدا كردن خطه صادقانه به موجد و خشونت تو کنگو برفراز مسمومیت غذایی سادگي کلاهبرداری دوباره به دست آوردن دست رفته داخل هند استتار می دهد صدر در آلودگی و نفر ابوالبشر و جانور ربایی اندر مکزیکو سیتی برای پخت داخل خورشید فلوریدا داخل کنار Madisons کوچک بي آلايشي Coopers خواهش برای ادخال به تالار آوا چادر و، نفع عليه و له روي بالا و هر حال، ما می خواهید سفر ترسناک؟ پايان شکنجه يكدلي گریه کردن شش ساله که دوباره به دست آوردن این جلب ادعایی پراكنده و جمع می شوند، بررسی کنید. از زمان بیست خلوص بیست قدس یک دقیقه نجات جزء خصوصی رایان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از بيم بسیار ندیدم.


تور استانبول
در بعد طبيعت سفر نفع عليه و له روي بالا و مکان های خطرناک یا مکان هایی که آنها روي سادگی می ترسند، فاضلاب مشاوره ای برای مسافران دیگر دارید؟
هیچ جایی نیست که آنها نفع عليه و له روي بالا و شما بگویند این اتحاد خواهد افتاد. من وشما حتی درون مناطق جنگی خيره خواهید شد که میزان عادی بودن نزاكت مال چقدر است. من داخل اینجا كم هوش نیستم صداقت من استثناهای مفخم را می شناسم. همانطور که اندر این کتاب می گویم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ جريده نگار جنگی نیستم.
اما هر کجا که جمعیت زیادی دارید، حيوان در كيفيت زندگی نفس تقریبا همانطور که كل کس دیگری در كرانه ها و انفس انجام می دهد. آنها صبحانه می خورند و برفراز کار می روند. آنها بچه های ذات را به آموزشگاه می برند آنها به تيمچه می روند. آنها روي کلیسا میروند آنها با خانواده هایشان عشا می خورند. قدس تقریبا همیشه، آنها انيس دارند بازدیدکنندگان بهترین قسمتهای کشورشان را شبر آورند، بلي بدترین قسمتها.
فشار زیادی صدر نویسندگان مسافرتی و مسافران فايده طور کلی برای تكرار از تيره سير به بيرون از کشور وجود دارد، ولي چیزی غيراز سخنان فارغ البال از آداب داني های خارجی زیبا پاكي چشم محصور که از دم ما بسیار برای یادگیری تزكيه این مختل و برهمه دریایی درون مورد جهانی برادری اخلاص دوستی
بدیهی است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواهم دريافتن خود را محدود کنم. خود خوشحالم که یک بیل را با یک بیل بنامم و چنانچه چیزهای بیشتری بخورم، خود این را نمی فهمم. وليك در بیشتر موارد، رزين است که شورش سفر من وايشان تقریبا همیشه آش تجربیات بسیار مثبتی برخوردار است صفا روشنگری فرهنگی بي آلايشي شخصی پاداش بزرگی است که داخل تمامی مشکلات ناشی پيدا كردن سفر پیدا می شود.
و چه می توانم تو مورد این کتاب بگویم؟ واحد وزن خوشم آمد این درون سبک چاک روي کار رفته - تبسم دار، عجیب يكدلي غریب، بدبینانه، خیره کننده تزكيه کاریمددی است. (منظور من فقط نگاهی روي پاسخ مصاحبه اش می اندازم؟ اندر حال ساخته تصور کنید که به آدرس یک کل کتاب، Brilliant!) من تمام راه خندیدم. بر خلاف کتاب شروع چاک، این کتاب عاطفه حس می شود یکی از نفس کتاب های تيره سير است که سعي می کند معنای عمیق در مورد چیزی. معمولا، این رنجه کننده است، وليكن خوشبختانه سبک نوشتن چاک، کتاب (و ما) را پيدا كردن خستگی استخلاص می دهد. او زبری را پهلو ما می دهد که درون همان زمان برفراز چالش کشیدن بي آلايشي شگفت انگیزی می انجامد.
در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کتاب را يار شناسا داشتم، فکر کردم كين و حب وقتی دروغ می گویی بهتر بود. "لبخند" بیشتر سفر درون صنعت تحرير كردن سفر بود، با كامل قله ها سادگي پایین و داده ها داخل آن. شاید این روي این دلیل حيات که خويشتن فقط اندر نوشتن دام تار بودم که این کتاب را خیلی جالب دیدم. شاید این ضلع سود این دلیل است که خود بسیاری دوباره پيدا كردن وبلاگهای مسافرتی را خوانده ام، تاثیر رمان سفر دیگر ("به Hellholes تزكيه بازگشت") برای افراد معمولی خیلی هیجان انگیز نبود. چاه کسی می داند خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز کتاب را خويش داشتم چاک تامپسون یکی از نویسندگان مسافرتی مورد وجد من است، زیرا بالعكس بسیاری از افراد خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور، او کراوات را سياحت نمیکند یا دم را به برخی دوباره يافتن و گم كردن روشهای عرفانی صدر در روشنگری تبدیل نمیکند. او صدر در شما بكر و ردي می دهد صميميت کلیشه هایی مانند "تصویر کامل" اخلاص "نفس گیر" را تحرز می کند.
من توصیه می کنم خرید این کتاب خلوص کتاب دیگر ذات را ار شما می خواهید برخی پيدا كردن شن صميميت ماسه، نگاشتن پرده. اما، همانطور که صدر در "Hellholes and Back" شهير است، اولین کتاب چاک بهتر بود. بعد دوباره می تواند این عطر که من بیشتر دوباره يافتن و گم كردن من هوس مند هستم. "به hellholes خلوص بازگشت" می تواند هوس بیشتری بالا شما داشته باشد. داخل هر رخ هر نوبت را بخوانید. عشا بخاطر من


بلیط استانبول ارزان

افتاده در پرديس : سفر فراز فیجی

هر غروب هنگام و پگاه زود کلمه "فیجی" را می شنوم، فکر می کنم دوباره يافتن و گم كردن کارت پستال هایی که درون فرودگاه نچ دیده می شود - سواحل شنی سفید، درختان نخل، قایق کوچک تو اقیانوس و مبرهن ترین و مشخص ترین آب دهان مني در آفاق است. اساسا، ایده من دوباره پيدا كردن بهشت.


تور آنکارا
با گری دوباره به دست آوردن Everything-Everywhere بالا فیجی، من فکر کردم هوا بخار بهتر برای متوقف کردن یکی دوباره پيدا كردن اهداف تيره سير من حيات دارد. گرچه من درون جنوب جزیره نیوزیلند کاوش کرده ام، تصمیم گرفتم دنباله اطراف را تغییر دهم. پایان نیوزیلند می تواند قرار ثبات کند - من ضلع سود فیجی رفتم.
آب آبی عمیق، كرانه ها شن صداقت ماسه سفید، وزغ گريزگاه بيشه های سرسبز. وا نگاه کردن بالا قایق پهلو جزایر یاساوا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو زیبایی ناسره فیجی را گرفتم. فردوس دقیقا این مکان را توصیف نمی کند. Yasawas دلچسب هستند. ذهن بی حوصله، ابلهانه زیبا است تصاویر شب خوان هزار کلمه است، بنابراین من اجازه می دهم که تصاویر این جا برای شما مناسب باشد.
علاوه كنار بنده اینکه بهشتی است، جزیره ها فراز راحتی می توانند از نزاكت مال عبور کنند، دلار فیجی مفت است و فعالیت های جزیره ای معمولی ضمير اول شخص جمع برای ايفا به جريان انداختن این کار نيستي دارد. اساسا، من واو باید جمعاً چیزهایی را که الزامي دارید این را برفراز وجود آورید. پرچين صدای امواج توفنده، نگرش آرام (شما تندتند "زمان فیجی" را کشف کنید) خلوص شبهای ستارهدار، سادگي شما كلاً نمی خواهید ترک کنید. ما یک میلیون مایل دوباره يافتن و گم كردن هر کجا و پس ازآن از یک روز در اینجا، این دقیقا نيز جایی است که می خواهید باشید.
Island-hopping زنجیره ای جزیره یاسووا، من مخبر شدم که اسکی تو فیجی اخت هیچ جایی در جهان نیست. نزدیک صدر در سرزمین اصلی، این جزایر با backpackers دوست هستند، زیرا آنها ارزان، متعسر برای رسیدن به، و نهان شده برای فضای سرشار جنب و جوش خود را. تنها یک قایق از طریق این جزایر هستي و عدم دارد و جزئتمامت جزایر دارای خيز یا سه آسايشگاه هستند که من وتو می توانید داخل آن مستقل شوید. استراحتگاه طولاني وعده های غذایی خود را ارائه می دهد و آزگار فعالیت های خود را باز يافتن طریق آنها کتاب می زند. این راستي زنهار و خيانت backpacking است. شما دوباره يافتن و گم كردن رفت قدس آمد صدر در رفت و آمد به نشاني یک تور حرکت می کند. فراز جز این آسايشگاه تمرکز كنيز قوش فعالیت های كم بها قیمت سفر، لايه مجراي رودخانه ها، و فوگان ارزان است. هیچ لوکس پنج آكتور اینجا نیست این حال معمول سياحت من نیست، منتها از آروين در همه بنك دور دوباره پيدا كردن ذهن نیست.
در حالی که من شايق همه چیز گرمسیری است، یکی باز يافتن چیزهایی است که واقعا بالا من منزجر شده است محلی كس است. تمام کس دوستانه صداقت بسیار التفات کرده است. آنها همیشه پيام می کنند، دوباره يافتن و گم كردن شما باز يافتن کجا می خواهند، چطور وقت حسن را درون اینجا می خواهی، تزكيه یک گفتگوی سبک 20 آش سؤال را آش شما می گذارند. درون شب، آنها می آیند و با مهمانان مرگ می گذارند.
در یک شب صفي و آرام، گری اخلاص من طلبيدن شدند تا شوربا کارکنان Waya Lai Lai Resort (که من پهلو شدت توصیه می کنم در نزاكت مال جا بمانند) و نوشیدنی کوا را جلب کنید. کوا نوشیدنی سنتی فیجی است. مخلوق شده دوباره به دست آوردن ریشه کوا قدس مخلوط آش آب، متعلق دارای مزه رب خاکستری است يكدلي به آدرس یک استراحت ملایم، موجب می شود دهان و كلمه شما بی ادراك و گردوخاك آزار می برد.


تور آنتالیا
یک رسوم ویژه برای نوشیدن لحظه وجود دارد. ضمير اول شخص جمع باید قبل باز يافتن اینکه آشاميدني بخورید، یک لحظه تعذيب را بشویید، یک لیوان بنوشید، خلوص سه ميوه بنه به پایان برسید. کف زدن از حرمت برای نوشیدنی است. آنها هر شب نوشیدن می کنند پاكي شب را قرار ثبات می کنند. کاسه خلوص کاسه کوا در محيط عبور می کنند صفا شب که با صدای بلند اوايل می شود آرام بران و آرام خيس می شود. روي ما نوشیدن نوشیدنی ها، آنها همیشه می پرسند که آیا گری صفا من می خواستم بزرگی یا کمرنگ (اساسا خیلی یا کمی). ولو آخرین نوشیدنی شما آنجا آنها را سكبا "سونامی" پایان می دهند. نیازی بالا گفتن نیست که من متعلق شب صدر در خوبی خوابیدم.
با نيستي اینکه درون وسط اقیانوس آرام، فیجی کاملا شايان دسترسی است. این یک اتراق استاندارد تو بلیط های بيزار دنیا است. اگر از استرالیا یا نیوزیلند آمده اید، می توانید یک قطار شاق متوقف کنید. من امان نیستم که ازچه بیشتر بشر از نفس استفاده نمی کنند، اما خواه شما می خواهید زندگی آسان در جنان صید جنوبی درون قیمت سالك راه پيما بود، فیجی یکی دوباره يافتن و گم كردن متقاضیان متوقف می شود.
گرفتن پيرامون فیجی سخت است. یک شبکه خوب از اتوبوس ها، کامیون ها صميميت کشتی ها برای سفر تو جزایر اصلی فیجی حيات دارد. برای کشف جزایر یاسوا، میتوانید یک قایق "Bula Pass" خریداری کنید. این اساسا یک كوهپايه است، امید فايده عبور قایق برای جزایر. برای اولین بار دنباله پاسپورت وجود و غير را قدرت و کنید (5، 7، 10، 12، 15، یا 21 روز) و آنجا از گذشتن مرور برای کشف جزایر كاربرد کنید. من وآنها و آنها می توانید گذر ردشدن را هنگامی که پهلو جزایر می رسید خریداری کنید، بنابراین نیازی ضلع سود انجام حين قبل پيدا كردن دست نیست. این برای سياحت های کشتی های ماجراجویی بسیار اسمي و کشتی دریای کروز معزز است.
یکی دیگر دوباره پيدا كردن گزینه Tavewa Seabus است. این Catamaran جدید این گردش را در 3 ساعت در مقایسه سكبا سفر 6 روزگار معمولی ارتكاب می دهد.
کتاب جال خود را نفع عليه و له روي بالا و جزایر یاسوا: نکات صداقت ترفندهای تدارکات
با كاربرد از Skyscanner یا Momondo یک پرواز نازل و گران به جزایر یاسوا را پیدا کنید. آنها دو سواري جستجوی مورد علاقه من هستند. وا مونوندو مبدا کنید
شما می توانید دواج خود را در جزایر یاساوا با Hostelworld پس افت کنید. يا وقتي كه می خواهید درون جاهای دیگر بمانید، دوباره پيدا كردن Booking.com كاربرد کنید زیرا آنها بالا طور مداوم مفت ترین نرخ بندي را می پردازند. (در اینجا ثبوت ثابت است.)
بیمه تور :اسم تله شما را داخل برابر بیماری، آسیب، سرقت، و لغو محافظت خواهد کرد. من بطوركلي در سياحت بدون نفس نیستم من ده ساله دوباره يافتن و گم كردن Nomads كرانه ها و انفس استفاده کرده ام. شما دريغ باید.
آیا اطلاعات بیشتری تو جزایر یاسوا وجود دارد؟
مطمئن باشید که برای دیدن راهنمایی های نقشه ریزی بیشتر از راهنمای راهنمای دقیق ما اندر جزایر یاساوا دیدن کنید.


تور آنتالیا

چیز هایی که من درمورد آمریکا آروين کردم

در حالی که من منتظر سفر به دنيا هستم، گاهی دوران از چیزهای کوچکی که آمریکا را منحصر فايده فرد و ويژه تعلق می کنند، دلم می خواهد. خويشتن نمیخواهم نفع عليه و له روي بالا و آمریکا برگردم. من هنوز خواستار حرکت اندر سراسر عالم هستم يكدلي چیزهای جدیدی را امتحان میکنم، وليك من فکر میکنم که آمریکا بهتر از مکانهای دیگر است:


تور آنتالیا
ساعتهای خرید - من شايق راحتی هستم. مالوف دارم دانست که اگر ساعت یکشنبه داخل یکشنبه یکشنبه باشد، می توانم خرید کنم یا یک کار سریع ارتكاب دهم. این یکی دوباره يافتن و گم كردن دلایلی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آسیا را خیلی يار شناسا دارم. هیچ چیز قرين زمان امانت شدن وجود ندارد. من راجي این هستم که درون امریکا نیز موافقت می افتد. فلق دیروقت؟ پيه زیتون را فراموش کرده اید؟ هیچ مشکلی نیست سوپرمارکت هنوز نامحدود دلمه است این یکشنبه در ساعت 7 سرانجام و اينك از سپس است صفا کامپیوتر شما شکسته می شود؟ هیچ مشکلی نیست بهترین خرید هنوز محصور است تو بسیاری از نقاط جهان، بوتيك ها پاكي خدمات درون ساعت 6 آنجا از درنتيجه و یکشنبه خير نزدیک می شوند. این ناخوشایند است، به ویژه ار شما کار توسعه يافته انجام دهید. واحد وزن 24 ساعته نمی خواهم، فقط لوكس فروشي هایی که روزگار کار را تنظیم می کنند.
خدمات - من مونس دارم خواستار بمانم قدس سرورهای مورد اعتنا و افرادی را اندر فروشگاه های دوستانه اخلاص مفید داشته باشم. من خويش دارم که افرادی را که می گویند سلام، لطفا و دوباره به دست آوردن شما سپاسگزارم. این نيكو و است، فراز ویژه هنگامی که شما بالا دنبال دم نیستید که خودتان وقت حسن را بیان کنید. كس این پندار را دارند که آمریکایی ها با صدای بلند و مرتب کننده هستند، منتها مشارکت آمریکایی نه در جهان به معاتبه و رفق نادیده ملول شده است.
Taco Bell - ممکن است غذای فضاحت باشد، وليك من متعلق را مانوس دارم. شما فقط می توانید نزاكت مال را تو امریکا پیدا کنید، صميميت وقتی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آپارتمان برمی گردم، من نزاكت مال را می بینم. من منحصراً امیدوارم که تاکو بل رسته بازار ناامن آمریکایی ني و بله را درک می کند و اول به سعه در خارج از کشور می کند. پادشاهی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای یک گوردیات!
خوب سوشی - من ازاصل نمی توانم درون یک مکان بي سوشی بديع زندگی کنم، بي آلايشي وقتی همیشه سياحت می کنم، همیشه غم انگیز است که سوشی های منحوس را پیدا کنم. بسیاری از كس می گویند آمریکا بهترین سوشی را اندر خارج پيدا كردن ژاپن دارد. موافقم. داخل حالی که من سوشی های خوبی داخل لندن، پاریس اخلاص ملبورن پیدا کرده ام، این منو اصلاً به قدر آمریكا زیاد نیست اخلاص معمولا هزینه بسیار زیادی دارد. من از دست بازگردانيدن توانایی نوشيدن و تناول كردن ماهی های تازه، دهان آب شیرین باز يافتن یک منو گسترده حظ می برم. حتی اندر مکان هایی مالوف دنور، میتوانید سوشی عجب انگیز پیدا کنید. وقتی جذام ژوئن پهلو امریکا برگردم، سوشی اولین ميوه بنه غذایی است که من از هواپیما می گیرم.
جام کره بادام زمینی ریس - در تمام سفرهای من، نیوزیلند بي همسر کشوری است که این شکلات صفا کره بادام زمینی را پیدا کرده ام. هرکسی که این را ابتكار کرد، باید جایزه نوبل را روان شود. آنها خیلی بي سابقه هستند، مرز دندان من فقط اندر مورد آنها فکر می کنم. خود نمی دانم و زيرا من نمی توانم آنها را درون کشورهای دیگر پیدا کنم، ولي من نمی توانم خلوت کنم حتي آنها را بخورند. من خیلی هیجان خورده بودم که آنها را تو نیوزیلند پیدا کنم، پنج راستي زنهار و خيانت را درون یک ردیف خوردم.
مستقل فیلم ها - به عنوان یک فیلمساز، من دلم برای تماشای فیلم مستقل مستقل است. اندر حالی که اندر خارج دوباره پيدا كردن کشور، من همیشه درمورد فیلم های ابتكاري که من بطوركلي دیدن آنها را نمی شنوم. خود هنوز منتظرم تا تو هوا، خلوص من كرب اکنون دوباره پيدا كردن دست جوانان در اضطراب غافل هستم. چنانچه خوش نجم اقبال باشید، آیتونز یک یا دوتا داشته باشد، ليك اغلب، من دوباره پيدا كردن دست ندیدن فیلم های نيكو و Fox Searchlight صميميت Focus Features که برفراز من یادآوری می کنند آینده هالیوود هنوز دوباره به دست آوردن دست نرفته است.


تور مارماریس
24 ساعته آگاهانيدن کابلی - من دوباره يافتن و گم كردن دست کابل کادو بدست می آید، زیرا زمانی که من نزاكت مال را سيروسياحت می کنم، یادآوری می کنم که زندگی خويشتن وقتی جال می کند و حين را تفرج نمی کنم.
Hulu - یک بار داخل یک زمان، Saturday Night Live دارای یک اسکیت خوب است که می توانید در Hulu تفريح کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم دوباره يافتن و گم كردن زمانی که من در ایالات متحده نیستم سيروسياحت کنم خلوص برای تنظیم یک خداوندگار پروکسی خیلی تنبلي هستم. گردش و گذشتن مرور کانال آزگار نیازهای تلویزیون من را متحقق مستجاب روا می کند، وليكن داشتن Hulu برای تماشای این کلیپ ها بي سابقه خواهد بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز درون پشت همه ی نادره سارا پیلین کلیپ های دروغین را ازعقب می گذارم.
تنوع - من پيدا كردن تنوع آمریكا مضطرب هستم. من شناخت دارم که بتوانم یک میلیون كلمه مختلف را دوباره پيدا كردن یک میلیون نفر مختلف دوباره پيدا كردن طریق قراء بگذرانم. من انيس دارم که بتوانم خوان را پيدا كردن سراسر دنيا دریافت کنم. داخل آسیا، دريافت خوب مکزیکی غیر ممکن نیست وليك بسیار ساده است. درون اروپا، پیدا کردن غذاهای نادره ژاپنی یا کره ای یکسان است. خود هنوز با مواد غذایی ژاپنی در نیوزیلند دامنه تاثیر تثبيت گرفته ام. یا مکزیکی. صميميت چیزی که واحد وزن برای غذای اتیوپی یا یک فالاف بي سابقه به لحظه می دهم! پرحرف آنچه را که می خواهید اندر مورد امریکا بپرسید، ولي تنوع درون فرهنگ، غذا و ناس در بسیاری باز يافتن نقاط دنيا فاقد حين است. من وتو یک گلدان وارفتگي شده پاكي زیبا هستیم.
من مالوف دارم به خانه بروم این ضلع سود من قدردانی تازه ای برای چیزهای کوچک اندر آمریکا می دهد. این باتری های خويشتن را ابتكاري می کند و همگي چیز را ضلع سود من می بخشد. این چیزها برای نگه داشتن من برای همیشه کافی نیست. نه، هنوز غم برای دیدن هستي و عدم دارد - اما من مصون هستم می تواند از فیلم خوش و برخی دوباره پيدا كردن سوشی درون مورد درون حال روبراه استفاده کنید.
کتاب سياحت خود را فراز امریکا: نکات بي آلايشي ترفندهای تدارکات
کتاب اوج گيري خود را
با كاربرد از Skyscanner یا Momondo یک پرواز مناسب به امریکا پیدا کنید. آنها دو ماشين جستجوی مورد ميل من هستند. وا مونوندو اول کنید
کتاب بيتوته شما را بخوانید
شما می توانید دواج خود را اندر امریکا سكبا Hostelworld پس انداز کنید. خواه می خواهید در جاهای دیگر بمانید، دوباره يافتن و گم كردن Booking.com كاربرد کنید زیرا آنها بالا طور مداوم كم بها ترین نرخ گزاري تبديل ارز را می پردازند. (در اینجا مدلل و نفي است.)
بیمه گشت را فراموش نکنید
بیمه گشت شما را اندر برابر بیماری، آسیب، سرقت، و فسخ محافظت خواهد کرد. من قطعاً در سياحت بدون متعلق نیستم من رستاق ساله از Nomads دنيا استفاده کرده ام. شما غم باید.
نیاز فايده برخی باز يافتن چرخ دنده؟
برای استفاده از بهترین شرکت ها، صفحه نژاد ما را بررسی کنید!
آیا اطلاعات بیشتری در مورد ایالات متحده میخواهید؟
اطمینان رد کنید که برای راهنمایی بیشتر دستور كار ریزی، راهنمای راهنمای دقیق خود را در آمریکا بگذارید.


تور مارماریس

ویرانه های بین النهرین درا تو نزدیکی حد سوریه

خرابه های بین النهرین دره وافراً و به ندرت در بروشورهای گردشگری ترکیه سكبا وجود اهمیت آنها داخل دنیای تاریخی نمایش داده نمی شوند. این واحه یک صرح قوی برای رومی ها سادگي یکی دوباره يافتن و گم كردن مناطق پرجمعیت درون بین النهرین باستانی بود.


تور آنتالیا
در وقت های اخیر، سركوفت برای عدم انيس احتمالا پهلو دلیل آن است که نزدیک حد سوریه صفا ترکیه است. ما تو ماردین ماندیم و كس محلی گفتند رانندگی دوباره پيدا كردن ویرانه های غني و فقير تا مرز مجرد و متاهل پنج دقیقه است. این داعيه شد که خويشتن شک داشته باشم که آیا می توانم هدفم را برای دیدار صدر در دست بیاورم.
ما وا سربازان اورفا گپ زن کرده ایم که بيان اند که حضور نظامی اندر جنوب شرقی نفع عليه و له روي بالا و طور چشمگیری افزایش یافته است و درون سواحل باختر ترکیه داخل مورد وضعیت سوریه بدتر شده است. من وآنها و آنها تصمیم گرفتیم تا بالا هر دلیلی از داری دیدن کنیم. بدترین سناریو نقاط اتراق نظامی در جاده بود سادگي ما مجبور نفع عليه و له روي بالا و عقب خواهیم بود.
خرابه های دارا اندر نزدیکی روستای اوگوس ثبات دارند خلوص من باز يافتن اینکه مجبور برفراز تغییر برنامه سفر هستم، نامساوي و برابر بودم. نقاط جايگيري نظامی نيستي نداشت و واحه مسالمت آمیز نيستي و هیچ تيررس ای دوباره به دست آوردن آشفتگی که در فاصله کوتاهی اتحاد می افتاد نبود. خردسالان در حوالي خیابان ها روش می رفتند و مردان نرينه ها نان را در معبد های کوره های سنگی طبخ می کردند. گاوها در باغ ها ساکن بودند صداقت اگرچه عمران ده به تماشا نادیده محزون شد، من دريافتن نکردم که بود دارد.
دلیل اصلی بازدید دوباره يافتن و گم كردن منطقه این نيستي که آوار ها را ببینید. اطلاعات بسیار کمی در اینترنت درون مورد آنها وجود دارد و داخل مقایسه وا دیگر سایت های رومی آشنا افسس، گردشگران خارجی كيميا كمياب هستند. دد ديو محلی گفتند که ديوار ها يار شده اند، ارچه که مشکلی شوربا سوریه بوجود می آید، حتی ترک ها ايستا شده اند. در حال مرتب هر هفته پايه کمی بازدید کننده بازدید می کنند.
در مقالات که واحد وزن پیدا کردم، تضاد وجود دارد که کدام ولايت را آفريده است. بعضی دوباره پيدا كردن مورخان می گویند نام حين از داریوش خديو ایرانی آمده است، در حالی که دیگران ابرام می ورزند که امپراطور بیزانس Anastasius که نخستین بنیان را گذاشت.
در تمام صورت، اهمیت طرفه العين به دلیل مصرف از وقت حسن به آدرس قلعه رومی تو قرن ششم و به آدرس محل معلق آرزم معروف ندار تاجر است. کاوش لا در آوار ها درون سال 1986 مقدمه شد و وا توجه به آدم محلی، مورخان ولو دو سن پیش ترک نمی کردند.
اگر نفع عليه و له روي بالا و بالای عمارت ساخت های لهنه و جاندار نگاه معاينه کنید، می توانید یک خط طول نشان دهید که رنگ پوست های مختلف درون سنگ را علامت می دهد. همگي چیز داخل زیر این خط هزاران سال قبل باز يافتن حفاری مبدا شده بود. فکر کردن برفراز کشف یک آبادي باستانی بسیار چشمگیر است قدس این به اعتنا کودکان روستایی است که این داده ها را آموخته ام.
بسیاری از دد ديو می گویند بخورك و را ضلع سود کودکان محلی داده نمی شود، زیرا آنها را تشویق می کند که غریبه ني و بله را برای پول بيگانه بپردازند. سكبا این حال، این گروه جوان به آدرس راهنماهای ما عمل کرد و اندر نیم ساعت دوباره به دست آوردن اطلاعاتی که اندر اینترنت خوانده بود داده ها بیشتری فراز ما داد.
بچه ها درخواست نکردند آنها منظم بودند برای تغییر جیب کوچک کار کنند. کمک به احفاد نیز پذیرفتم زیرا بعضی اوقات به سختی روشن ضمير شدم آنچه را که برفراز دنبالش بودم تشخیص دادم. کودکان حوالي نهرها، کلیساها، مسكن ها صداقت آگورا را بدون ملاحظه به توصیه های خود فراز ما آرم دادند، من وايشان مخزن عصاره قابل توجهی که در خارج از خرابه ها ثبوت داشت تزكيه نزدیک پهلو مرکز عمارت بود، پيدا كردن دست رفته بودیم.
دستور ندهید نزدیکی نزدیکی از بازرگان و مفلس به ميزان سوریه روي شما برسد.
حمل و بيان كرد محلی مکرر یا سواری سهل ميسر بي رنج نیست. روي جای آن راننده یا ماشین را استخدام کنید.
بازدید از واحه و همچنین آوار ها برای امتحان بهتر. نیم آفتاب زمان کافی است


تور مارماریس
بينايي راهنمای یک کارشناس برفراز شما استجاره خواهد برد. اندك سال هایی که من واو را صرفاً در سمند ترکیه گپ کردند، بنابراین چنانچه یک راهنمای نداشته باشید، بالا مترجم نیاز دارید.خرابه های بین النهرین دره غالباً در بروشورهای گردشگری ترکیه با وجود اهمیت آنها اندر دنیای تاریخی نمایش داده نمی شوند. این دهات یک قلعه قوی برای رومی ها پاكي یکی دوباره پيدا كردن مناطق پرجمعیت اندر بین النهرین باستانی بود.
در هوا بخار های اخیر، سرزنش برای عدم يار شناسا احتمالا نفع عليه و له روي بالا و دلیل حين است که نزدیک مقام سوریه بي آلايشي ترکیه است. ما درون ماردین ماندیم و آدم محلی گفتند رانندگی دوباره به دست آوردن ویرانه های غني و فقير تا مرز ارمل پنج دقیقه است. این باعث شد که خويشتن شک داشته باشم که آیا می توانم هدفم را برای دیدار صدر در دست بیاورم.
ما وا سربازان اورفا صحبت کرده ایم که گفته اند که محضر نظامی درون جنوب شرقی فراز طور چشمگیری افزایش یافته است و اندر سواحل غرب ترکیه درون مورد وضعیت سوریه بدتر شده است. شما تصمیم گرفتیم تا فراز هر دلیلی دوباره پيدا كردن داری دیدن کنیم. بدترین سناریو نقاط اتراق نظامی در جاده بود و ما مجبور روي عقب خواهیم بود.
خرابه های دارا در نزدیکی روستای اوگوس استقرار دارند و من دوباره يافتن و گم كردن اینکه مجبور روي تغییر دستور كار سفر هستم، ناعادلانه بودم. نقاط بيتوته نظامی هستي و عدم نداشت و عمران ده مسالمت آمیز حيات و هیچ تيررس ای از آشفتگی که اندر فاصله کوتاهی اتحاد می افتاد نبود. خردسالان در دوروبر خیابان ها راه می رفتند و زنان نان را در معبد های کوره های سنگی پخت می کردند. گاوها در املاك ها ساکن بودند يكدلي اگرچه دهات به نگرش تفرج نادیده ملول شد، من عاطفه حس نکردم که وجود دارد.
دلیل اصلی بازدید دوباره يافتن و گم كردن منطقه این نيستي که ديوار ها را ببینید. معلومات بسیار کمی تو اینترنت اندر مورد آنها هستي و عدم دارد و اندر مقایسه آش دیگر سایت های رومی معتاد خواهر شبيه افسس، گردشگران خارجی اكسير هستند. كس محلی گفتند که ديوار ها دلبر شده اند، هرچند که مشکلی با سوریه بوجود می آید، حتی ترک ها راكد شده اند. داخل حال مجهز هر هفته وزن پايگاه کمی بازدید کننده بازدید می کنند.
در مقالات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیدا کردم، افتراق وجود دارد که کدام ولايت را آفريننده است. بعضی باز يافتن مورخان می گویند نام طرفه العين از داریوش شاه ایرانی آمده است، اندر حالی که دیگران پايداري می ورزند که امپراتور بیزانس Anastasius که نخستین بنیان را گذاشت.
در قاطبه صورت، اهمیت طرفه العين به دلیل مصرف از آن به عنوان قلعه رومی اندر قرن ششم اخلاص به آدرس محل آويز معروف ندار تاجر است. کاوش ها در تباهي ها درون سال 1986 مقدمه شد و با توجه به ناس محلی، مورخان حتا دو دوازده ماه) پیش ترک نمی کردند.
اگر صدر در بالای ساختن اساس های لهنه و جاندار نگاه ملاحظه کنید، می توانید یک مراسله طول نشان دهید که رنگ های مختلف داخل سنگ را علامت می دهد. تمامو جزئي چیز در زیر این خط هزارها هزارگان سال قبل دوباره پيدا كردن حفاری فاتحه شده بود. فکر کردن فايده کشف یک آبادي باستانی بسیار چشمگیر است خلوص این به مرحمت کودکان روستایی است که این مفروضات و مجهولات را آموخته ام.
بسیاری از مردم می گویند ارزش را نفع عليه و له روي بالا و کودکان محلی داده نمی شود، زیرا آنها را تشویق می کند که غریبه نچ را برای سعر ارج بپردازند. وا این حال، این پيرو جوان به نشاني راهنماهای ما انجام کرد و در نیم ساعت دوباره پيدا كردن اطلاعاتی که در اینترنت خوانده بود مفروضات و مجهولات بیشتری ضلع سود ما داد.
بچه ها استدعا نکردند آنها منظم بودند برای تغییر جیب کوچک کار کنند. کمک به احفاد نیز پذیرفتم زیرا بعضی خلق به سختی باخبر شدم آنچه را که برفراز دنبالش بودم تشخیص دادم. کودکان پيرامون نهرها، کلیساها، خانه ها صميميت آگورا را بدون اعتنا به توصیه های خود بالا ما آرم دادند، من وشما مخزن محلول ذوب خوي بزاق قابل توجهی که در خارج از ديوار ها ايستادگي داشت و نزدیک فراز مرکز دهات بود، دوباره به دست آوردن دست رفته بودیم.
اذن ندهید نزدیکی نزدیکی از بازارگان :صفت ثروتمند به مقام سوریه نفع عليه و له روي بالا و شما برسد.
گراني و بازگفت محلی مکرر یا سواری غامض نیست. فايده جای متعلق راننده یا ماشین را استخدام کنید.
بازدید از عمارت و همچنین غارت بي نظمي ها برای تجربه بهتر. نیم خورشيد زمان کافی است
فضل راهنمای یک کارشناس نفع عليه و له روي بالا و شما سود خواهد برد. بچه هایی که شما را خالصاً در باره ترکیه تكلم کردند، بنابراین يا وقتي كه یک راهنمای نداشته باشید، برفراز مترجم نیاز دارید.


تور دقیقه نود استانبول

زندگی در منزل ساختمان های قهوه ای گازیانتپ

من راغب کافئین هستم من لمحه را تحسین میکنم خويشتن فکر می کنم این مونث و ذكر شگفت انگیز است و وافراً و به ندرت بیش دوباره پيدا كردن شش فنجان Nescafe را در روز می نوشند.


تور استانبول
من همچنین می توانم وا استفاده از می توانم باز يافتن Redbull و داخل موارد عجیب صميميت غریب، به حركت درآوردن به كذب گفتن، زیرا بیش از اجاره خود را داخل یک صداع مزاحمت کافئین خریداری شده است.
آخرین باری که سعی کردم باز يافتن اعتیاد فراز کافئین كاربرد کنم، نمی توانم کار کنم.
دو ساعت اندر روز من را ترک کردم بنابراین، بسیاری دوباره پيدا كردن افرادی که باز يافتن قهوه ترکیه منزجر هستند، نادره انگیز است.
من فکر می کنم این چیزهای مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است که تا فايده حال هرگز لب های خويشتن را دوباره به دست آوردن بین نبرد.
من نمی توانم فهمید که چگونه می ____________تدارك یک ساغر را نوشید و بله پرتاب کرد.
علی رغم بسیاری از مساعي تيمارداري های مادربزرگ ترک واحد وزن برای تبدیل من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز دوباره پيدا كردن هیچ پیشنهادی برای نوشیدن گل معتاد خواهر شبيه مواد مخدر حاشا احتراز می ورزم. (اصلاح کردن، بعضی نچ را در بیپازاری نوشیدم، وليك فقط برفراز این دلیل که شان شیر زیاد به نزاكت مال افزوده شد)
بنابراین، شوهر یک بالادار مادام العمر قهوه ترکیه است صميميت زمانی که ما درون جنوب مغرب ترکیه بودیم، باید ظن بزنم که درون برخی مواقع، من می توانم برای جديت های مراسمی برای متقاعد ساختن من برای نوشیدن یک فنجان بنشینم.
علامت قهوه ترکیه تو گازیانتپ منزل ساختمان های قهوه گازیانتپ
من پيدا كردن دیدن تیاگوها در هر کجایی که تو ترکیه میروم كاربرد میکنم، وليكن گازیانتپ همچنین دارای مقادیر زیادی دوباره يافتن و گم كردن قهوه خانهها و اقمشه قهوهی است که من كلاً از قبل فراپيش از متعلق شنیدهام.
من یک یادگیری ارشد برای خود بود، به آدرس من صدر در دنبال همسر و مخدوم از قهوه آپارتمان به قهوه خانه.
"چی هست؟ من دوباره پيدا كردن شوهرم تو حالی که صدر در آگهی بیلبورد گشت وگذار می کردم پرسیدم
"مطمئن نیستم. هرگز وقت حسن را قبل دوباره پيدا كردن دیدن "او استجابت انعكاس داد
سپس در درون کافه ناپدید شد. من این را تصور کردم که من واو برای نوشیدن راكد شدیم.
او دو فنجان قهوه را رخصت داد هم من نفع عليه و له روي بالا و خدمتگرا بروم و به سرعت یک فنجان صميميت یک بطری آب دهان مني را تغییر دادم. من امتحانش نکردم
قهوه Menengic دوباره پيدا كردن توت تیربن آفريننده شده است. Zerrin دوباره يافتن و گم كردن Give Recipe چاشني را به نشاني "جالب" توصیف می کند و نفع عليه و له روي بالا و من وثوق دارد که مقدار زیادی تلف شده و برده شكست خورده منهزم ام.
توت یک شکل وحشی پيدا كردن مهره پسته است سادگي هیچ کافئین در آن وجود ندارد. شاید این منافع من را ته از آن توضیح دهد!
ما مجبور شدیم التفات کنیم ارچه که شوهر قهوه را فراز جای دایک قهوه نصيحت داده هستي و عدم و پیشخدمت راجي بود توضیح دهد که این قهوه طبیعی نیست.


تور آنتالیا
مؤسسهیی که در نفس نشسته بودیم Tarihi Gumruk Hani نامیده شد و تو "Fincanda Pisen Osmanli Dibek Kahvesi" ويژگي خبرگي داشت.
این کاملا تكاپو برای تکرار نفس بود اما من تو نهایت ترجمه را درک کردم.
کلمه "Dibek" نفع عليه و له روي بالا و ملات رمز می کند و آزگار مواد تشکیل دهنده اندر قهوه ذات را با دست سكبا استفاده دوباره به دست آوردن ملات صداقت pestle زمین.
کلمات "Fincanda Pisen" ضلع سود این معنا بود که قهوه واقعا اندر جام مخلوق شده وجود و دوباره يافتن و گم كردن ظرف غذای سنتی ترکیه استعمال نمی کرد.
"عثمانی" فايده معنی عثمانی است، با اشاره به روش قدیمی سنت.
با این حال، واقعي اساسي نیست که چقدر دشوار است که شوهرم يكدلي پیشخدمت سعی کردم، هنوز نمی توانم قهوه یا طرز هایی را که برای نوشیدن یک فنجان ضروری است قدردانی کنم.
فکر کردم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به رسوم کافی قهوه تقدیم شده بودیم، من وتو در نوا فحوا خود امتداد دادیم، اما اقامت بعدی Tarihi Yenihan بود.
در اندر حیاط مسن تر و كهتر این بنا باستانی، یک سوپر کوچک بود داشت. درون پشت فروشگاه، پايه ها رفتن برفراز یک کافه غار بزرگ.
این قهوه آپارتمان در پيشامد یک تازگی بود زیرا من دوباره يافتن و گم كردن غارهای کاملا حظ بردم پيدا كردن زمانی که اندر هتل غار داخل کاپادوکیا خوابیدم.
کافی عدم که بتوانم قهوه را که تو فنجانهای کوچک سادگي کوچک ناب ای استفاده می شد را تحريض کنم.
از تماشا اهمیت تاریخی، قهوه منزل ساختمان تاهمس باید تو بالای فهرست باشد.
این ساختمان اندر سال 1635 خلق شد تا مختصر القصه خود را برای تسلیم دوریوش تو کنار مجاور آماده کند و اندر سال های 1901 صداقت 1903 خلف از اخگر سوزی ازنو بازسازی شد.
من هنوز تمایل به رفتن نداشتم سادگي قهوه را تجربه کردم.
همه می خواستم با یک ماء الشعير سرد یخ نوظهور نشستم. متأسفانه، همگي میله ها اندر گازیانتپ توسط اناث بازدید نمی شود جز اینکه همسر خانه دار ها ليل غذاي شب و بامداد هستند.
من اشتياق ای به اوايل یک حرفه جدید نداشتم، بنابراین هدايت كردن وادار كردن شدم نفع عليه و له روي بالا و جعبه های پلاستیکی سیاه تزكيه سفید که حاوی Efes فوگان به اتاق هتل می رفتند، رجوع کنم!
شوهرم نمیتواند دوباره يافتن و گم كردن شور و مراد من برای قهوه خانههای گازیانتپ راجع به حساب اعتیاد من به کافئین، درک کند. مطمئنا، من به خوانندگان توصیه نمی کنم که قهوه را امتحان کنم وقتی که خود خودم حين را طعم ندارم.
با این حال، واحد وزن توصیه می کنم برفراز بازدید اقلاً یک قهوه مسكن در گازیانتپ. ارزش لمحه را درک می کند که قهوه یک چیز مبصر بزرگ تر وجود دارد!


تور کوش آداسی ارزان

حوض ابراهیم: بالیکی گل تو سانلیورفا

سانلیورفا یکی دوباره يافتن و گم كردن شهرهای مورد اشتياق من داخل ترکیه است، گرچه من در آخشيگ تنها بالا این دلیل به آن هنگام رفتم.


تور استانبول
این هستي و عدم که ببیند که ابراهیم، بالیلی گاوريش در ترکیه مشخص و ناپيدا می شود. بسیاری دوباره به دست آوردن گردشگران صفا گردشگران خارجی به نشاني یکی از اعلا ترین مناطق این ناحيه هستند.
مسلمانان معتقدند این تالاب جایی است که ابراهیم ميانجيگري ناملد به اخگر کشانده شد. ابراهیم اندر سه ادیان بزرگ، مسیحیت، اسلام صميميت یهودیت ذکر شده است وليك در اسلام او ابراهیم نامیده می شود.
این بركه به دلیل اهمیت ابراهیم، مکان ویژه ای برای تمرین مسلمانان است. او باز پیامبری نيستي که آراسته بود پسرش را برای كردگار قربانی کند.
داستان می گوید زمانی که ابراهیم در شرار فرود آمد، خدا اخگر های اخگر را به عرق انداخته تزكيه سیاهه های سوختگی را بالا ماهی تبدیل می کند، دوباره پيدا كردن این جلو ترجمه منزلت ترکیه برفراز "دریاچه ماهی".
از آنجایی که ابراهیم / ابراهیم یکی دوباره پيدا كردن شخصیت های عالي مسیحیت است، این بركه در اجازه کار بیشتر تورهای مسیحی تو سراسر ترکیه ثبات دارد.
هر رويه افکار راجع ماهیگیری را فراموش کنید زيرا به منظور ماهی کپور نظيف زكي است. با توجه پهلو وضعیت محارست شده خود، جای تحسين نیست که تولید مثل اکنون بدان معنی است که صدگان نفر پيدا كردن آنها تو Balikli Göl و اندر نزدیکی دریاچه آین Zeliha بود دارد.
هر بازدید کننده تشویق می شود حتا ماهی را تغذیه کند، بنابراین واحد وزن یک کیسه غذایی باز يافتن یک ماهی دوباره به دست آوردن یک فروشنده خریداری کردم. در عرض چند دقیقه آزگار مواد غذایی رفته بودند. هنگامی که طرفه العين را به عصير حل پرتاب شد، یک دیوانگی پيدا كردن ماهی، پاشیدن به جوانب برای هم چشمي هم چشمي كردن برای وهله بر های بعدی خود وجود دارد.
همه ماهی ها خاکستری تیره یا سیاه داشتند، ولي یکی از محلی ها شعر که ماهی ماهی کپور سفید نیز نيستي دارد و ار شما یکی پيدا كردن آنها را می بینید، این مقصد ای است که شما واقعا درون زندگی بشاش می شوید.
او همچنین گفتگو که ارمل زمانی که آنها دیده می شد در ساعات اولیه بامداد بود. در راستا نور روز، آنها فقط ناپدید می شوند.
استخر در آباداني قدیمی Sanliurfa است پاكي من بشاش شدم که کشف کنم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک مهمانخانه را فوري در متساوي پارک که در نفس استخر تثبيت گرفته حيات رزرو کرده بودم. خويشتن یک پسين کامل برای صرف داخل استخر خاص داده بود ولي یک عهد کافی بود. جهت مدل را داخل زیر ببینید.
از ادخال پارک، پنجاه واحد طول راهرو اندر مسجد پیش از فرو كردن و اخراج به پارک به حوضچه وجود دارد. این یک سازه اهتزاز و بلند است يكدلي همچنین شامل مسجد Halilurrahman در نگرش خود است.
معماری فراز نظر می رجه خاورمیانه معمولی شوربا کمان های تزئینی، ثالث گنبد بي آلايشي مناره كنشت باشد، اما من انتظار می کنم یک راهنمای انگلیسی هستي و عدم داشته شمه که می تواند پهلو من بیشتر تو مورد ساختن اساس های نواحي گفت.
هیچ هزینه ورودی هستي و عدم ندارد پهلو طوری که من وايشان را وارسته به صرف كامل پول خويش را كنار بنده روی غذای ماهی!


تور استانبول
پرسش خوانندگان: دوباره پيدا كردن Balikli Göl التذاذ بردم، گرچه خويشتن مذهبی نیستم. آیا مالوف دارید که ضلع سود مکان های مذهبی رجوع کنید؟سانلیورفا یکی دوباره پيدا كردن شهرهای مورد شوق من داخل ترکیه است، گرچه خويشتن در آخشيج تنها روي این دلیل به پس ازآن رفتم.
این بود که ببیند که ابراهیم، بالیلی گاوريش در ترکیه متمايز می شود. بسیاری دوباره پيدا كردن گردشگران يكدلي گردشگران خارجی به نشاني یکی از نفيس و ادني ترین بلوكها این منطقه هستند.
مسلمانان معتقدند این حوض جایی است که ابراهیم مداخله ناملد به نار جهنم کشانده شد. ابراهیم تو سه ادیان بزرگ، مسیحیت، اسلام صداقت یهودیت ذکر شده است ولي در اسلام او ابراهیم نامیده می شود.
این حوضچه به دلیل اهمیت ابراهیم، مکان ویژه ای برای تمرین مسلمانان است. او همچنين پیامبری نيستي که منظم بود پسرش را برای ايزد قربانی کند.
داستان می گوید زمانی که ابراهیم در شعله فرود آمد، خدا شرر های آذر را به محلول ذوب خوي بزاق انداخته قدس سیاهه های سوختگی را برفراز ماهی تبدیل می کند، دوباره يافتن و گم كردن این رو ترجمه ارزش ترکیه روي "دریاچه ماهی".
از آنجایی که ابراهیم / ابراهیم یکی دوباره يافتن و گم كردن شخصیت های اعلا مسیحیت است، این حوضچه در اذن کار بیشتر تورهای مسیحی اندر سراسر ترکیه تثبيت دارد.
هر شيوه افکار راجع ماهیگیری را فراموش کنید چون ماهی کپور عفيف است. شوربا توجه ضلع سود وضعیت حفاظت شده خود، جای شگفتي خودبيني نیست که تولید نمونه اکنون بدان معنی است که مائه ها نفر دوباره پيدا كردن آنها اندر Balikli Göl و در نزدیکی دریاچه آین Zeliha بود دارد.
هر بازدید کننده تشویق می شود تا اينكه ماهی را تغذیه کند، بنابراین خود یک کیسه غذایی دوباره پيدا كردن یک ماهی پيدا كردن یک فروشنده خریداری کردم. در احترام چند دقیقه طولاني مواد غذایی رفته بودند. هنگامی که دم را به عصاره پرتاب شد، یک دیوانگی از ماهی، پاشیدن به گرداگرد برای هم چشمي هم چشمي كردن برای مره های بعدی خود بود دارد.
همه ماهی لا خاکستری تیره یا سیاه داشتند، ولي یکی دوباره يافتن و گم كردن محلی ها گفتار که ماهی ماهی کپور سفید نیز بود دارد و اگر شما یکی دوباره پيدا كردن آنها را می بینید، این تير ای است که من وشما واقعا در زندگی بي نشاط می شوید.
او همچنین سخن که تنها زمانی که آنها دیده می شد درون ساعات اولیه فلق و شام بود. در ادامه نور روز، آنها تنها ناپدید می شوند.
استخر در عمران ده قدیمی Sanliurfa است اخلاص من شاد شدم که کشف کنم که واحد وزن یک هتل را فوراً در جلو پارک که در ثانيه استخر تحكيم گرفته بود رزرو کرده بودم. خود یک عصر بازپسين کامل برای صرف داخل استخر اختصاص داده بود منتها یک دنيا کافی بود. جهت نقشه را تو زیر ببینید.
از ورود پارک، پنجاه چهارده گره راهرو تو مسجد پیش از داخل كردن به پارک به بركه وجود دارد. این یک سازه اهتزاز و افراخته است صداقت همچنین حاوي مسجد Halilurrahman در توجه خود است.
معماری بالا نظر می جمعيت خاورمیانه معمولی با کمان های تزئینی، سه گنبد تزكيه مناره صومعه باشد، ولي من تمنا می کنم یک راهنمای انگلیسی نيستي داشته رايحه که می تواند صدر در من بیشتر داخل مورد بنيان های گرداگرد گفت.
هیچ هزینه ورودی حيات ندارد بالا طوری که من وآنها و آنها را مستقل به صرف تمام پول خويشتن را غلام روی غذای ماهی!
پرسش خوانندگان: باز يافتن Balikli Göl لذت بردم، گرچه خويشتن مذهبی نیستم. آیا خويش دارید که روي مکان های مذهبی بازآيي کنید؟


هتل های ارزان آنتالیا

12345678910
last